Masum 99. Bölüm Özeti 29 Haziran 2020 Kimsesiz Gopi

Burak 22 Haz 2020 Analizler  0

Masum 98. Bölümde Kinjal’in manken olduğu artık herkes tarafından öğrenilmişti. Bu durum büyük bir yankı uyandırmıştı. Urmilla’nın yaptıkları ile Ahem, Kinjal’ın manken olduğunu öğrenmiş ve onun verdiği tepkiden sonra onu tokatlamıştı. Bu tokattan sonra ortalık iyice karışırken Kinjal mankenliği bırakacak mı? Yoksa hayallerinin peşinden mi gidecek? Masum 29 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 99. Bölüm Özeti

Ahem ve Kokila daha sonra Modi evine gider ve herkese Kinjal’in manken olduğunu açıklar. Bunun bir aile meselesi olduğunu ve kimsenin karışmaması gerektiğini söyler. Şirag ise Kinjal’in yetiştirilmesinde bir sorun olduğunu söyler. Bunu duyan Kokila çok üzülür ve gözyaşları içerisinde odasına gider. Dawal ise Kinjal ile konuşmaya çalışmaktadır. Hiç değilse haber vermesi gerektiğini söyler.

masum 29 haziran özeti

Kinjal ise dolabından bir çek çıkarır ve Dawal’a gösterir. Bunun 10000 lira olduğunu söyler. Senin 2 haftada kazanamayacağın parayı ben 2 saatte kazanıyorum der. Dawal onun bu söylediklerine çok üzülür. Bu sırada Urmilla ise onları dinlemektedir. Gopi ise Kokila ile konuşmaya çalışmaktadır. Ama Kokila ondan gitmesini ister. Raşi ise tüm bu olanlara şahitlik etmektedir. Annesini arayarak evde olan olayları ona söylemeye başlar. Annesi ise Kokila’nın geldikten sonra karşısında diz çöktüğünü söyler.

Raşi bunun gerçekten doğru olup olmadığını sorar ve Urmilla ona kızar. Ahem, annesi Kokila’nın yanına giderek bu duruma daha fazla üzülmemesi gerektiğini söyler. Kokila ise nasıl olsa yakın zamanda onunda kendisi ile böyle konuşacağını söyler. Ahem onunla asla böyle konuşmayacağını söyler ve kahvaltıya inmesini ister. Kokila istemediğini söyler. Bunun üzerine Ahem kendisinin de inmeyeceğini söyleyerek onu ikna eder.

masum 99. bölüm özeti

Kapı çalar ve kablo TV bir teklifle gelmiştir. Ama Kokila televizyonda Kinjal’ın oynadığı reklamı görmemek için bunu kabul etmez. Raşi ise yeni bir plan yapmıştır. Gopi’ye TV’den ders izleyebileceğini söyler. Daha sonra ise kablo TV numarasını verir. Gopi ise arayarak ders paketini satın alır. Daha sonra derslerini izlemeye başlar. Bu sırada kumandayı düşürür ve hemen Raşi alır. Aldıktan sonra Kinjal’ın oynadığı reklamı bulur.

Kokila ise sesi duyarak oraya gelir ve hemen Gopi’ye çıkışır. Bunu neden yaptığını sorar. Gopi ise dersleri izlemek için aldığını ve Raşi’nin önerdiğini söyler. Kokila, Raşi’ye neden böyle bir şey önerdiğini sorar ve Raşi bunun ona yardımcı olabileceğini söyler. Fakat Kokila halen Gopi’ye kızgındır. Ahem ise gelerek Gopi’ye televizyon başında zaman kaybettiği için kızar.

Hetal Gopi’ye sınava hazırlanmasını söyler. Gopi ise çok üzgündür çünkü yalnız kalmıştır. Ahem, Kinjal’ın reklam çekimlerini yapan kanala gider ve para teklif eder. Reklamın kaldırılmasını ister. Adamlarda ya kaldırmazsak diye tepki verir.  Kokila ise Gopi’ye söyledikleri yüzünden pişman olur ve ondan özür diler. Raşi’ye ise daha farklı işler verir. Raşi bu durumdan şikayetlenmeye başlar. Gopi ona yardım edeceğini söyler.

masum 29 haziran

Bu sırada Ahem eve kanlar içinde gelir. Kokila, Kinjal’in onlara her türlü zarar verdiğini söyler ve Gopi’den Ahem’in yaralarına bakmasını ister. Kokila daha sonra Gopi’ye gitmesini ve derslerine bakmasını söyler. Raşi ise ona bir sürme verir ve sürmeyi sürdükten sonra çok büyük acı çekmeye başlar. Aynı zamanda Raşi’ye mutfakta yardım ederken elini kestirir. Elini kestikten sonra artık sınava giremez bir hale gelecektir. Bakalım sınava nasıl girecek? Bunun için bir çözüm yolu bulabilecek mi? Masum 29 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 99. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir