Megan Williams Kimdir? (Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Mavi Reklamı Partneri)

Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams Mavi Jeans için kamera karşısına geçti. Eylül ayı başında yapılan çekimlerde Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams’ın uyumları ise çok dikkat çekti. Bilindiği üzere 2015 yılında da reklam yüzü olarak Kıvanç Tatlıtuğ ile çalışan Mavi sonrasında ekran yüzü olarak Kerem Bursin ve İlker Kaleli ile çalışmıştı. Ocak 2017’de ise Mavi ve Kıvanç Tatlıtuğ tekrar bir anlaşma imzaladı ve Kıvanç Mavisi sloganı ile yeniden izleyicisi karşısıan çıkmıştı.

İlk Bahar Yaz konseptini Kıvanç Tatlıtuğ ile yapan Mavi Sonbahar Yaz konseptini de yine Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams  ile yaptı. Victoria’s Secret meleklerinden olan Megan Williams ile Kıvanç Tatlıtuğ’un aksiyon dolu bir senaryo ile izleyicisi karşısında olması bekleniyor. Kıvanç Tatlıtuğ ve Megan Williams’ın 2017 son bahar kış reklam filminin eylül ayı sonunda yayında olması bekleniyor.

Megan Williams Kimdir?

1994 yılında İngiltere’nin Londra eyaletinde dünyaya gelen Megan Williams 23 yaşındadır. 2017 yılında My Pet Dinosaur ve 2014 yılında Dinosaur Island projelerinde yer almıştır. Yakışıklı modelRichie Akiva ile sevgilidir.

Kıvanç Tatlıtuğ Yeni Mavi Reklamı

dizibilgi google play