Masum Dizisi 4. Bölüm Özeti 26 Mart 2020 (Kanal 7) Anita Hayal Kırıklığına Uğradı

Burak 23 Mar 2020 Analizler  0

Masum Dizisi özetlerine kaldığımız yerden devam ediyoruz arkadaşlar. Son Bölümde Ahem’i kaybetmek istemeyen Anita kendi çapında planlar kurmaktaydı. Nişan günü Anita’yı karşısında gören Ahem, büyük bir şok geçirmişti. Bakalım Masum Dizisi 4. Bölüm özetinde neler olacak? Başlıyoruz..

Masum 4. Bölüm – Kanal 7

Nişan devam ederken merasimde sıra yüzük takmaya gelmiştir. Tam o sırada Ahem dışarı çıkmış ve yasak aşkı olarak adlandırabileceğimiz Anita ile buluşmuştur. Yüzükler gelirken Kokila’nın gözleri oğlu Ahem’i arıyordur. Göremeyince ona bakmak için dışarı çıkar. Kokila’nın dışarı çıktığını gören Anita hemen saklanır. Kokila Ahem’in yanına gelir ve burada ne yaptığını sorar. Ahem hava almak için çıktım der. İkisi birlikte hemen içeri girerler.

 

Pandit nikah için oradadır. Kokila Ahem’i alarak onun karşısına getirir. Ahem resmen put gibi duruyordur. Onun aklı Anita’dadır. Ama annesinin isteğiyle mecbur o yüzüğü takmak zorundadır. Ahem tereddütler içerisinde yüzüğü takar. Urmila ve Rasha hala Gopi’ye çok kızgındırlar ve yüzleri asıktır. Bunu gören Hetal onların yanına gelerek, üzülmemelerini Rashi içinde bir çok damat adayının olduğunu söyler. Hetal’in aklında Rashi’yi oğluna almak vardır.

Yüzükler takıldıktan sonra dans kısmına geçilir. Gopi ile dans etmesi istenir. Ama Ahem’in aklı hala Anita’dadır. Jigar ve Rasha’da eğleniyordur. Jigar bir planı olduğunu söyler. Bu planı uygularlar ve Ahem ile Gopi ikilisi aynı odada başbaşa kalırlar. Kokila ise onların yokluğunu fark eder ve onları aramaya başlar. Onları bir odada bulan Kokila bağırır. Herkes sizi beklerken siz burda ne yapıyorsunuz der. Ahem aşağıya inince Gopi’yi 2 kat daha fazla azarlar.

Masum Dizisi 4. Bölüm 26 Mart Özeti (Analizi) devam ediyor..

Kinjal ise Aham’ı tek yakalamışken henüz her şey için geç değil, aklında Anita varken Gopi’yle nasıl yapacaksın der. Ahem’in aklı iyice karışır. Anita ise ağlıyordur. Kokila onu görür ve ağlamasının bir şeyi değiştirmeyeceğini Ahem’in Gopi ile evleneceğini tekrarlar. Basın mensupları gelmiştir. Ahem açıklama için dışarıya çıkar ve onlarla kısa bir röportaj yapar.

O sırada Anita ise tekrar buluşmak istediğini bildirir ve tekrar buluşurlar. Duygusal anlar yaşanır. Ahem elimden bir şey gelmiyor der. Anita ise eğer sana kavuşamaz isemm kendimi dahi öldürürüm seni o derece çok seviyorum der. Ahem’in aklı iyice karışmıştır. Çaresiz Anita arabasına biner ve gitmek ister. Tam o sırada Ahem koşarak arabaya biner. Anita arabayı hızlı bir şekilde sürmeye başlar. Anita resmen intihar ediyordur. Tam uçuruma yuvarlanacakken Ahem el frenini çeker ve arabayı durdurur.

Ahem sinirlenir ve hesap sorar. Anita ise birden ona sarılır. Duygusal anlar yaşanır. Anita Ahem’e eve dönelim ve annene her şeyi anlat der. Ahem bunu kabul eder. Zavallı Gopi’nin hiçbir şeyden haberi yoktur. Anita arabada beklerken Ahem Kokila’ya herşeyi itiraf etmeye gider.

Kokila oğlunu karşısında görünce duygulanır ve ağlamaya başlar. Oğlunun mürüvveti onu çok mutlu etmiştir. Üzerinde damatlık hayal ediyordur. Ahem bu duygusal tabloyu bozamaz ve gerçekleri anlatamaz. Annesini üzmek istemediğini Anita’ya söyler. Anita resmen yıkılır ve aynı zamanda sinirlenir. Arabasına binerek orayı terk eder.

Hintlilerin bir adeti olan mandap töreninin zamanı gelmiştir. Bu tören aynı anda hem kız evinde hem erkek evinde uygulanmaktadır. Urmila ise bu sırada Rasha’yı Hetal’in yanına göndermiştir. Hetal’in oğlu ve Rasha ilişkisinin olumlu yönde ilerlediğinin kanıtı olarak görebiliriz. Hetallerin evine misafir gelmiştir. Misafirlerin adı Damini ve Sonal’dir. Rasha’nın orada olmasını garipserler ve soruştururlar. Masum dizisi 4. Bölüm 26 Mart yeni bölüm özeti bu kadardı arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum Dizisi 4. Bölüm Özeti 26 Mart 2020 (Kanal 7) Anita Hayal Kırıklığına Uğradı” üzerine 3 yorum

  1. Nuranaay dedi ki:

    Yeni ozet isteyoruz ya lutfan lutfan

  2. Anonim dedi ki:

    Ozetler icin cok teskkurler emeginize saglik

  3. Mavi dedi ki:

    Cook tesrkkurlar ozet harika neden ask bir ruya yok

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir