masum 96. bölüm

Masum 96. Bölüm Özeti 26 Haziran 2020 Gopi Çok Mutlu

Burak 19 Haz 2020 Analizler  0

Masum 95. Bölümde Gopi, doğum gününü annesinin ve babasının ölüm tarihi olarak kutlayamamıştı. Buna sebep olan kişi ise devamlı onun arkasından planlar kuran Raşi ve onun annesi Urmilla idi. Ahem ise Gopi’nin neden bu kadar üzgün olduğunu anlamıştı. Ahem’in Gopi’ye olan tavrı nasıl olacak? Doğum günü kutlanacak mı? Masum 26 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 96. Bölüm Özeti

Gopi’nin sınıf arkadaşları Gopi’nin doğum günü olduğunu öğrenmiştir ve ellerinde bir pasta ile Modi evine gelirler. Raşi onların elindeki pastayı görünce hemen gidip annesine haber verir. Urmilla yaptıkları birçok planın boşa gideceğini düşünür ve çok sinirlenir. Çocuklar ise ellerindeki pastayı Kokila’ya vererek Gopi’nin odasına çıkarlar. Gopi ise anne ve babasını hatırlayarak ağlamaktadır. Bu sırada arkadaşları odadan içeriye girer.

masum 26 haziran özeti

Gopi gözyaşlarını siler ve arkadaşlarının gelmesinden dolayı mutlu olur. Arkadaşları onun gözlerini kapatır ve aşağıya indirir. Gözlerini açınca bir anda Urmilla doğum günün kutlu olsun Gopi diye bağırır. Herkes bir anda ona bakar. Urmilla bugün Gopi’nin doğum günü olduğunu söyler. Ama bunu sadece Raşi ve kendisi bilmektedir. Urmilla saçma sapan şeyler söyleyerek onları geçiştirir. Kokila ise Gopi’nin bugün doğum günü olup olmadığını sorar. Hetal ise neden bunu onlara söylemediğini sorar.

masum 96. bölüm özeti

Masum 26 haziran özeti devam ediyor…

Gopi, bugün anne ve babasının ölüm tarihi olduğu için söylemediğini der. Bu sırada Ahem, Gopi’nin deftere anne ve baba yazdığını hatırlayarak duygulanır. Ahem Gopi’nin peşinden gider. Kokila ise çocukları dışarı çıkarırken Urmilla, Gopi’nin doğum günü için onu zorlamamaları gerektiğini söyler. Ahem, Gopi’yi yanına alarak bir yere götürür. Burada bağırmasını ve içini boşaltmasını ister.

Gopi ise hıçkıra hıçkıra ağlayarak annesinin ve babasının onun yüzünden öldüğünü söyler. Daha sonra Ahem’e sarılır. Ahem ona sarılmaya karar verir ama sonra vazgeçer. Gopi evde kimseyi mutlu edemediğini söyler. Ahem mendil uzatır ve gözyaşlarını silmesini ister. Bu sırada Kokila, Ahem’i arayarak eve gelmesini ister. Kokila, Kinjal’ı arar ve Dawal ile birlikte davet eder.

Gopi ve Ahem eve döner. Kapıyı çaldıktan sonra kimse kapıyı açmaz. Daha sonra içerinin karanlık olduğunu fark ederler. İçeriye girdikten sonra bir anda iyi ki doğdun Gopi sesleri yankılanmaya başlar. Gopi’nin arkadaşları ve tüm ailesi oradadır. Gopi elleriyle Ahem’i besler. Raşi ve Urmilla ise hayvan kostümleri ile çocukları güldürmektedir. Kinjal ise bu doğum gününü kıskanmıştır. Neden sıradan bir doğum günü için bu kadar uğraştıklarını düşünür. Gopi ise çocuklar ile doyasıya eğlenmektedir.

masum 96. bölüm

Kokila Gopi’nin yanına giderek annesi ve babası için bu kadar üzülmemesi gerektiğini söyler ve ona güzel bir kolye hediye eder. Kinjal ise onun için böyle güzel bir kolye almadığını söyler ve sitem eder. Kinjal aşağıya inerek Sarika ile konuşur. Raşi ve Urmilla’yı rahatsız etmesini söyler. Sarika çocuklar ile birlikte Raşi ve Urmilla’yı çok sinir eder. Daha sonra sıra hediyelere gelir.

Kokila Gopi’ye aldığı kolyeyi verir ve daha sonra diğer aile üyeleri hediyelerini verir. Raşi bu durumu çok kıskanmıştır. Ahem ile elini uzatarak mutluluklar diler. Bu sırada Ahem’in telefonu çalar ve Ahem odasına doğru yol alır. Eli havada kalan ve mutluluğu yarım kalan Gopi, gün boyu o elini kullanmaz. Masum 26 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 96. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 96. Bölüm Özeti 26 Haziran 2020 Gopi Çok Mutlu” üzerine 2 yorum

  1. Melek dedi ki:

    Bbaayyiilldiimm cooook saolun admin tesekkurler

  2. Anonim dedi ki:

    Teşekkürler admin saolun
    Devaminide beklemekdeyis

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.