Masum 91. Bölüm Özeti 21 Haziran 2020 Ahem Eşine Sahip Çıkıyor

Burak 14 Haz 2020 Analizler  0

Masum 90. bölümde Kokila ve Gopi Sarita ailesine karşı yarışmayı kaybetmişti. Bu durum en çok Kokila’yı üzüyordu. Annesinin üzüldüğünü gören Ahem de suçu Gopi’nin üzerine atmakla yetiniyordu. Masum Gopi her zaman ki gibi eziliyor ve kendini savunamıyordu. Bakım 91. bölümde neler olacak? Masum 21 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 91. Bölüm Özeti

Gopi, sabah kahvaltı için salona iner. Gözleri Kokila’yı aramaya başlar. Fakat Kokila’yı göremez. Kokila hala üzgün ve kahvaltı sofrasına inmemiştir. Bu durum onu üzer ve Kokila’ya bir kahvaltı tabağı hazırlayarak ona götürmeye karar verir. Kahvaltı tabağını hazırladıktan sonra tam Kokila’nın yanına gidecekken bir anda önüne Ahem çıkar. Ahem, Gopi’nin elindeki kahvaltı tabağını görünce bunu kendisinin vereceğini söyler ve Gopi’nin elinden alır. Gopi de tabağı Ahem’e verir.

masum 21 haziran özeti

Gopi, Kokila’nın hala üzgün olduğunu düşünmektedir. Aslında o tabağı kendisinin götürmesi daha iyi olacaktır. Ahem ofiste biraz işi olduğunu söyleyerek oradan ayrılır. Jigar Gopi’yi okula götürür. Gopi okula geldikten sonra öğretmeni ile karşılaşır. Öğretmeni Gopi ile konuşarak bu sınavda kesinlikle ve kesinlikle birinci olması gerektiğini ve başka şansı olmadığını söyler. Gopi ise onu onaylar ve sınava girer. Sınava girmeden önce ise Raşi’nin yazdığı kağıdı yanına alır. Onu masasına koyan Gopi, kağıdı dua sanarak arada bir öpüp başına koymaktadır. Bu ise şüphe uyandırmamıştır. Ama kağıt yere düştükten sonra öğretmen bu durumdan şüphelenmeye başlamıştır.

Gopi sınav kağıdını almadan öğretmen Rashi’nin yazdığı kağıdı alır ve okumaya başlar. Aslında bu Raşi’nin kopya için hazırladığı bir yazıdır. Bunu görünce şok olan öğretmen Gopi’den ayağı kalkmasını ister. Gopi kendini savunmak için onun aslında bir dua olduğunu söyler. Öğretmeni ona ağır laflar etmeye başlar. Aslında diğer çocuklardan büyük olduğu için onlara örnek olması gerektiğini söyler ve onu müdürün yanına götürür.

masum 91. bölüm özeti oku

Diğer yandan ise Hetal, Kokila ile karşılaşır. Gopi’nin kahvaltı için onu aradığını söyler. Bu sırada Gopi ile birlikte Sarika ve annesi Savita gelecektir. Savita direk konuya girer ve Gopi’nin kopya çektiğini anlatmaya başlar. Bunu duyan Kokila adeta şok olur. Hatta Savita, Sarita’ya Gopi’nin etrafında durmasının ona zarar vereceğini söyler. Savita oradan ayrıldıktan sonra Kokila ona neler olduğunu sorar ve Gopi ağlamaya başlar. Bu durumdan ötürü Kokila, Gopi’ye çok kızacaktır. Hatta müdür Kokila’yı aradıktan sonra Gopi’nin kaydını sildirmeye karar verdiğini söyleyecektir.

Masum 21 haziran özeti devam ediyor…

Ağlayarak odasına giden Gopi’nin yanına Raşi gelir ve ona yardımcı oluyor gibi davranmaya başlar. Ahem, Kokila’dan Gopi’nin kopya çektiğini öğrenir. Kokila ona Gopi’nin kaydını sildirmesini istemiştir. Ama Ahem bunu istememektedir. Gopi ile konuşmaya gider ve Gopi her şeyi anlatmaya başlar. Aslında o kağıdın bir dua kağıdı olduğunu, arkasında ünlü ve ünsüz harfler yazdığını fark etmediğini söyler. Ahem ise Gopi’ye hak vererek müdür ile konuşmaya gider. Helal sana Ahem artık eşine sahip çıkmanın vakti gelmişti. Ahem’in bu tavırları Gopi’ye olan ilgisini belli ediyor arkadaşlar. 🙂

masum 21 haziran

Müdür en başta çok katı olsa da daha sonra Gopi’yi 10 gün sonra yeniden bir sınava almaya karar verir. Ahem ise bunu kendi başına halledeceğini ve Gopi’yi sınava kendisi hazırlayacağını Kokila’ya söyler. Gopi istemiyor olsa da Ahem sorumluluğu alır ve Gopi’yi sınava hazırlamaya başlar. Öncelikle alfabeyi yazar ve ezberlemesini ister. Masum 21 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 91. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.