Melekler Uyurken Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fragmanı Konusu

Melekler Uyurken Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fragmanı Konusu

Fox Tv ekranlarında yeni bir sezon dizisi daha ekranlara gelmeye hazırlanıyor. 2016 Eylül ayında Fox Tv ekranlarında yayınlanması düşünülen Melekler Uyurken dizisi ile ilgili ayrıntılar netleşmeye başladı. Melekler Uyurken Dizisi Oyuncuları

Tüm dünyada fırtınalar estiren Kara Para Aşk dizisinin başarılı oyuncuları Engin Akyürek ve Hatice ŞENDİL’e başrol teklifleri götürüldü. Engin Akyürek gelen teklifi çok olumlu karşıladı ve rolünü çok benimsedi; ancak Hatice ŞENDİL şuanda teklife olumlu bir cevap vermedi.

Melekler Uyurken dizisi ile ilgili cast ve oyuncu seçimleri devam etmekte. Eylül ayında ekranlara gelecek olan Melekler Uyurken dizisinin karakterleri de belli oldu.

Melekler Uyurken Dizisi ile ilgili internet sitelerinde şok bir iddia var. Kadın başrol oyunculuğu için Tuba Büyüküstüne’de teklif götürülmüş; ancak şuanda tam olarak resmi açıklanmış kadın başrol oyuncusu yoktur.

Melekler Uyurken Dizisi Konusu

Melekler Uyurken dizisinde son dönemde moda olan kabadayı teması işlenecek. Atv ekranlarının sevilen dizisi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yakaladığı reyting başarısı Melekler Uyurken dizisinde de yakalanmaya çalışılacak.Melekler Uyurken Dizisi Oyuncu Kadrosu

Engin Akyürek Melekler Uyurken dizisinde büyük bir kabadayının asi oğlunu canlandıracak.

Hatice ŞENDİL ise dizide  teklfi kabul etmesi halinde Engin Akyürek’in canlandıracağı asi gencin isteyip kavuşamadığı kızı canlandıracak.

Melekler Uyurken Dizisi Oyuncu Listesi

Engin AKYÜREK:

1981 Ankara doğumlu olan yakışıklı oyuncu 35 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümü mezunudur. ilk olarak Yabancı Damat dizisinde yer alan Engin AKYÜREK daha sonra ise Karayılan dizisinde Nizipli rolünü canlandırmıştır.

Engin AKYÜREK’in ünlü olduğu proje ise  Fatma Gül’ün Suçu Ne projesinde canlandırdığı Kerim ILGAZ karakterini canlandırarak kazandırmıştır. Dahas sonra ise yıldızlaştığı proje Kara Para Aşk dizisinde canlandırdığı Komiser Ömer karakteridir. Kara Para Aşk dizisinde oynadığı rol ile ünü ülke sınırlarını aşmış ve Emmy En İyi Erkek oyuncu ödülüne layık görülmüştür.

READ  Melekler Uyurken Dizisi Tanıtım Fragmanı

Melekler Uyurken Dizisi engin akyürek

Hatice ŞENDİL

1983 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 33 yaşındadır. Tescilli güzel  Hatice ŞENDİL 2001 Miss Turkey 3.’südür.

İlk olarak 2008 yılında Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde Ebru Alemdar rolü ile karşımıza çıkmıştır. Daha sonra ise Dila Hanım dizisi ile ekranların sevilen yüzü olmayı başarmıştır. Son olarak Kaderimin Yazıldığı Gün Dizisinde Elif karakterine hayat vermiştir.

Burak SAĞYAŞAR ile evlidir.Melekler Uyurken hatice şendil

 

Melekler Uyurken Dizisi Oyuncu Kadrosu Karakterleri Fragmanı Konusu (2 Yorum)