Masum Değiliz Oya Unustası Kimdir ?

Burak 16 Oca 2018 Masum Değiliz  0

Damla Sönmez , Ushan Çakır ve Uraz Kaygılaroğlu’nun başrollerinde yer aldığı Masum Değiliz dizi oyuncu kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Yakında ATV ekranlarında yer alması beklenen yapımda daha önce Kalbim Ege’de Kaldı dizinde Zeliş karakterine hayat veren Oya Unutası’da oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Çekimleri’ne çok yakında başlanacak olan Koliba Film’in yapımcılığını üstlendiği  Masum Değiliz dizisi ilginç konusu ve sempatik oyuncu kadrosuyla dikkatleri çekiyor. Romantik komedi tarzındaki dizini çekimler İstanbul’da yapılacak. Merakla beklenen dizi ile ilgili yeni gelişmeler oldukça sitemizden paylaşmayı sürdüreceğiz.

Oya Unustası Kim ? Yaşı Boyu Sevgilisi

1988 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı Flüt bölümünü tamamlamıştır. Ayrıca iyi seviyede piyano çalmakta ve solistlik yapmaktadır. 1.73 boyundaki oyuncu yaklaşık 52 kg dır.

Üniversitede aldığı müzik eğitiminin ardından oyunculuğa yönelmiş ve Ayla Algan’dan oyunculuk dersleri almıştır. Ardından 35.5 film atölyesinde kamera önü eğitimini tamamlamıştır. Bu eğitimlerin ardından birkaç tiyatro projesinde bulunmuştur.

İzmir Çetesi isimli dizi ile kamera önü kariyerine başlamıştır. Bu dizide KAdir İnanır ile birlikte rol alma şansı yakalamıştır. Ardından Sevdaluk dizinde boy göstermiştir. Asıl çıkışı ise Kalbim Ege’de Kaldı dizisindeki Zeliş rolü ile yapan oyuncu burada performansı ile büyük beğeni toplamıştır.

Masum Değiliz Oyuncu Kadrosu ve Konusu Karakterleri

“Masum Değiliz Oya Unustası Kimdir ?” üzerine 3 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Güzel ve başarılı

  2. Anonim dedi ki:

    Türkiye’nin en güzel kadını. Gözleri muazzam.

  3. Anonim dedi ki:

    İlk yorum benden ben bu kızı çok seviyorum ve beğeniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.