Masum Dizisi 1. Bölüm Özeti 23 Mart 2020 (Kanal 7)

Burak 22 Mar 2020 Analizler  0

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan hint dizisi olan İkimizin Yerine dizisinin final yapmasının ardından 23 Mart’ta Masum dizisi başlıyor. Bu dizinin bölüm özetlerini de sitemizden bulabileceksiniz. Umarız seyirci kitlesi diziyi beğenir ve yurt dışında 7 sene boyunca yayınlanan bu diziyi son bölüm özetine kadar yazarız. O zaman lafı uzatmadan başlayalım arkadaşlar. Masum Dizisi 1. Bölüm Özeti başlıyor..

Gopi evi temizliyordur o sırada Rashi arkadaşlarıyla tiyatro üzerine bir şeyler yapıyorlardır. Urmila Gopi’nin annesidir ve onu sürekli aşağılar. Gopi ve Rashi de üvey kardeştir. Gopi’yi kullanan Urmila onun eline bir elbise vererek  Rashi’nin tiyatro için elbiseye ihtiyacı olduğunu, onu götürmesi gerektiğini söyler. Gopi’de uslu kız rolündedir tamam diyerek yola çıkıyor. Tam otobüse binecekken yardıma muhtaç bir ihtiyarı görüyor ona yardım etmek istiyor.

Tam yardım ederken otobüsü kaçırdığını farkediyor. Aslında iyi kalpli kız olan Gopi sıradaki otobüsü beklemeye başlıyor. Sonunda Rashi’nin okuluna varıyor. Görevliye Rashi’yi soruyor ve tiyatro sahnesinin yerini öğreniyor. O sırada Rashi’ye gelin rolü düşmüştür ve bunu istemediğini söylemiştir. İndira yaptığımız alıştırmadan sonra buna karar vereceğiz diyor. Provalar başlar tam o sırada sahneye biri dalar. İçeri giren Gopi’dir. İlk etapta gözüne vuran ışıktan rahatsız olur.

Gopi Rashii!! diye bağırır. Rashi Gopi’yi görünce sinirlenir ve buraya dışarıdan insanlar giremez sen nasıl girdin diye sorar. Gopi ise ben elbiseni getirmiştim der. Rashi elbiseyi ver ve git burdan diyerek sert çıkar. O sırada oyunu kuran İndira Gopi’yi görür ve işte aradığımız gelin rolünü oynayacak oyuncu bu! der. Rashi şok olur ve kim diye sorar. İndira karşında duran kişi der. Karşısındaki kişi Gopi’dir. Rashi bunu kesinlikle onaylamadığını onun beceremeyeceğini söyler. İndira vaktin daraldığını hatırlatarak denemekten zarar gelmez der. Gopi ise ne yapacağını şaşırmış durumdadır ve tedirgindir.

Kanal 7 – Masum Dizisi İlk Bölüm Özeti devam ediyor… (23 Mart)

İndira aceleyle oradan çıkar. Onu istemeye geleceklerdir. Rashi merak eder ve kime isteyeceklerini sorar. İndira  Kokila Modi der. Rashi bir kez daha şok olur. İndira Pandit’in yanına ulaşır. İndira’nın babası Pandit’in karşısında kızına övgüler yağdırır ve başarılarından bahseder. Kokila oraya gelir ve İndira’yı incelemeye başlar. İncelemesi sonucunda olumsuz yanıt vererek oradan çıkar. Herkes şok olur. Pandit Kokila arabaya binmeden yanına giderek neden bu kadar başarılı bir kızı beğenmediğini sorgular.

Kokila ise bu kadar bilgili ve zeki bir kız istemediğini bize masum ve saf bir kız gerektiğini söyler. Resmen kendilerine hizmetçi alıyor gibi gelin alıyorlardır. Kokila burnu havada parasıyla hava atan bir tiptir. Eve gelir ve evdeki çalışanlarını aşağılar. Evde Jigar’ın annesi Hetal kızlarla aarti düzenliyordur. Hetal ve Kokila iki ters insandır. Biri çok iyi bir insan biri kendini beğenmişin tekidir.

Hetal güzel bir dille Kokila’ya görüşmenin nasıl geçtiğini sorar. Kokila ise gelin adayının Ahem’in tırnağı bile olmayı haketmediğini söyler. Hetal sana gelin beğendirmek zor bu gidişle bu çocuk evlenemeyecek diyor. Kokila sinir küpüne döner ve  Şirag ve Jigar’ın hatırına susuyorum diyerek oradan ayrılır.Diğer yandan Urmila evdedir, eve Juti gelir. Odada Gopi’yi görür ve ona halini hatırını sorar. Gopi de gün içerisinde yaptıklarını anlatır. O sırada odaya Panah girer ve Juti’ye Gopi’nin resmen hizmetçi gibi gün boyu çalıştığını söyler ve Urmila’nın aşağılamalarından bahseder. Gopi hemen söze atlar ve Urmila bana çok iyi davranıyor diyerek Urmila’yı korur.

Juti cebinden bir miktar para çıkararak Gopi’ye harçlık vermek ister. Gopi mutlu olur ve parayı alır. Hemen sonra  içeriye Urmila girer. Gopi’nin elindekini görür ve kendisi alır. Juti ise bu duruma sessiz kalır ve konuyu değiştirerek bir an önce Gopi’yi evlendirelim diye ısrar eder. Gün biter. Ahem’in babası ve Kokila’nın eşi olan Parag  Hetal ile çarpışır. Hazır denk gelmişlerken Hetal’e Parag’ın babaannesi için bir şarkı dillendirmeyi istediğini söyler. Parag ve Hetal babaannenin yanına otururlar. Parag şarkıyı söylemeye başlar o sırada içeriye Kokila girer ve çok sinirlenir.

Gopi Urmila ile birlikte alışveriş yapıyordur. Alışveriş sırasında Urmila tüm gerçekleri öğrenir. Onu görücüye gelen Mondi ailesinin kültürsüz ve herşeye evet diyecek bir gelin aradıklarının farkına varır. Rashi’nin bu gelin adayı tanımına uyduğunu düşünür. Kokila Rashi’ye görücü olarak eve gelir ve Gopi’yi görür. Çok beğenir. Urmila Rashi biraazdan gelecek dese de o ısrarla Gopi’ye bakıyordur. Kokila aynı zamanda yanında bilezik getirmiştir. Bilezikleri Gopi’ye takar ve aradığımı gelini buldum der. Oradaki herkes şok geçirir. Rashi ise bu durumu görünce küplere biner. İlk bölümün sonuna geldik. Masum Dizisi 23 Mart Özeti bu kadardı arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin..

Masum 1. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.