Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu ve Konusu Karakterleri

Burak 04 Oca 2018 Masum Değiliz  0

Masum Değiliz Oyuncuları ve Karakterleri :

Atv’nin yeni sezon için iddialı yapımlarından biri daha izleyicisi ile buluşuyor. Koliba Film’in yapımcılığındaki Masum Değiliz dizisinin oyuncu kadrosu belli oldu. Yakında ekranlarda olması beklenen dizinini yönetmen koltuğunda isimsizler dizisinide yöneten Levent Türkkan oturacak. 

Dizinin oyuncu kadrosuda oldukça güçlü. Dizinin başrollerinde  Klavye Delikanlıları dizisinden tanınan Uraz Kaygılaroğlu ve Güllerin Savaşı dizisi ile yıldızı parlayan Damla Sönmez bulunuyor. İstanbul’da çekimleri yapılacak olan dizi için başroller dışındaki oyuncular için cast çalışmaları devam ediyor.

Masum Değiliz Oyuncuları :

Damla Sönmez :

Damla Sönmez

3 Mayıs 1987 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı oyunculuk bölümü mezunudur. Özellikle Güllerin Savaşı dizisindeki Gülru karakteri ile tanınmaktadır. Şubat , Gece Gündüz , Bir Aşk hikayesi gibi dizilerin yanı sıra “Bornova Bornova” sinema filminde yer almış ve buradaki performansı ile Altın Portakal “En İyi Kadın Oyuncu”  ödülünün sahibi olmuştur. Ayrıca “Deniz Seviyesi” filmindeki rolü ile 21. Altın Koza Film Festivalinde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Güzel oyuncu dizinin bir diğer oyuncusu Ushan Çakır ile nişanlıdır.

Uraz Kaygılaroğlu :

uraz kaygılaroğlu

1987 yılında İstanbul’da doğan oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümü mezunudur. Pis yedili dizisi ile tanınmıştır. Daha sonra bir süre Tam Zamanı adlı yarışma programında sunuculuk yapmıştır. 2012 yılında yayınlanan komedi dizisi Harem’de yer almıştır. 2014 yılında kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Melis İşiten ile dünya evine girmiş ve bu evlilikten bir kızı olmuştur. Baba Candır dizisi ile kariyerine devam eden Kaygılaroğlu 2017 de Sen Kiminle Dans Ediyorsun ? isimli sinema filmi ile beyaz perde de boy gösterdi.

Ussan Çakır :

ussan çakır

1984 yılında İzmir’de doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezundur. Leyla ile Mecnun dizinde Arda karakterine hayat vermiştir. Kara Ekmek dizisindeki Çetin karakteri ile büyük beğeni toplamıştır. SOn olarak Kanal D ekranlarındaki Kara Yazı dizisinde boy gösterdi.

Sercan Badur :

Masum değiliz Sercan Badur

30 Ekim  1990 doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Üniversite eğitiminin ardından 2010 da Dot tiyatrosunda çalışmaya başlamıştır. Çağan Irmak filmi olan “Karanlıktakiler” ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Necati karakterine hayat vermiştir. Yine başrolünde Damla Sönmez’in bulunduğu Güller’in Savaşı dizisinde engelli bir genci canlandırmış ve bu performansı büyük beğeni toplamıştır.

 

Masum Değiliz Fragmanı : 

Henüz Yayınlanmadı.

 

Masum Değiliz Oya Unustası Kimdir ?

“Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu ve Konusu Karakterleri” üzerine 2 yorum

  1. melek dedi ki:

    BU MASUM DEYİLİZ BU KORE FİLMİ İNNOCENT THİNG HASTALIKLI BİR ÖGRENCİ HOCASINA AŞIK HOCADA ONAKARŞI BİRŞEYLER HİSSEDİYO AMA KARISI HAMİLE

  2. Anonim dedi ki:

    BU MASUM DEYİLİZ BU KORE FİLMİ İNNOCENT THİNG HASTALIKLI BİR ÖGRENCİ HOCASINA AŞIK HOCADA ONAKARŞI BİRŞEYLER HİSSEDİYO AMA KARISI HAMİLE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.