Mehmet Ali Erbil Taburcu Oldu mu?

Burak 03 Tem 2019 Haberler  0

Mehmet Ali Erbil 235 gün sonra taburcu oldu! Duygusal anlar yaşandı

Dizibilgi tv ailesi olarak bizde kendisine geçmiş olsun diyoruz.

235 gündür hastane de tedavi gören Mehmet Ali Erbil taburcu oldu. Ünlü showmen için hastane çıkışında pasta kesildi. 

Erbil hastane çıkışında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Espirili yaklaşımını da hiç bir zaman elden bırakmayan Erbil’in morali de yerindeydi. Herkese teşekkür ederek başladı. İlgi ve alakalarından, dualarından dolayı. Hastane personeline de teşekkür eden Erbil, hastaneye belki de eşi benzeri görülmeyecek bir tablo ile karşılarına geldim ama ellerine sağlık bugün beni bugünlere getirdiler dedi.

Askerlik bile 6 aya indi, ben burada 8.5 ay gibi bir süre kaldım diyerek espiri ile yaklaştı.  Doktorlarına çok teşekkür ederek Mehmet Ali Bey diye kendisine seslenen doktora gözlerini açarak cevap verdiğini söyledi.  3-4 ay kullandığı ilaçlar nedeni ile kaslarının eridiğini, fizik tedavi ile o süreci atlatmaya çalıştığını. Ve Mehmet bey yürüyebileceğine inanmıyormuş. Hayatında bugüne kadar böyle bir şey başına gelmediğini belirten Mehmet Ali Erbil, doktor bir aileden gelmiş olmasına rağmen yakınlarında da nörapati gibi bir şey olmadığı için yürüyebileceğine ihtimal dahi vermiyormuş.

Mehmet beyin Doktor olan kız kardeşi bir doktor getirmiş ve o muayene ederek o söylemiş, Yüzde 99 yürüyecek demişler.

Ellerini ve ayaklarını kullanamayan Mehmet bey, normalde sağ elini kullanırmış. İlk sol eli hareket etmiş. Ve Mehmet bey için dünya yeniden keşfedilmiş gibi olmuş. Allah’a hep dua etmiş, ne olur bana sol elimi bahşet. Yüzde 20 hayatım daha doğru, daha düzenli olacak, daha kolaylaşacak. Duadan sonra ilk sol eli iyileşmiş. Daha sonra da sağ elini kullanabilir olmuş.

Sırası ile düzelmeye başlamış. Daha sonra da ayaklara sıra gelecek inşallah o da bir süreç dedi. “3 kere üst üste kaburgalarımı ameliyat etti hocam. Hastane personelimize çok teşekkür ediyorum diyerek herkese teşekkür etti.

Ailesini ve kızını da unutmadı. Öncelikle büyük kızıma çok teşekkür ediyorum. İlk eşime çok teşekkür ediyorum. 8 ay boyunca başımdan ayrılmadılar. Gizli gizli yoğun bakıma bile girmeye çalıştılar. Ama sokmadılar. Sokulanlar oldu dedi gülerek ve Damadım bana yeniden duaları öğretti. Ben gözümü bile açamıyordum. O dua okuyordu ben tekrar ediyordum.” dedi.

Erbil açıklama yaparken zaman zaman duygusal anlar yaşadı. Özellikle de bu dua konusunda, çok duygusallaştı. Hiç bilmediği dualarla bugün iyi olduğunu söyledi ve ağlamaklıydı. Kendisine çok geçmiş olsun diyor ve Mehmet beyin nezdinde Tüm hastalara Allah dan acil şifalar diliyoruz. Doktorlarımıza da güç kuvvet versin onların yokluklarını da göstermesin.

Herkes geçmiş olsun dedi ve daha güzel günler bekliyor sizi diyerek moral verdiler. Mehmet bey de inşallah dedi. Çıkalım mı diye sordu Mehmet bey ve doktorları ile vedalaşarak hastaneden ayrıldı. Yürüyerek buraya bekliyoruz diyerek doktorları sevgi ile güler yüzle hastasını hastaneden uğurladılar.

Sevenlerine de dualarına teşekkür ederim dedi. Seven, sevmeyen herkese teşekkür etti. Ve hiç öyle kompleks yapmadım gelen gelmeyen dedi ve hadi ameliyatlarımız var diyerek Mehmet bey ve yakınları Hastaneden ayrıldılar.

Kendisine buradan bir kere daha geçmiş olsun diyor, Acil şifalar diliyoruz.

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

“Mehmet Ali Erbil Taburcu Oldu mu?” üzerine 1 yorum

  1. erdal erman amasya dedi ki:

    merhaba çok geçmişler olsun sevgili mehmet ali erbil bey

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.