masum 76. bölüm özeti

Masum 92. Bölüm Özeti 22 Haziran 2020 Gopi ve Ahem Yakınlaşması

Burak 14 Haz 2020 Analizler  0

Masum 91. bölümde Gopi okulda girdiği sınavda Rashi’den bir kağıt almıştı. Bu kağıtta kopya olduğunu bilmeyen ve müdüre yakalanan Gopi, okuldan atılmak üzere iken Ahem müdür ile bir anlaşma yapmış ve tekrar sınava girmesini kabul ettirmişti. Bakalım bölümde neler olacak? Masum 22 haziran özeti başlıyor.

Masum 92. Bölüm Özeti

Normalde sınava hazırlanması gereken Gopi, boş durmaz ve başka şeyler ile uğraşmaya başlar. Ahem ise onu suçüstü yakalar. Ders ile ilgilenmediğini gören Ahem bu duruma sinirlenir ve Gopi’den defterini ister. Deftere baktıktan sonra ise aslında dersinde eksiklikler olduğunu görmeye başlar. Ödevlerin eksi olduğunu fark eden Ahem bu duruma aşırı derecede sinirlenir ve bir an önce Gopi’nin ödevleri bitirmesini ister.

masum 22 haziran özeti

Gopi ödevleri yapmaya başlayınca Ahem onun biraz daha güzel yazı yazmasını ister. Gopi’ye yazısının daha güzel olmasını öğretmek için elinden tutar. Bu sırada Gopi aşk dolu gözlerle Ahem’in yüzüne bakmaya başlar. Ahem ise onun yüzüne bakmamasını ve ödevi bitirmesini söyler. Kinjal tam hazırlanıp dışarı çıkmak üzere iken Urmila onu durdurur. Kinjal bugünün Raki Bandan (Özel Bir Gün) olduğunu ve bu yüzden Kokila’nın yanına gitmesi gerektiğini söyler. Urmila ona eve misafir geleceğini ve bu yüzden evde kalması gerektiğini söyleyerek evde tutar.

Tam o sırada bir anda zil çalar ve kapıyı açarlar. Urmila kapıda Kokila ve kızlarını görür. Onları gördükten sonra içeriye davet eder. Kokila nefes nefese kalmıştır. Kinjal onlara su getirir. Urmila evde buzdolabı olmadığı için soğuk su yerine sıcak su ikram ettiğini söyler. Raki Bandan için Kinjal erkek kardeşine bir bileklik takar. Rashi’de onun peşine aynı şeyi yapar. Urmila ve Rashi bu sırada bir plan yapmaktadır. Planları ise altın sikkeli bilekliğin Gopi’ye gitmemesidir. Hain ikili Gopi’nin bu kadar değerli bir bilekliğe sahip olmasını istemezler.

masum 92. bölüm özeti

Masum 22 haziran özeti devam ediyor…

Urmila Gopi’nin mutfağa gitmesini söyler. Bu sırada güzel bir boşluk oluşacaktır ve Urmila ile Rashi işini halledecektir. Gopi’nin mutfağa gitmesi ile birlikte plan işlemeye başlar. Gopi gelir ve Dawal için raki bağlar. Bu sırada Urmila’nın sakladığı altın sikkeli bileklik bir anda Gopi’nin elinden Kokila’nın ayaklarının önüne düşer. Urmila ve Rashi bunu görünce bir anda şok olurlar. Sakladıkları altın sikkeli bilekliğin bir anda böyle ortaya çıkması şaşırtıcı gelmiştir.

Urmila’nın kocası olan Jitu ise bunun Tanrı’nın bir lütfu olduğunu söyler. Urmila ise sikkeyi sakladığını ve ortaya bir anda nasıl çıktığını anlamadığını söyler. Urmila, Gopi’nin elinden sikkeyi almak için bir kez daha plan yapar. Şalterleri indirir ve eve bir anda karanlık çöker. Dawal elektriklerin bu bölgede çok fazla kesildiğini söyler. Kinjal ise Urmila’nın faturaları ödemediği için elektriklerin kesildiğini söyler.

masum 22 haziran

Urmila Kokila ve ailesinin geleceğini duyunca komşudan yemek tabaklarını almıştır. Bir anda komşu kızı gelir ve tabakları onlardan ister. Urmila ise mecburen tabakları ödünç aldığını Kokila’ya söyler. Hetal, Urmila ve ailesine bir anda acımaya başlar. Bu yüzden Kokila’dan Dawal’ın bu ay vereceği kirayı istememesini ve almamasını ister. Urmila’nın asıl amacı da kendini acındırarak para koparmaktır. Bakalım Urmila’nın bu yoğun çabaları işe yaracak mı? Masum 22 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 92. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 92. Bölüm Özeti 22 Haziran 2020 Gopi ve Ahem Yakınlaşması” üzerine 1 yorum

  1. Anonim dedi ki:

    Özetlerin arasi çok açik veriliyor admin lütfen biraz hizlanirmisiniz!
    Teşekkürler!

    Özetler üçinde saolun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.