Masum Dizisi 3. Bölüm Özeti 25 Mart 2020 (Kanal 7) Rasha’ya Damat Adayı Çıktı

Hızını kesmeden devam ettiğimiz Masum Dizisi özetlerine bir yenisini daha ekliyor 3. bölüm özetini sizlerle paylaşıyoruz arkadaşlar. Masum dizisi 2. bölümde Tilak töreni başlamış, Ahem’i gören Rasha ve Urmila kıskançlıktan deliye dönmüşlerdi ve bir plan peşindeydiler. Bu plan Gopi’yi olmaması gereken bir zamanda olmaması gereken bir yerde oldurtmaktı. Masum dizisi 3. bölüm 25 Mart özetine başlıyoruz.

Masum 3. Bölüm Özeti (25 Mart Analizi)

Gopi’yi kandırarak bir şekilde ikna ederler. Gopi oraya gelir. Gopi’yi gören Hetal şaşkınlıklara boğulur. Kokila ise bunu havada tavrıyla yeni gelinini ilk kez azarlamaya başlar bile. Hetal onun koluna 2 tane mücevher takar ve gitmesini ister. Gopi eve dönmüştür. Ritüeller biter ve Urmila ile Rasha ikilisi de evine döner.

Urmila eve döner dönmez Gopi’yi tutar ve takılan mücevherleri alır. Gopi’yi ise bunları sen koruyamazsın çaldırırsın, bende dursun diye kandırır. Daha sonra Urmila ve Rasha’nın yeni planları devreye girer. Yeni plan okuma yazma öğretme bahanesiyle ona yanlış öğretip iyice küçük düşürmektir.

Masum Dizisi Son Bölüm (25 Mart) Analizi devam ediyor..

Urmila Rasha’dan Gopi’ye okuma yazmayı öğretmesini ister. O sırada sahneye Modi ailesinin evi gelir. Hizmetçilerden biri okuma yazma bilmiyordur. Ahem ise onu okuma yazma bilmediği için azarlıyordur. Kokila Ahem’in bu tavrını görünce endişelenir. Diğer yandan Gopi her şeyden habersiz bir şekilde okuma yazma öğreneceği için mutludur. Rasha ona yalan yanış bir şekilde kelimeleri öğretir.

Pannah gazete köşelerini karıştırıyordur. Birden karşısına Ahem’in fotoğrafı gelir ve koşarak onu Gopi’ye göstermek ister. Gopi’nin yanına varır ve fotoğrafı gösterir. Gopi evleneceği adamı görünce mutlu olur ama bilmiyordur ki Ahem’in gönlünde Anita adında bir kız var.. Ahem ve Anita buluşurlar. Anita Ahem’e olan aşkından bahsederken Ahem kendisinin  nişanlandığını söyler. Anita küplere biner. Anita ve Ahem aynı evde kalıyorlardır. Kokila gelir ve nişanı bir sonraki gün yapacaklarını söyler. Anita bunu duyar. Ertesi gün olur ve nişan töreni başlar.

Nişana Urmila ve Rasha’da gelir. Gopi ise çok heyecanlıdır. Nişan törenini gören Hetal’in oğlu (Jigar) artık evlenmek istediğini dile getiriyordur. Öfkesinden ve kıskançlığından yanıp tutuşan Rasha bu görkemli eve gelin gelmek istiyordur. Tam o sırada Jigar’ı görür ve hoşlanmaya başlar. Jigar da aynı şekilde güzeller güzeli Rasha’dan hoşlanmıştır. Urmila olanları farkeder ve bu durumdan memnun olur. Hiç değilse Ahem’i kaçırdık bunu kaçırmayalım kafasındadır. Diğer yandan Hetal de bu durumu onaylayacak gibi bakıyordur.

Diğer yandan Anita kendi kafasında planlar yapmaktadır. Ahem ise Anita’nın nişan tarihini bilmediğini sanıyordur. Aklında bin bir tilki dönen Anita Ahem’i kaybetmek istemiyordur. Nişan günü süslenerek oraya gitmeye hazırlanmıştır. Ahem ise her şeyden habersiz misafirlerle ilgileniyordur. Anita birden içeri girer. Ahem Anita’yı karşısında görünce ne yapacağını bilemez ve şok olur. Masum Dizisi 3. Bölüm 25 Mart özeti bu kadardı arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin..

dizibilgi google play