Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi…

Kördüğümün (Uttranın)  muhteşem şöhreti Tinaa Dattası doğum gününü kutlarken, onunla temasa geçtik ve sizin için onunla hızlı bir soru ve cevap bölümü hazırladık.(Tinaa 27 Kasım 1986 doğumlu)

Soru 1. Bu yıl doğum gününü nasıl kutlamayı düşünüyorsun?

Çalışacağım için kutlamak niyetinde değilim, bu yüzden benim için çalıştığım bir doğum günüm olacak. Doğum günümde bir tapınağa gidip Tanrı’ya ibadet edip bazı tatlılar sunarım.

Soru 2. Şimdiye kadar hangi doğum günü sizin için unutulmaz oldu?

Çocukluğumdaki okul arkadaşlarına toffi dağıttığım, onlarla doğum günü pastasını kestiğim ve evde kutladığım doğum günüm benim için unutulmazdı. Annem bizim için  yemek pişirmişti. Başka unutulmaz olan, babamın benim için aldığı hediyesiydi ve diğeri benim için birisi yat partisi düzenlemişti. Bunlar benim için unutulmaz doğum günlerim.

 

Soru 3. Kendine hangi hedinin verilmesini istersin?

Sanırım Uttarandan sonra Daayan dizisinde başrol oynayarak en iyi hediyeyi aldım. Yani bence bundan daha iyi bir hediye bekleyemezsiniz.

Soru 4. Kendinize vermek istediğiniz henüz size hediye edilmeyen şey nedir?

Sanırım kendime pahalı bir Porsche hediye etmek istiyorum.

 

Soru 5. Yaş sadece bir rakamdır. Bunun hakkındaki görüşleriniz neler?

Ben yaşın önemli olmadığını düşünüyorum. Önemli olan kalben kaç yaşında hissettiğindir. Hala on altı yaşındaymışım gibi hissediyorum. Annem bana hala Hello Kitty’deki  bir çocuk gibi davrandığımı söylüyor çünkü hala Hello Kitty gibi şeyleri çok seviyorum. Sanırım hepimiz kalben daha genç hissediyoruz.

Soru 6. Hayatta bir “uzlaşma” şansı olsaydı, farklı olarak ne yaparsın?

Sadece okul hayatına geri dönüp arkadaşlarımla eğlenmeyi isterdim çünkü okul hayatındaki zamanlarım en iyi zamanlarımdır.

dizibilgi google play

Meethiyi özlediniz mi? Kördüğümün (Uttaranın) Meethisi Tina Datta ile doğum günü öncesindeki söyleşi… (12 Yorum)

 1. :|] :3 ^_^ >:o >:-( 😮 8) 8-| O:) :'( O.o :_* 😮 -_- 🙂 🙁 😉 😀 😛 >3 <3 😮

 2. ohaaa tabi ozledik hem iccani hemde meethini 😀
  masallah kiz cok guzel cvp vermis))
  “Porsche”mi? ohaaa 😀 😀 aynen abim kucuk sey olsa postalaya yollardik yaa ama Porsche de ne 😀 😀 😀 😀 😀

 3. MaşAllah kendisine hediye etmek istediği “Porsche” 😮 küçük bir şey olsaydı…Hediyesini yollardım…. Ama “Porsche” ne demek.. 😀 😀

 4. Meethinin cevapları…Çok iyi güzel…Sulu göz meetjihi özledik…Özlemez olur muyuz..(5 ve 6)’ cı cevabını anlamlı buldum… İyiki doğdun Tina…
  Pınar ablacım çok teşekkürler…Sorularınız bir birinden anlamlı güzel…
  Bir arkadaşımda ulaşmaya çalıştı…Ulaşamadı 😀 öylece kala kaldı ortada 😀 Kendisiyle yüz yüze konuşmayı çok isterdim…Oyunculuğu harika beğeniyorum…