Mehmetçik Kutlu Zafer Dizisi Neden Yok Neden Yayınlanmıyor ? Final mi Yapıyor?

Mehmetçik Kutlu Zafer Final Kararı Aldı

 

Son yıllarda birbirinden farklı diziler ile seyircileri ekrana kilitleyen TRT 1’den bugün flaş bir haber geldi. 2 sezondur TRT ekranlarında devam eden dizi Mehmetçik Kutlu Zafer erken final yapıyor.

TRT1 ekranlarında geçtiğimiz sezon Mehmetçik Kut’ül Amare olarak başlayan ve yeni sezonda ismi Mehmetçik Kutlu Zafer olarak değişen dizi için final kararı verildiği öğrenildi.

Yayınlandığı gün rakiplerinden farklı senaryosu ve usta oyuncu kadrosu ile sıyrılan dizinin başrollerinde İsmail Hacıoğlu, Cansu Tosun, İsmail Ege Şaşmaz, Özgü Kaya, Serdar Gökhan, Berk Erçel, Ogün Kaptanoğlu, Dilşad Çelebi, Mehmet Çevik, İsmail Hakkı Ürün gibi isimler yer alıyordu.

TRT 1 ekranlarına gelen Mehmetçik Kutlu Zafer dizisi sezon sonunu göremeden ekranlara veda edecek.

Birinci Dünya Savaşı’na hazırlanan Osmanlı’da, tek hayalleri devletin yeniden dirilişi ve kurtuluşu olan Mehmet ve arkadaşlarının hikayesini anlatan Mehmetçik Kutlu Zafer dizisinin final tarihi netleşti.

34. BÖLÜMDE FİNAL YAPACAK

Bu hafta 26. bölümüyle izleyicilerle buluşan Mehmetçik Kut’ül Amare, 8 hafta sonra ekranlara gelecek 34. bölümüyle ekran macerasını noktalayacak.

 

dizibilgi google play