Masum Dizisi 2. Bölüm Özeti 24 Mart 2020 (Kanal 7) Gopi Nişanlanıyor

Burak 23 Mar 2020 Analizler  0

Kanal 7’de yayınlanmaya başlayan Masum dizisi ilk bölümünde Gopi’ye bilezikler takılmış neredeyse nişan tamamlanmıştı. Rasha’ya gelen görücüler Gopi’yi beğenince Urmila ve Rasha küplere binmişti. Masum Dizisi 2. Bölüm özetinde neler olacak hep beraber bakalım.

Masum 2. Bölüm Özeti (24 Mart Analizi)

Saf kız rolünde olan Gopi gelen tepkilere dayanamayıp Rasha’dan özür diler. Rasha ise onu affetmez. Diğer tarafa Hetal, Kokila’nın artık bir gelin bulması gerektiğini düşünüyor ve merakla dönmesini bekliyordur. Kokila eve döner ve beklenen gelin adayını bulduğunu söyler. Ortalık bayram yerine döner.

Gopi ise Rasha’nın damat adayını çaldığını düşünerek kendini üzüyordur. O sırada Urmila ve Rasha bu evliliği bozmak için planlar yaparlar. Baa tilak töreni için Kokila’nın oğlu Aham’ı arar. Aham da herşeyden habersiz bu tören için evine döner. Gopi’nin yanında Urmila ve Rasha da bu törene gideceklerdir.

Masum Dizisi 2. Bölüm Özeti (Analizi) devam ediyor..

Önce bir hediye almak için alışverişe çıkarlar. Yolda giderken bir araba bunların üstüne yanlışlıkla çamur sıçratır. Urmila bağırmaya ve kızmaya başlar. Arabadayı süren kişi damat adayı Ahem’dir. Arabayı sağa çeker ve aşağı iner. Urmila ise ona söz saymaya devam eder. Ahem de başa çıkamayacğaını anlayınca arabasına binip yoluna devam eder.

Diğer yandan Gopi ve Pannah bir kukla gösterisini izlemeye gitmişlerdir. Kukla gösterisi başlar ama Gopi’nin aklı evleneceği adamdadı. Onu çok merak ediyor ve hayal ediyordur. Dalıp giden Gopi’yi Pannah dürterek kendine getirir.

Modi ailesinin evi çok ihtişamlı ve resmen para kokan bir evdir. Urmila ve Rasha alışveriş sonrası aldıkları hediyelerle o eve gelirler. Onları evin hizmetçisi karşılar. Bu ikili resmen şok olmuşlardır. Ev çok lüks ve Modi ailesi çok zengindir. Kokila ve Hetal misafirleri karşılamak için kapıya doğru gelirler. Rashi ve Urmila ikilisi aldıkları hediyeyi taktim ederler. Bu hediye Kokila’nın umrunda bile olmaz. Hizmetçinin eline verir ve götürmesini ister. Kokila ile muhabbete dalan ikili Ahem’in içeri gelmesiyle şok olurlar. Onları çamur banyosu yaptıranın damat adayı olması büyük bir tesadüftür.

Tilak töreni başlar. Urmila ve Rasha Gopi’ye hala çok sinirlidir. Çünkü Rasha bu yakışıklı ve zengin çocuğun kendi hakkı olduğunu düşünüyordur. Bu ikilinin aklında bir plan vardır. Kokila ise duygusala bağlamış oğluna evlenirsen benden uzaklaşacaksın, ben sensiz ne yaparım gibi ağıtlar yakmaktadır. Bu törene Gopi’nin katılması yanlış bir durum oluşturacaktır. Urmila ve Rasha ikilisinin yeni planı Gopi’nin oraya gelmesini sağlayıp onu azarlatmaktır. Kanal 7’de yayınlanan Masum dizisi 2. Bölüm 24 Mart özetinin sonuna geldik arkadaşlar. Yeni bölüm özetleri sürekli güncel tutulup sitemize eklenmektedir. Takipte ve sağlıcakla kalın..

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.