Melek Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı(Ecem Özkaya Üstündağ)

Hayat Şarkısı dizisinden gelecek haftalarda yaşanacak çok önemli bir ayrık haberi bizlere ulaştı. Hayat Şarkısı dizisinde Melek karakterine hayat veren Ecem Özkaya Üstündağ gelecek bir kaç hafta içinde diziden ayrılacak. Bize gelen tüyo da Ecem Özkaya Üstündağ’ın ayrılacağı bilgisi varken Hayat Şarkısı dizisi senaryosunda Melek karakterinin hangi şartlar altında çıkartılacağı ise şuanda belli değil.

Ben,im tahminlerime göre Hayat Şarkısı dizisinde artık Ecem Özkaya Üstündağ’ın rolü bitti ve diziden bir yerlere giderek ayrılacak. Bilindiği üzere son haftalarda Hüseyin Cevher ve eski karısı Zeynep CEVHER arasından su sızmıyordu. Bu sahneleri izleyen izleyici Melek’in artık Hayat Şarkısı dizisi ile ilişkisi kalmadığını anlamıştı; Melek karakterini başrol yapan Hüseyin ile yaşadığı yasak aşktı.

Hayat Şarkısı dizisi ile ilgili ayrılık haberi şuanda ne yazık ki ne yapımcı Most Productions ne de Ecem Özkaya Üstündağ tarafından şuana kadar doğrulanmadı. Ecem Özkaya Üstündağ ile ilgili yeni bilgiler geldiğinde sayfamıza eklenecektir.

Hayat Şarkısı hayranları da Melek’in ayrılması ile büyük bir şok yaşamayacaktır; zira son haftalarda zaten çok fazla rolü yoktu.

dizibilgi google play

Melek Hayat Şarkısı Dizisinden Ayrılacak mı(Ecem Özkaya Üstündağ) (2 Yorum)

  1. Ecem Özkaya çok beğendiğim ve başarılı bir oyuncudur. Bu filmde de rolünü iyi sergilemektedir. Diğer oyuncularla birlikte filmin bitimine kadar devam etmesini bekliyoruz. Nitekim, Melek, Bahar’ı Hülya’ya verdikten sonra kuracağı iş hayatı özel hayatı ile filme renk katar, ayrıca filmi monotonluktan kurtarır ve senaryo konusu genişler. Ayrıca Hüseyin ile de tekrar evlenmesi şart değil, kendi hayatını ve işini büyük bir başarıyla kurup çok başarı iş hanımı olabilir, köyünü kalkındırabilir, yeni bir kimlikle evlenebilir, konu genişleyebilir. Melek’in rolü Hüseyin ile bağlayıcı olmamalı diye düşünüyorum. Sonuç olarak Melek’i daha uzun zaman izlemek isteriz. tüm oyuncular ve Melek’e çok teşekkürler.

  2. zaten hüseyinin psikolojisini hiç anlamadı seyirci. zeyneple evliyken meleğin, melekle evliyken zeynebin peşinden koştu. hüseyine ilk bölümlerde çok büyük laflar ettirdiler. peki neden.. madem hüseyin zeynep aşkı izleteceklerdi meleği niye harcattılar.senariste bu konuda kızgınım.