Masum 89. Bölüm Özeti 19 Haziran 2020 Gopi’nin Sınavı

Burak 11 Haz 2020 Analizler  0

Son bölümde Kokila’nın komşusu Gopi’yi okul çıkışı aşağılamıştı. O üzüntüyle eve giren Gopi Kokila’nın verdiği işlere maruz kalmıştı. Hızlı hızlı verilen görevleri bitirip ödevlerini yapması gerekiyordu. Tam ödevleriyle ilgilenecekken Kokila’nın komşusu olan Savita eve gelir. Kokila karşısında Gopi’yi küçük düşürmeye çalışır. Kokila gelinine sahip çıkar ve onu Savita karşısında korur. Masum 19 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 89. Bölüm Özeti

Sabah Gopi okula gitmek için hazırlanıyordur. Vaktinde ve ödevlerini yapmış bir şekilde okula gelir. Savita’nın küçük kızı Gopi’ye bir plan kurmuştur. Aynı annesi gibi kendisi de kötü kalpli bir çocuktur. Giderek öğretmen masasına plastik hayvan motifi koyar. Aynı motiften Gopi’nin çantasına da çaktırmadan atar. Öğretmen derse geldiğinde hayvan öotifini masasında görür ve korkar. Öğretmen çok sinirlenmiştir ve bunu kim yaptı diye tüm sınıfa sorar.

Sınıftan ses çıkmayınca ipuçları aramaya koyulur. Öğretmen bunu yapanı bulup onu cezalandırmak istiyordur. Gopi’nin masasına geldiğinde çantasında aynı hayvan motifini görür ve Gopi’nin yaptığı sanar. Öğretmen Gopi’ye bağırmaya başlar. Bu sırada Gopi kendisinin öyle bir şey yapmadığını anlatmaya çalışsa da öğretmen onu hiç dinlemez ve bağırmaya devam eder. Öğretmen biraz soluklanır ve hafta başında yapacağımız sınavda derece yapmasını, yoksa okul hayatının riske gireceğini söyler. Öğretmen sınavda 1. olamayacağını düşünüyordur.

masum 19 haziran özeti

Sarita’nın kızı bu olaydan annesine bahseder. Annesi de hain bir plan düşünür. Gopi evin yolunu tutar bu sırada sınavda nasıl birinci olacağını düşünüyordur. Neredeyse yolda bile ders çalışacaktır. Eve gelir ve direk derse koyulur. Ahem onun bu halini görünce şaşırır. Gopi rüyasında bile derste öğrendiklerini sayıklıyordur. Ahem Gopi’nin iyice kafayı yediğini düşünür.

Akşam Kokila’nın telefonu çalar. Arayan Sarita’dır. Daha önce yaptıkları yarışmayı hatırlatarak bunun ikincisini pazartesi günü yapmayı teklif eder. Kokila’nın Gopi’nin sınavı olduğundan haberi yoktur. Eğer bu yarışmayı kabul ederse Gopi pazartesi günü okula gidemeyecektir ve sınavdan kalacaktır. Kokila komşusunun bu aile yarışı teklifini kabul eder. Şeytan Sarita Gopi’nin rezil olması için elinden geleni yapıyordur.

masum 89. bölüm özeti

Masum 19 haziran özeti devam ediyor…

Kokila bu yarışmadan Gopi’ye bahseder ve pazartesi okula gitmemesi gerektiğini söyler. Gopi bu yarışmayı duyunca şok olur ve sınav olayını düşünmeye başlar. Yapılacak olan yarışma dans yarışmasıdır. Kokilia Gopi’den dans için müzik seçmesini ister. Gopi ise hem sınavı hem yarışmayı nasıl beraber yapacağını düşünmektedir. O sırada Parag söze girer ve Gopi’nin daha önce antremanlı olduğu bir şarkıyı önerir. Bu şarkı Gopi’nin kafasına yatar. Sarita’nın planında Rashi’nin haberi vardır. Urmila’yı arayarak haber verir. Urmila Gopi’nin rezil olacağını düşündüğünden çok mutlu olur. Hepsi şeytan bunların valla. Bir insan neden kızının kötülüğünü ister ki? Allah akıl fikir versin.

masum 19 haziran 3. kısım

Gopi salonda dans için prova yapıyordur. Ahem işten eve döner ve Gopi’yi prova yaparken görür. Ders ile ilgilenmesi gerekirken böyle boş işlerle uğraştığı için sinirlenir ve odasına çıkar. Yarışmaya davet edilen bir diğer aile de Urmila’nın ailesidir. Urmila tek gelini olan Kinjal ile yarışma alanına gelir. İlk etapta Urmila ve Rashi’nin planları tutmaz ve Gopi başarı göstererek ikinci tura atlar. İkinci tura kalan 4 gelin yemek yapacak ve juriler yemekleri değerlendirip lideri açıklayacaklardır.

Gopi yemek konusunda gerçekten iyidir ve kendine güveniyordur. Urmila ve Rashi Gopi’nin kazanmasından endişelenirler ve yeni planlar düşünmeye başlarlar. Savita’nın kızı da ikinci tura kalmıştır. Bütün gelinler mutfağa geçerek yemekler yaparak sunarlar. Savita’nın kızının yemeği juri tarafından beğenilir ve sıra Gopi’ye gelir. Gopi aklındaki sınav stresiyle yemeği yapmıştır. Gopi’nin yemeğini tadan juri üyelerinin yüzü değişir ve kusacak gibi olurlar. Masum 19 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 89. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.