masum 27 haziran özeti

Masum 97. Bölüm Özeti 27 Haziran 2020 Kinjal Manken Oluyor

Burak 20 Haz 2020 Analizler  0

Masum 96. Bölümde Gopi’nin doğum günü için aile üyeleri ve arkadaşları çok güzel bir sürpriz yapmıştı. Her ne kadar annesini ve babasını hatırlayıp onlara üzülse de Gopi, çok güzel zaman geçirmiş ve Ahem’le daha çok yakınlaşmıştı. Bu yakınlaşma seyircileri ve okurlarımızı memnun ederken ne kadar süreceği de merak ediliyor. Masum 27 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 97. Bölüm Özeti

Kinjal daha önce aldığı mankenlik teklifini kabul etmiş ve bu yolda ilerlemeye başlamıştır. Neredeyse tam olarak bir manken olacaktır. Bunun için ise Sari dükkanına gider. Diğer yandan Raşi çok kötü durumdadır. Gopi çok ön plandadır ve bu durum onu rahatsız etmektedir. Annesini arayarak evdeki tüm işlerin onun üzerine kaldığını ve Gopi’nin hiçbir şey yapmadığını söyler. Annesi ise daha farklı bir plandan bahseder.

masum 27 haziran özeti

Raşi Jigar ile kavga edecektir. Bu durum ise Gopi’yi etkileyecektir. Raşi evde Jigar ile kavga eder ve düşünüldüğü gibi bu durum Gopi’yi etkiler. Onun etkilendiğini görecek olan Ahem ise Gopi’den doğum günü hakkında bir kompozisyon yazmasını ister. Gopi ise o kadar cümleyi yazamayacağını söyler. Bu sırada Kokila ise Raşi’ye sesini yükseltmemesini ve evi temizlemesini söyler.

Raşi ise Jigar ile olan tartışmasını herkesin duyacağını düşünür. Ahem Gopi’den sağ elini kullanmasını ister fakat kullanmadığını görür bunu çok ciddiyetsiz bulur. Yazdıklarını kontrol etmek için defteri eline alır ama bu sırada telefonu çalar. Yazdıklarını kontrol etmeden Ahem dışarıya çıkar. Raşi, Jigar’ın yanına giderek yaptıkları için üzgün olduğunu söyler. Bu sırada ise Gopi onları izlemektedir ve aralarının düzelmesine çok sevinir.

masum 97. bölüm özeti

Masum 27 haziran özeti devam ediyor…

Bir anda Jigar öksürmeye başlar ve Raşi ılık su getirir. Jigar ise ılık suyu içemeyeceğini söyler ve bundan dolayı Raşi tekrar sinirlenir. Gopi bu sefer tekrar üzülür. Ahem ise Gopi’den defterini alır ve bu sefer kontrol eder. Çok fazla yazım yanlışı yapmış olmasına rağmen beğendiğini söyler. Gopi buna çok mutlu olur. Dawal, Kinjal’a nereye gittiğini sorar ama Kinjal ona sinirli bir şekilde tapınağa gittiğini söyler. Dawal onu umursadığını belli eder fakat Kinjal ona sırtını döner.

Ahem Gopi’ye bir çalışma listesi hazırlar ve bu şekilde daha güzel öğreneceğini söyler. Raşi ise planının bir işe yaramadığını düşünerek soluğu Gopi’nin yanında alır. Jigar’ın gönlünü almak istediğini söyler. Gopi ise Jigar’ın sevdiği bir yemeği yapmasını söyler ve tarifi yazmaya başlar. Bu sırada Raşi ise Gopi’ye dikte çalışmasını sesli yapmasını söyler ve Gopi bu tuzağa düşer.

Raşi, Gopi’nin çalışma yaptığı sırada onu ses kaydına alır bu sayede herkes onun ders çalıştığını düşünecektir. Daha sonra ise Gopi’ye yemeği yapamayacağını söyler. Gopi ise çalışma listesinden bahseder ve zamanı olmadığını söyler. Raşi ona duygusal şantaj uygulamaya başlar. Derslerinin daha önemli olduğunu ve Jigar ile küs kalmasının sorun olmayacağını söyler. Buna dayanamayan Gopi ona yardım etmeyi kabul eder.

masum 27 haziran

Raşi, Gopi’nin evdeki koltukları süpürdüğünü görünce hemen koşarak onu uyarır. Birisi onu öyle görürse kendisinin kötü duruma düşeceğini söyler ve Gopi yemek yapmaya gider. Akşam yemeğine oturduklarında ise Jigar, Raşi’ye yaptığı yemekten dolayı övgü ile bakmaktadır. Ahem ise Gopi’den çalışmaları ister fakat Gopi çalışmalarını yapmamıştır. Bakalım bu olay nasıl sonuçlanacak arkadaşlar. Gopi’nin Ahem’in verdiği ödevleri yerne getirmemesi Ahem’i bir hayli kızdıracak gibi duruyor. Masum 27 haziran özeti bu kadardı.

Masum 97. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 97. Bölüm Özeti 27 Haziran 2020 Kinjal Manken Oluyor” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Tabi kizdirar salak gopi ahemi in kendisine olan ilgisininde kayvolmasini kazinicak.

    Teşekkürler özet güzeldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.