Masum Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (Kanal 7)

Burak 19 Mar 2020 Kanal 7 Dizileri  0

Adının geçtiği yerde akıllara hint dizilerinin geldiği Kanal 7 İkimizin Yerine dizisinin final yapmasıyla beraber yeni bir dizi için Colors TV ile anlaşma sağladı. Kanal 7 ekranlarının yeni bomba dizisi Masum (Saath Nibhaana Saathiya) oldu. Yayın hayatına 23 Marttan itibaren başlayacak olan Masum dizisi konusu da bir hayli merak ediliyordu. İşte bütün sorularınıza yanıt alabileceğiniz yazımız başlıyor.

2010 yılından 20117 yılına kadar 7 yıl gibi uzun bir süre izleyici karşısında olan Saath Nibhaana Saathiya dizisi Hindistan vatandaşları tarafından çok sevilmişti. Dizi seçiminde ince eleyip sık dokuyan Kanal 7 yapımcıları bu diziyle beraber hint dizilerine olan ilgiyi arttırmayı planlıyor. Çekimleri Mumbai şehrinde yapılan dizinin yapımcılığını Bhagwan Yadav üstleniyor.

Masum Dizisi Konusu (Kanal 7)

23 Martta yayınlanmaya başlayacak olan Masum dizisinin konusu bir hayli merak edilen konulardan biriydi. Dizinin temasına baktığımızda Rajkot’ta yaşayan bir ailenin hayat hikayesini izleyeceğiz. Ailenin iki kızı olan  Gopi ve Raşi yine aileden olan Ahem ve Jigar ile evlenmesiyle konuya start veriliyor.

Gopi küçük yaşta ailesini kaybettiği için bir aileye evlatlık olarak verilmiştir. O ailenin eğitime olan ilgisizliğiyle beraber Gopi okuma yazma dahi bilmeyen utangaç bir kız rolündedir. Üvey kardeşi olan Raşi ise onun tam tersi özelliklere sahiptir. Üvey annesi sürekli Gopi’yi küçümsüyor kendi öz kızını yüceltiyordur. Bu şekilde devam edecek olan Masum dizisinin beğenilip beğenilmeyeceğini hep beraber göreceğiz.

Aynı zamanda Masum dizisi yeni bölüm özetlerini de sitemizde paylaşıyoruz. Masum Dizisi Bölüm Özetlerine bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Masum Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri


Giaa Manek (Gopi)

Göz kamaştıran güzelliğiyle Hindistan’ın önde gelen oyuncularından biridir. 1988 yılında şöhret kazandığı Hindistan’da dünyaya gözlerini açmıştır. Dizide canlandırdığı Gopi karakteri bir ailenin evlatlık olarak aldığı sürekli aşağılanan bir karakterdir.


Rucha Hasabnis (Raşi)

Gopi’nin üvey kardeşi olarak yer aldığı Masum dizisinde ona tam ters karakteri canlandıracaktır. Onu hiç sevmeyecek ve sürekli aşağılayacaktır.  Urmila ve Jeetu Shah çiftinin öz kızıdır.


Muhammed Nazım (Ahem)

1986 yılında Hindistan’da dünyaya gelen Muhammed Nazım, oyunculuğun yanı sıra modellik de yapmaktadır. Yakışıklılığıyla hint kızlarının dikkatlerini üzerine çekmeyi başaran biridir. Dizide Ahem karakterini canlandıracaktır. Ahem zengin bir aileye mensuptur. Annesinin zoruyla Gopi ile evlenir. Ama onun gönlü başka birindedir. Ortalığı karıştıran karakterlerden biri olacak..


Vishal Singh (Jigar)

Dizideki yakışıklılık oranını arttıran isimlerden biri de Vishal Singh’dir. 1985 Hindistan doğumludur. Dizide Jigar karakterine hayat verecektir. Ahem’in kardeşi olan Jigar, Raşi ile evlidir.


Rupal Patel (Kokila)

45 yaşında olan Rupal Patel bir çok dizi ve filmde rol almış, usta bir oyuncudur. Dizide Kokila karakterine hayat vermektedir. Ahem ve Jigar’ın annesi olan Kokila zengin ve güçlü biridir. Gopi’nin kayın validesidir.


Tanya Sharma (Mira)

Masum dizisinin ilerleyen bölümlerinde Gopi’nin kızına hayat verecek olan Tanyaa Sharma, ünlü bir aktördür. İnstagramda 1.1Mn takipçiye sahiptir.


Swati Shah (Hetal)

Dizide Jigar’ın annesi olarak görev almaktadır.

 

 

Masum Dizisi Tanıtımı İlk Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum Dizisi Oyuncuları Kadrosu ve Konusu (Kanal 7)” üzerine 3 yorum

  1. Kompil ılham mira kulina cihar Reda shravan malottoluzüccarürmiladavapapu guri saban ilhem dedi ki:

    Kompil ilhem kinijal durğa daval kinijal durğa daval mola torlo Kompil ılham mira kulina cihar Reda shravan malottoluzüccarürmiladavapapu guri saban daval rAmzanlar iyi Mert geldi yeni doğan hala oldumartık sütlü kahve içlim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü beşinci ğünü kutlusu olsun canım nice senelere canım benim cuma ekranaçıkarmısını yaklasyor ekranaçıkarmısını doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim sehirobaya doğumğünü gelircekmisini buraya gelecek seni seviyorum benimle beraber kahveiiçlim

  2. Anonim dedi ki:

    toluyla moluyu goremedim

  3. Merve Altundağ dedi ki:

    ama dizide daha fazla oyuncu var mesela vidya kincal urmira tolu molu ve daha fazlası siz dizinin ana oyuncularını göstermişsiniz buna oyuncular denmez

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.