Mehtap ve Beton Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı?

Adını Sen Koy dizisinden Mehtap karakterine hayat veren Adını Sen Koy’ dizisinden ayrılıp ayrılmayacağını sorduk…..

Gözde Gürkan Adını Sen Koy dizisinden şuan ayrılma gibi bir durumunun olmadığını senaryoda ismi yazıldığı sürece Adını Sen Koy’da olamaya devam edeceğini AŞK ailesini çok sevdiğini söyledi; Gözde Gürkan ‘ı samimi açıklamalar yaparken bulmuşken Adını Sen Koy’a Beton karakterine hayat veren Borga Köprülü’nün de diziye devam edip etmeyeceğini sorduk. Beton’da Adını Sen Koy dizisinde ki rolüne devam edecekmiş.

 Peki Adını Sen Koy dizisinden Mehtap ve Beton karakterlerinin ayrılacağı yönünde haberler nasıl ve nereden çıktı?

Bu tür haberleri bende takip ettiğim bazı sayfalarda görmüş ve doğruluğu konusunda emin olmadan Musab EKİCİ’nin ayrılacağını bildiğim için Gözde GÜRKAN’ın da ayrılacağına inanmıştım; ancak bu haber gerçek çıkmadı. Zira birinci ağızdan Gözde Gürkan Adını Sen Koy’da devam edeceğini açıkladı.

Şimdi siz değerli Adını Sen Koy hayranlarına bu haberi müjde diye mi vereyim yoksa felaket olarak mı bilemedim; zira Adını Sen Koy’da Mehtap karakterini seven çok yok ancak Gözde Gürkan ve Borga Köprülü’yü yakından tanısanız onları çok severdiniz. 

 

dizibilgi google play

Mehtap ve Beton Adını Sen Koy’dan Ayrılacak mı? (6 Yorum)

  1. uzak dursunlar lütfen ekrandana da diziden de dev olup gitsinler diziden artık yeterince ekran kirletiler.dizide yeterince kötü karakter var . biz onlarısevmesekte olur diziyi koşar adımlarla dibe cekiyorlar heleki erkek fatma mafya mehtap diziden soğuttunuz şu anlamsız mahlukatlar yüzünden

  2. Sevilmeyen bir karakter! Ayrilsa kimse üzülmez farkina bile varmaz! Cok antipatik!Ciksin Ciksin Ciksin diziden!

  3. Metap diziden ayrilsaydi güzel olurdu bence.Bu kizin tavirlari insanin tansiyonunu yükseltyor resmen.:)

  4. Resul abim haklısın ben onların videolarını görmüşdüm o kadar tatlıydılar ki… Hemde durmadan gülümsüyodular:)

    Bu arada ben qaliba Mehtabın Ömer ve Zehradan nasıl intikam alacağını biliyorum. Bence kesin elindeki görüntü kayıtlarıyla onları şantaj edecek.