Masum 94. Bölüm Özeti 24 Haziran 2020 Gopi Kaçırıldı

Masum 93. bölümde Gopi sınava hazırlanmıştır. Ödevlerini yapmaktadır. Ahem ise onun ödevlerine çok önem vermektedir ve ona yardımcı olmaktadır. Ama son zamanlarda Ahem’in davranışları Gopi’nin hoşuna gitmez. Genel olarak baktığımızda Gopi & Ahem ilişkisi git gide iyiye doğru gidiyor arkadaşlar. Masum 24 haziran özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 94. Bölüm Özeti

Kokila ve komşuları poja için tapınağa giderler. Gopi ise Ahem’e ödevlerini tamamladığını söyler ve gitmek istediğini söyler. Ahem tam gidebilirsin derken sırtına kramp girer ve Gopi sıcak su torbası koyarak ona yardımcı olur. Savita ise Kokila’ya neden Gopi’nin gelmediğini sorar. Kokila evde birisinin kalması gerektiğini ve o kişinin Gopi olması gerektiğini söyler.

masum 24 haziran özeti

Savita, kopya çektiği için Gopi ile dalga geçer ve insan içine çıkacak yüzü olmadığı için mi gelmediğini sorar. Kokila ise poja için geldiklerini ona hatırlatır. Gopi dışarı çıktıktan sonra çok yoğun  bir yağmur başlar. Ahem Gopi’nin şemsiye ile çok zor yürüdüğünü fark eder ve onu tapınağa kendisinin bırakacağını söyler. Gopi, Ahem’e sırtındaki ağrıdan bahseder ve Ahem sıkıntı olmayacağını söyler.

Tapınağa gittikten sonra Hetal ve Kokila yağmurdan dolayı başka bir yere geçerler. Bu sırada Gopi hiç tanımadığı bir kadın ile çarpışır. Kadının elindeki tepsi bir anda devrilir ve Gopi tepsideki altın idolü görür. Kadına altın idolü nereye götürdüğünü sorar ve kadın bundan sana ne diyerek otobüse doğru koşar. Bu sırada Gopi kadının peşinden koşmaya başlar. Bir adam ise sopa ile Gopi’nin başına vurur.

masum 94. bölüm özeti

Masum 24 haziran özeti devam ediyor…

Gopi aslında altın idolünü çalan bir grubun saldırısına uğramıştır. Adamlar Gopi’yi bağlayarak idolü bir kuyumcuya satmaya karar verirler. Bu sırada Pandit poja için çok az bir süre kaldığını ve Gopi’nin gelmesi gerektiğini söyler. Gopi’nin ilahileri çok güzel söylediğini belirtir. Kokila ise Gopi’nin en kısa sürede geleceğini söyler. Pandit idolü kontrol eder ve yerinde olmadığını söyler. Ahem gelir ve hemen polisi aramaları gerektiğini söyler. Kokila ise Ahem’e Gopi’yi sorar. Ahem 2 saat önce onu getirdiğini söyler ve hemen Gopi’yi aramaya çıkar.

Ahem ve Jigar Gopi’yi aramaya başlamışken polis gelir ve olaya bakınmaya başlar. Altın idol ile Gopi’nin aynı anda kaybolmasının tesadüf olmadığını ve Gopi’den şüphelendiklerini söylerler. Gopi adamlardan kaçmak için davranır ve ilkinde başarısız olur. Daha sonra yerden aldığı çimentoyu adamların yüzüne atarak kaçar. Yağmurun altında tapınağa doğru koşan Gopi bacağından yaralanır.

masum 24 haziran

Bu sırada tapınağa dönen Ahem ve Jigar Gopi’yi bulamadıklarını söylerler. Kokila bu duruma çok üzülür. Gopi tapınağa gelmeyi sonunda başarır ve elindeki altın idolü gösterir. Onun ilk Kokila karşılar. Altın idolü verdikten sonra neler yaşadığını orada bulunan kişilere ve polise anlatmaya başlar. Polis ondan bir kanıt ister. Gopi ise orada gördüğü bir kağıdı yazabileceğini söyler. Polis ona teşekkür eder ve gider. Gopi ise idolü Pandit’e teslim eder.

Pandit Gopi’yi poja için çağırır. Gopi ise Kokila ile birlikte poja yapmak istediğini söyler. Poja bitmek üzere iken Kokila, Gopi’yi Ahem’in yanına gönderir. Bu sırada Raşi ise kıskançlık krizlerine girmektedir. Gopi’nin sınıf arkadaşları ise Gopi’den hırsızları nasıl yakaladığını duymak ister. Gopi sınıf arkadaşlarının saygısını kazanmıştır. Tabii ki Sarika hariç. Gopi bu gidişle birçok kişinin saygısını kazanacak gibi görünüyor. İdolü alıp teslim etmesi onu bir kahraman yapıyor. Gopi ve Sarika arasındaki ilişki ilerleyen bölümlerde can sıkıcı olabilir. Masum 24 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 94. Bölüm Fragmanı

dizibilgi google play

Masum 94. Bölüm Özeti 24 Haziran 2020 Gopi Kaçırıldı (1 Yorum)