Mehmetçik Kut-ül Amare Kahraman (İsmail Hacıoğlu) Kimdir ?

Burak 24 Şub 2018 Mehmetçik Kut’ül Amare  0

Mehmetçik Kut-ül Amare Dizisi Kahraman Kimdir ?

Ekranların iddialı yapımlarından olan Kut-ül Amare dizisi beklenen ilgiyi görmeyi başardı. TRT 1 ‘in Diriliş Ertuğrul’dan sonraki tarihi projesi Bozdağ Film’in yapımcılığındaki Mehmetçik Kut’ül Amare reytinglerde üst sıraları almayı başardı. Dizi kaliteli oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor. 

Dizinin kadrosunda en son Kayıtdışı dizisinde izlediğimiz başarılı oyuncu İsmail Hacıoğlu yer alıyor. Oskar aday adayı olan sinema filmi Ayla’da ki performansıyla büyük beğeni toplayan oyuncu başrollerini Kaan Taşaner , Gamze Özçelik ve İlker Aysum’un yer aldığı Kahraman karakterini canlandırıyor. İsmail Hacıoğlu kimdir merak edenler için işte biyografisi.

İsmail Hacıoğlu Kahraman

İsmail Hacıoğlu Kimdir ?

30 Kasım 1985’de İstanbulda doğmuştur. Babası Bulgar göçmenidir ve Fenerbahçe’nin Bulgar Mehmet lakaplı eski futbolcusudur.  Küçük yaşlardan itibaren oyunculukla ilgilenmeye başlamıştır. Henüz 11 – 12 yaşlarında seslendirme ve dublaj alanında çalışmış ve bu yaşlarda para kazanmayı başarmıştır.  Futbolda da iyi olması nedeniyle herkes babası gibi futbolcu olacağını düşünmüş fakat kendisi oyuculuğu tercih etmiştir.

Müjdat Gezen Sanat Merkez’indeki eğitiminin ardından Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nı kazanmıştır. Fakat buradaki eğitimini yarıda bırakmıştır. Birçok tiyatro oyununun yanı sır çok sayıda sinema filminde ye almıştır. Toplamda 15’in üzerinde sinema filmi bulunmaktadır.  Anlat İstanbul , Kabadayı , Vali , Başka Semtin Çocukları  gibi ses getiren yapımlarda yer almıştır.

Sinemanın yan ı sıra önemli dizilerde de başrol oynamıştır. Özellikle Fatih Sultan Mehmed’i canlandırdığı Osmanlı Tokadı dizisindeki performansı çok beğenilmiştir.  Bu dizide başrolü paylaştığı Vildan Atasever ile 2010 yılında evlenmiş ve bu evlilik 5 yıl sürmüştür. Bir yıl sonra 2016 yılında Duygu Kaya Kumarki ile dünya evine girmiş bu evlilikten Yemin isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir.

Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası ,  Şüphe ve Firar rol aldığı diğer dizilerdir.

 

Ekranda Büyük Rekabet Yeni Sezon 2018-2019 Döneminde Perşembe Günü Rekabeti
Mehmetçik Kut’ül Amare Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak ?
Mehmetçik Kut’ül Amare Süleyman Askeri Öldü mü ? Neden Yok Diziden Ayrıldı mı ?
Mehmetçik Kut’ül Amare Elizabeth (Gamze Özçelik) Kimdir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir