Mehmed : Bir Cihan Fatihi Teodora (Sevinç Meşe) Kimdir ?

Burak 09 Kas 2017 Mehmed : Bir Cihan Fatihi  0

Kanal D ‘nin sezonun en iddalı projelerinden biri olan Mehmed : Bir Cihan Fatihi merakla beklenmeye devam ediyor. İkinci bir ‘Muhteşem Yüzyıl’ olma iddası taşıyan projede yayın tarihi yaklaşırken dizide yer alan oyuncular da merak edilmeye başlandı. Dizide Doğu Roma İmparatoriçesi  Teodora’yı canlandıracak olan Sevinç Meşe kimdir  yakından tanıyalım.

1988 Elazığ doğumlu oyuncu 17 yaşındayken İstanbul’a taşınmıştır. 2013 yılındaki Best model of Turkey  yarışmasında birinci olduktan sonra modellik kariyerine başlamıştır. Yaklaşık 8 sene profesyonel modellik yapan güzel oyuncu Beykent Üniversitesi Sinema ve Televizyon bölümü mezunudur. Akademi 35,5 da oyunculuk eğitimini tamamladıktan sonra dizi kariyerine başlamıştır.

Ünlü markaların reklam filmleriyle kariyerine başlayan genç oyuncu , bir çok markanın reklam yüzü olmuştur. 2009 da yayınlanan Kanalizasyon filmiyle sinemaya adım attıktan sonra Eğreti Gelin Ladik isimli filmde yer almıştır. Mehmed : Bir Cihan Fatihi oyuncunun ilk dizi deneyimi olacak.

Mehmed : Bir Cihan Fatihi Oyuncuları Konusu ve Karakterleri
Mehmed Bir Cihan Fatihi Helena (Büşra DEVELİ) Kimdir ?

“Mehmed : Bir Cihan Fatihi Teodora (Sevinç Meşe) Kimdir ?” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Güzel kız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.