Mehmetçik Kut’ül Amare Elizabeth (Gamze Özçelik) Kimdir

Mehmetçik Kut’ül Amare Elizabeth Kimdir ? Yaşı Boyu Kilosu

TRt 1 ekranlarının yeni sezon tarihi dizisi Kut’ül emare yeni bölümü ile ekranlara geldi. Diriliş Ertuğrul’un yapımcısını bir diğer tarihi projesi olan dizi ilk bölümünden itibaren seyircinin beğenisini kazanmayı başarmış durumda. Dizinin konusu kadar oyuncu kadrosu da oldukça iddialı. O isimlerden biride uzun süredir ekranlarda görünmeyen güzel oyuncu Gamze Özçelik.  

Mehmetçik Kut’ül Amare Elizabeth Kim ? Kariyeri Sevgilisi

26 Ağustos 1982’de İstanbulda dünyaya gelmiştir. 4 kızkardeşten biri olan Gamze Özçelik küçük yaşlardan itibaren çalışmaya başlamıştır. 2000 yılında Kanal D ‘nin hazırladığı güzellik yarışmasında 2. olmuştur. Bu derecesinin ardından modellik ve oyunculuk teklifleri almış ve oyunculuğu tercih etmiştir. Hayır kurumlarının düzenlediği etkinlikler dışında modellik yapmamıştır.

İlk olarak başrollerinde Haluk Bilginer, Yıldız Asyalı ve Arda Kural’ın yer aldığı Eyvah Kızım Büyüdü dizisi ile kamera önüne geçmiştir. Daha  sonra Hırsız Var isimli film ile beyaz perdede boy göstermiştir.  2006 yılında dahil olduğu Arka Sokaklar dizisinde tam 7 yıl Komiser Zeynep karakterini canlandırmıştır. Buzda Dans isimli programında sunuculuğunu yapmıştır.

dizibilgi google play

Mehmetçik Kut’ül Amare Elizabeth (Gamze Özçelik) Kimdir (2 Yorum)