masum 93. bölüm özeti

Masum 93. Bölüm Özeti 23 Haziran 2020 Gopi Kocasına Sahip Çıkıyor

Burak 16 Haz 2020 Analizler  0

Masum 92. bölümde Kokila ve ailesi Urmilla’nın evinde Raki bandan kutlamasına gitmişti. Fakat her şey istendiği gibi gitmemişti. Zor durumda olduklarını gören Kokila kiranın bile alınmamasını ister. Fakat Raşi ile Urmilla’nın konuşmalarını gördükten sonra fikri değişmeye başlar. Masum 23 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 93. Bölüm Özeti

Raşi, Kokila’nın onları dinlediğini karşısındaki aynadan görür ve sözlerini değiştirmeye başlar. Fakat artık her şey için çok geçtir. Çünkü Kokila her şeyi duymuştur ve evden çıkmak için hareket eder. Bu sırada Raşi onun kolundan tutarak kirayı uzatır ve herkes kısa süreli bir şok geçirir. Kokila ve ailesi evden çıkar. Urmilla ise tüm bu olanlardan dolayı kendisini suçlamaya başlar.

masum 23 haziran özeti

Gopi okula gider ve sınıftan içeriye girer. Sarika ise Gopi’yi görünce onu kopyacı olarak çağırır. Gopi bu durumdan dolayı çok utanır ve diğer çocuklarda onun üstüne güler. Sarika annesinin Gopi’nin bir kopyacı olduğunu ve onunla asla konuşmamasını söylediğini dile getirir. Onun hala neden okuldan atılmadığını sorgular. Öğretmen ise müdürün böyle doğru gördüğünü söyleyerek herkesin kendi dersine bakması gerektiğini söyler.

Raşi, Mani’nin yokluğunda tek başına iş yapmaktadır. Bu sırada Gopi gelir ve Raşi mutlu olur. Kokila’nın burada olmadığını ve ona yardım edebileceğini söyler. Gopi zaten bunun için gelmiştir ve hemen işe koyulur. Bu sırada Ahem gelir. Ahem bu kadar erken geleceği beklenmeyen birisidir. Direk Gopi’nin yanına giderek ona ödevlerini ne yaptığını sorar. Gopi defteri alır ve Ahem’in yanına gider. Ahem ona dersini okumasını ve ona yardım edeceğini söyler. Bu gecede bu şekilde devam eder.

masum 93. bölüm özeti

Masum 23 haziran özeti devam ediyor…

Bir ara Gopi, Ahem’in dizine yatar ve Ahem ona çıkışarak onu uyandırır ve dersine devam ettirir. Dersini bitirdikten sonra ise bu kadar yeter diyerek uyumasını söyler. Sabah saat 7’de Gopi, Ahem’i uyandırır. Ahem 8 de toplantısı olduğunu ve geç kaldığını söyler. Giderken ise bir dosyayı unutmuştur. Dosyada ise Palghar yazmaktadır. Gopi, Ahem’in yanına gelir ve Palghar’dan bahsettiğini dosyada ise Palghar yazdığını söyleyerek dosyayı ona uzatır.

Ahem onun bu davranışından çok memnun olur. Mutlu olduğunu belirterek beraber okula doğru yola çıkarlar. Gopi yarın tatil olduğunu ve çok fazla çalışmaması gerektiğini söyler. Ahem ise sınavın yakın olduğunu ve daha fazla çalışmaları gerektiğini söyler. Kokila, Hetal ve Raşi komşularının daveti üzerine bir yere giderken Gopi ise Ahem’in gelmesini bekler.

masum 23 haziran

Ahem geldikten sonra ise ödevlerini bitirdiğini ve Ahem’e göstermek istediğini söyler. Ahem şu an bakacak durumda olmadığını söyler. İlerleyen saatlerde Gopi çay ile birlikte tekrar gelir. Ahem’in neden bu durumda olduğunu anlamaya çalışır fakat bir türlü anlam veremez. Gopi, eğer Ahem ödevlerine bakarsa gideceğini söyler. Ahem’in pozitif tavırları Gopi’nin hoşuna gitmektedir. Gopi de artık eşini tam olarak elde etmek istiyordur arkadaşlar. Gopi’nin bu çabaları sonuçlanacak mı? Ahem Gopi’yi sevecek mi? İlerleyen bölümlerde göreceğiz. Masum 23 haziran özeti bu kadardı.

Masum 93. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 93. Bölüm Özeti 23 Haziran 2020 Gopi Kocasına Sahip Çıkıyor” üzerine 2 yorum

  1. mavi dedi ki:

    Coook coook tesekkurlar ellernize saglik ozetler cok heycanli yaa cook memnun saolun

  2. Anonim dedi ki:

    Özet ün çok saolun teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.