masum 2 temmuz özeti

Masum 95. Bölüm Özeti 25 Haziran 2020 Gopi’nin Doğum Günü

Burak 18 Haz 2020 Analizler  0

Masum 94. Bölümde Gopi, altın idolü çalan hırsızların peşine düşmüş ve onlara yakalanmıştı. Daha sonra ise onların elinden idolü almayı başararak poja için tapınağa geri dönmüştü. Bu durum herkesin hoşuna gitmişti ve Gopi kahraman ilan edilmişti. Ahem’in gözünde de değer kazanmaya başlayan Gopi’nin sıradaki hamleleri ne olacak? Masum 25 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 95. Bölüm Özeti

Gopi kahraman ilan edildikten sonra Raşi bu durumdan çok rahatsız olmaya başlamıştır. Onun için bir şeyler yapmak ister. Sinirden ne yapacağını şaşıran Raşi, Gopi’nin defterlerini alır ve parçalayarak yere atar. Daha sonra ise tekrar Gopi’nin çantasına geri koyar. Annesi Urmilla’yı arayan Raşi annesinden akıl almaya başlar. Annesi ise onun için çok güzel bir plan yapar.

masum 95. bölüm özeti

Bu sırada Urmilla’nın eşi Jitu ise Gopi’yi arayarak doğum gününü kutlar. Urmilla bu durumdan çok rahatsız olsa da bir şey demez. Raşi annesinden aldığı akılla planını uygulamaya başlar. Masanın altına bakar ve bir anda çığlık atar. Herkes oraya doğru gelir ve bir fare gördüğünü Gopi’nin çantasından çıktığını söyler. Kokila ise bu defterleri bir farenin bu şekilde kemiremeyeceğini söyler. Raşi fare gördüğünden emin olduğunu söyler.

Gopi defterlerini o şekilde görünce çok üzülür. Raşi ise annesinin yanına çıkar ve yaptıklarını anlatır. Urmilla, Kokila’nın ondan yakın zamanda şüpheleneceğini söyler. Kokila Raşi’nin odasının önünden geçerken zıpladığını görür. Farenin gitmeyeceğini söyleyen Kokila eve fare kapanları kurmaya başlar. Bu kapanlar için ise Raşi’yi görevlendirir. Raşi bu durumdan çok rahatsızdır çünkü olmayan bir fareyi aramaktadır. Urmilla ise onun için bir fare getireceğini ve bu sayede kurtulacağını söyler.

masum 25 haziran özeti

Masum 25 haziran özeti devam ediyor…

Bir anda zil çalar ve Raşi annesinin geldiğini söyler. Kokila onun fare olayını nereden bildiğini sorar. Raşi ise annesinin Gopi’ye mutlu yıllar demek için geldiğini söyler. Daha sonra kapı açılır ve Urmilla içeriye girer. Urmilla Raşi için bir fare getirmiştir. Gopi her fırsatta doğum günü olduğunu söylemeye çalışır ama hep araya bir şeyler girer. Raşi ise onu köşeye çekerek doğum günü olduğunu söylememesi gerektiğini söyler. Sebep olarak ise ailesinin o gün öldüğünü söyler. Şeytan Raşi Gopi’nin doğum gününün kutlanmasını istemiyordur.

Raşi annesinden duyduklarını yalan yanlış bir şekilde Gopi’ye anlatmıştır. Odasına gidecek olan Gopi annesinin ve babasının fotoğrafını çıkararak böyle bir günde doğum günü kutlamak istediği için utanç duyduğunu belirtir. Bir adam ise o sırada Kinjal’den ismini öğrenmek ister. Kinjal ise bu duruma bir hayli sinirlenir. Neden ismini sorduğunu sorar. Adam ise Kinjal’de manken tipi olduğunu söyler. Onunla çalışmak istediğini söyler.

masum 25 haziran

Kinjal bu durumu Dawal ile görüşür. Dawal ise ona güvendiğini söyler ve Kinjal adamla görüşmeye gider. Ahem Gopi’den defterini ister ve dikte çalışması yapmasını ister. Gopi ise bunu yapamaz ve Ahem’i sinirlendirir. Ahem sinirlenince Gopi ise ağlamaya başlar. Ahem, Gopi’ye neden ağladığını sorar. Gopi cevap vermez ve odadan çıkar. Ahem o sırada Gopi’nin anne ve baba yazdığını fark eder. Ahem Gopi’ye bir hayli acımaya başlar. Masum 26 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 95. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 95. Bölüm Özeti 25 Haziran 2020 Gopi’nin Doğum Günü” üzerine 2 yorum

  1. Deniz dedi ki:

    Tesekkurler ozetler cok gozel lutfen yeni ozetler

  2. Anonim dedi ki:

    Saolun elinize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.