masum 85. bölüm özeti

Masum 85. Bölüm Özeti 15 Haziran 2020 Ahem Gopi’ye Kıyamıyor

Burak 03 Haz 2020 Analizler  0

Rashi’nin planı ışığında Gopi’yi okula göndermek için Kokila’yı ikna eden isim Jigar olmuştu. Gopi’yi yaşı itibariyle kimse okula kabul etmemiştir.  Son çare aile dostunun okulunu arayan Kokila oradan olumlu yanıtı alır. Onlarda Gopi’yi deneyip öyle okula alabileceklerini söylerler. Gopi bu duruma sevinse de denenme sürecini nasıl atlatacağını düşünüyordur. Masum 15 haziran özeti başlıyor arkadaşlar.

Masum 85. Bölüm Özeti

Gopi’nin endişesini gören Kokila bu duruma bir çözüm bulmak ister. Diğer yandan Rashi Gopi’nin mülakatı geçemeyeceğini düşünerek annesine haber verir. Kokila Ahem’e döner ve Gopi ile birlikte giderek onu psikolojik olarak rahatlatmasını ister. Ahem bunu katiyen kabul etmeyince Gopi çok üzülür. Kokila’nın ısrarlarına dayanamayan Ahem sonunda onu okula götürmeyi kabul eder.

masum 15 haziran özeti

Gopi kendinden emin bir şekilde evde denemeler yapıyordur. Ailedeki herkes Gopi’yi rahatlatıyor ve müdürün soracağı sorular hakkında bilgi veriyorlardır. Bu sırada Kokila bombayı patlatır ve artık Gopi’nin yerini Rashi’nin alacağını söyler. Bunu duyan Rashi şok olur. Resmen evin hizmetçisi olacaktır. İşin ciddiye bindiğini öğrenen Urmila da en az Rashi kadar endişelidir.

Jigar Gopi’nin yanına oturmuş ilk gün nasıl davranması gerektiğini söyleyerek motive ediyordur. Rashi hemen oraya damlar ve Jigar’ı oradan uzaklaştırır. Jigar orayı terk edince Rashi de ilgileniyormuş görünmek için birkaç kelime öğreterek Gopi’nin gözünü boyamak ister. O sırada Kokila gelerek Rashi’ye işin başına geçmesini ister.

masum 85. bölüm özeti

Tüm aile yemek masasındadır. Herkes Gopi’ye başarırsın sen diyerek gaz veriyordur. Bu durumdan rahatsız olan tek isim Rashi’dir. Gopi’nin ilgi odağı haline gelmesinden hiç memnun değildir. Herkes Gopi’ye olan güvenini söylerken Ahem yarın erken saatte toplantısı olduğunu söyler. Gopi bunu duyunca resmen yıkılır. İlk okul gününde biricik sevgilisi Ahem yanında olamayacaktır. Kokila bu duruma el atarak Ahem ile konuşmak ister. Ahem toplantının önemini anlatınca Kokila da bir şey diyemez.

Gopi sabah Ahem’in kutsamalarını alarak kocasını yolcu eder ve ardından aile büyükleriyle okula doğru yola çıkar. Okula vardıklarında Gopi ortamı çok garipser. Çünkü herkes çocuktur ve Gopi’den daha fazla şey öğrenmişlerdir. Okulun müdürü Gopi’yi odasına alır. Diğer tarafta evde tek kalan Rashi evin ağası gibi takılıyordur. Annesi Urmila’ya telefon ederek tüm ailenin okula gittiğini söyler.

masum 85. bölüm 3. kısım

Urmila Gopi’nin üstüne gülmeye başlar. Rashi evde kimse olmadığı için annesini eve davet eder. Para ve ilgi düşkünü olan Urmila, hazır evde kimse yokken kendisi için sofra hazırlatmasını ister. Gopi müdürün karşısında ne yapacağını şaşırırken arkadan biri gelir. Gelen kişinin Ahem olduğu kesinleşir. Gopi’yi yalnız bırakmaya gönlü el vermemiş ve oraya gelmiştir. Gopi karşısında kocasını görünce kendisinden emin bir şekilde müdürle konuşur. Masum 15 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 85. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.