masum 79. bölüm özeti

Masum 87. Bölüm Özeti 17 Haziran 2020 Gopi Ceza Aldı

Burak 06 Haz 2020 Analizler  0

Masum 86. Bölüm özetinde Gopi okula kaydını yaptırmış, ilk heyecanını atmıştı. Evde yemek yapmaktan temizliğe kadar her şey Rashi’nin başına kalmıştı. Gopi’yi okuldan Ahem’in işlerinden dolayı Jigar alır. O sırada Rashi temizliğini yeni bitirmiş söylene söylene yemek yapıyordur. Masum 17 haziran özeti sizlerle arkadaşlar.

Masum 87. Bölüm Özeti

Rashi yemeği hazırlamış, sofraya servis ediyordur. Evin en değerli porselenlerini yemek masasına getirirken ayağı kayar ve düşecek gibi olur. Kokila çok endişelenir. Tam o sırada Gopi tek hamleyle porselenleri kırılmaktan kurtarır. Kokila deli döner ve Rashi’ye dikkatli olmasını söyler. Ahem şirketteki işini tamamlamış öğle yemeğini yetişmek için yola çıkmıştır.

masum 17 haziran özeti

Ahem eve varır ve yemeğe yetişir. Kokila Gopi’ye ilk okul gününün nasıl geçtiğini sorar. Gopi arabanın arızalanma olayını anlatır ve gülümseyerek öğrendiklerinden bahseder. Kokila bundan sonra her şeyi göz önünde bulunduralım, evden biraz daha erken çık geç kalma der. Gopi başıyla onaylar. Henüz ilk günü olmasına rağmen Gopi’nin bir ton ödevi vardır. Rashi bunu duyunca aklında hain planlar kurar. Onu bir an önce okuldan attırmak istiyordur.

Ahem okula erken gitme olayına sert tepki gösterse de Kokila’nın yatıştırıcı tavrıyla ikna olur. Diğer yandan Rashi odasına çekilir ve telefonuna sarılır. Urmila ile konuşurken Gopi’nin ödevlerinden bahseder. Annesi de Rashi’yi onaylayarak Gopi’nin ödevlerini bozmasını ister. Gopi odasına ödevleri yapmak için çekilir. Sofrayı toplamak da Rashi’ye kalmıştır. Rashi bu durumdan çok sıkılmıştır.

masum 86. bölüm özeti

Gopi öğretmenin verdiği tüm ödevleri tamamlar. Mutlu bir şekilde salona iner. O sırada Rashi odaya dalarak Gopi’nin yaptığı ödevlerin bir kısmını silerek eksik yapmış gibi gösterir. Ertesi gün Gopi okul için hazırlanıyordur. Ödevlerinin bir kısmının eksildiğini fark etmeden çantasını hazırlar. Ahem ise oflaya poflaya aşağı da Gopi’yi bekliyordur. Gopi aşağı iner. Rashi onları oyalamaya çalışsa da başaramaz. Gopi bu sefer okula vaktinde yetişir. ,

Öğretmen biraz ders anlattıktan sonra çocuklardan ödevleri masalarının üzerine koymasını ister. Gopi çantasından ödevi çıkarınca eksik olduğunu görerek şok olur. Öğretmen Gopi’nin sırasına gelince ödevinin eksik olduğunu görür ve Gopi’yi azarlar. Gopi ne yapacağını bilemez ve çok üzülür. Öğretmen sınıfın ortasına geçerek ödevini yapmayanların ceza alacağını söyler. Gopi iyice endişelenmiştir. Ödevini yapmayanları tahtaya çıkararak ayaktan durmalarını ister. Gopi de mecburen bu cezayı çeker. İyice okuldaki çocukların maskotu haline gelir.

masum 17 haziran 3. kısım

Akşam olunca Gopi eve döner. Bugün yaşadıkları onu derinden üzmüştür ve birine anlatmak istiyordur. Kardeşi olarak gördüğü Rashi’yi seçer ve bugün yaşadıklarını ona anlatır. Rashi alttan alttan gülerek onu iyice korkutur ve Kokila’nın öğrenmemesi gerektiğini söyler. O sırada Kokila oraya gelir ve neler olduğunu sorar. Rashi pat diye her şeyi anlatır. Böyle kardeş olmaz olsun gerçekten arkadaşlar. Nedir bu Gopi’nin çektiği…

Kokila Gopi’nin ikinci günden ceza aldığını öğrenince deli döner ve Gopi’yi azarlamaya başlar. Gopi ödevlerini yaptığını söylemeye çalışsa da Kokila o kadar bağırıyordur ki Gopi kendini ifade edemez ve ağlamaya başlar. Ev halkı bu duruma çok üzülür. Kokila böyle bir şeyin bir daha tekrarlanmasını istemediğini söyler. Masum 17 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 86. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 87. Bölüm Özeti 17 Haziran 2020 Gopi Ceza Aldı” üzerine 4 yorum

 1. mavi dedi ki:

  Lutfan yeni ozzett luuuutfan yeni ozet isteyoruuzzz

 2. mavi dedi ki:

  Evet gopi salak cook cok ben beyle kiz istemem ya ahem olsaydim bi guzal hatdini vererim anlamiyorum okadar koor yaaa gopi

 3. Anonim dedi ki:

  Çooookkkk saoluunn.
  Elinize saglik özet harikaa.
  Tekrarida çok bekletmeden gelir demiii?!

  Gopi neden bu kadar kör anlamiyorum.
  Rashi neden bu kadar sinsi onu da…‍♀️

 4. mavi dedi ki:

  Coook cooook tesekkurlar ellernize saglik ozetler harika yine bolumlerini bekleriz sagolun basarilar dilerim Allaha emanat olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.