masum 27 haziran

Masum 98. Bölüm Özeti 28 Haziran 2020 Gopi Başardı!

Burak 21 Haz 2020 Analizler  0

Masum 97. Bölümde Raşi Gopi’ye yine çok büyük bir oyun oynamıştı. Ahem’in verdiği dersleri yapmak yerine Raşi’nin duygusal şantajına dayanamayan Gopi onun yemeklerini yapmıştı ve Ahem çalışmaları isteyince donup kalmıştı. Ahem bu duruma sinirlenirken Gopi’nin tavrı nasıl olacak? Raşi amacına ulaşabilecek mi? Masum 28 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 98. Bölüm Özeti

Ahem, Gopi’yi yemekten sonra odasına çağırır ve çalışmaları ister. Gopi ise ödevleri yapmadığı için ne diyeceğini şaşırmış durumdadır. Urmilla evde televizyona izlemektedir. Kanalları gezerken bir anda Kinjal’ın oynadığı reklamı görür. Bu sırada Kinjal arkasında belirir. Urmilla onun evden çıkıp reklam çekimine gittiğini söyler. Kinjal ise bunu reddederek o kadının kendisi olmadığını söyler. Urmilla’ya gözlük getireceğini söyler.

masum 28 haziran özeti

Ahem Gopi’ye 3 kelime söyler ve bunları yazmasını ister. Ama Gopi 3 kelimeyi de yanlış yazar. Ahem bu duruma çok sinirlenir ve hem işte hem de evde çalışmasına rağmen onun bir ödevi bile yapmadığını söyler. Bu sırada Raşi ise elinde tatlı ile onların odalarına yaklaşmaktadır. Ahem’in Gopi’yi azarlayışını duymak ve izlemek istemektedir. Kapıyı çalar ve kapıyı Ahem açar. Kız kardeşine tatlı getirdiğini söyler. Ahem ise tabağı alarak teşekkür eder ve kapıyı kapatır.

Jigar Raşi’ye önce ona bağırdığını sonra yemek ve tatlı yaptığını söyleyerek bunun çok anlamsız geldiğini belirtir. Raşi ise bunun iş stresinden kaynaklı olduğunu söyler ve sahte gözyaşları dökmeye başlar. Jigar, Raşi’ye yaklaşır ve onunla daha çok ilgileneceğini ve daha çok zaman geçireceğini söyler.  Raşi ona iyi geceler derken gülümser.

masum 98. bölüm özeti

Masum 98. bölüm özeti devam ediyor arkadaşlar…

Urmilla, Dawal’a Kinjal’ın reklamlarda manken olarak oynadığını söyler. Ama Dawal buna inanmaz. Daha sonra Urmilla gece boyu reklamları izler ve o reklamı beklemeye başlar. Reklam geldiğinde bağırarak Dawal ve Kinjal’ı çağırır ve televizyondaki reklamı gösterir. Bu sırada televizyonda başka bir reklam vardır. Dawal bu yüzden Urmilla’ya tepki gösterir. Ama Urmilla o reklamı göstermeye kararlıdır.

Ahem uyurken Gopi onun uyanmasını bekler. Uyandıktan sonra ise tüm çalışmaları eksiksiz yaptığını ona gösterir. Ahem ona gece boyu hiç uyumadın mı der. Gopi ise uyumadığını söyler ve Ahem bu şekilde çalışırsa başaracağını söyler. Urmilla ise halen reklamı beklemektedir. Reklam tekrar ortaya çıkar ve bu sefer Kinjal uydu kablosunu çıkarır. Urmilla’nın planı bir kez daha başarısız olmuştur.

Urmilla eve uydu tamircisi çağırır. Uydu tamircisi ise uydu kablosunun çıkarılmış olduğunu söyler. Bu sefer reklam tekrar çıkar ve Dawal bu sefer reklamı görür. Kinjal ve Dawal odasına giderken Urmilla ise Modi evini bilgilendirmeyi düşünmeye başlar. Raşi Gopi’nin derslerini yapmasına gün boyunca engel olur. Hetal ise Raşi’nin işleri yaptığından memnun olduğunu söyler. Ama Kokila bu işleri Raşi’nin yapmadığını düşünmektedir. Ahem gelir ve Gopi’den derslerini getirmesini ister.

masum 28 haziran

Gopi Ahem’in verdiği tüm dersleri ezberden söylemeye başlar. Raşi bir anda şok olur. Hetal ve Kokila ise gurur duyarak bakmaktadır. Ahem ve Gopi çok mutlu olmuştur. Ama Urmilla’nın gelmesi ile birlikte mutlulukları yarıda kesilir. Ahem ve Kokila’yı hemen çağıran Urmilla onları eve götürür. Eve gittiklerinde ise Kinjal’ın oynadığı manken reklamını görürler. Kinjal Modi soyadını taşıdığı için utandığını söyler. Ahem ise kardeşine tokat atar. İşler iyice kızışmış gibi görünüyor. Masum 28 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 98. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 98. Bölüm Özeti 28 Haziran 2020 Gopi Başardı!” üzerine 1 yorum

  1. Nuran dedi ki:

    diğer siteler sizden çok önde gidiyor neden öyle
    eskiden ilk sizden ögrenirdik gopinin basına gelecekleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.