masum 12 haziran 3. kısım

Masum 82. Bölüm Özeti 12 Haziran 2020 Mani Bayıldı

Burak 29 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Parag ve Kokila’nın evlilik yıl dönümü yaklaşmış Konak bunun heyecanıyla güne başlamıştı. Hetal gelip Rashi’ye Urmila ve Daval’ı kutlamalar için eve daveet etmesini söylemişti. Masum 12 haziran özeti sizlerle.

Masum 82. Bölüm Özeti

Yaklaşan yıl dönümü için hazırlıklarını Pandit’e anlatan Gopi’yi Rashi duyar. Kendisinin hali hazırda bir planı olmadığı için hızlı davranıp Hetal’in yanına gelerek Gopi’nin planını sanki kendisi düşünmüş gidi ona anlatır. Hetal bu planı çok beğenirken Gopi’ye senin bir hazırlığın var mı? Diye sorar. Masum Gopi, Rashi’nin anlattıklarını duyunca şaşkına dönmüş ve Hetal’in sorusuna net cevap verememiştir.

masum 12 haziran özeti

Rashi, Kokila’nın gözüne girmeye çalışırken Kokila puja için bütün görevleri Gopi’ye vereceğim der. Rashi yıkılırken Kokila onu süzer ve Gopi bu işlerde senden daha çok çaba gösteriyor der. Rashi üzgün bir şekilde Kokila’yı onaylayıp hemen odasına gider ve Urmila’ya telefon eder. Urila sorumluluğun Gopi’ye verildiğini duyunca öfkelenir ve farklı bir plan yapacağım diyerek telefonu kapatır.

Gopi salonda ağlamakta olan Rashi’yi görüp onun yanına gelir. Rashi, artık gerçek mi değil mi bilemem ama üzgün bir şekilde evde kendisine güvenilmediğini söyleyip bir ihtiyacın olursa bana gel diyerek gülümser. Bu arada Urmila’nın evinde Daval yıl dönümü için Kokila’ya ne alacağını düşünmektedir. Şeytan Urmila oraya gelip hediye işini ben halledeceğim deyip oğlunu rahatlatır. Bu arada Kinjal gelir ve onun Kokila’nın sevmediği bir hediyeyi alacağına eminim der.

Hetal’in morali bozuktur. Çünkü bütün planı Rashi yapmıştır ancak sorumluluk Gopi’ye verilmiştir. Hetal bunu düşüne düşüne Rashi’nin yanına gelir. Ona sen ve Kokila arasında bir husumet mi var? Bu sorumluluk senin hakkındı neden sana vermedi? Diye sorarken Jigar atılıp benim Rashi’m haksızlığa uğradı diye çıkışır. Hetal düşünceli bir şekilde arkasını dönerken Jigar sesini yükselttiği için kadınlardan af diler.

masum 82. bölüm özeti

Bu arada Gopi, Kokila’nın yanına gelip Rash hakkında onunla konuşur. Kokila ona cevap vermezken Gopi üzgün bir şekilde Rashi’ye gelir ve Kokila ile senin hakkında konuştum der. Rashi kafasını kaldırıp bir işe yaramaz derken Kokila içeri dalıp Rasi sana bir fırsat daha veriyorum der. Rashi öyle mutlu olurki adeta havalara uçacak. Daha sonra Kokila, Gopi’ye gidip Ahem’i yemeğe çağırmasını söyler.

Gopi, odaya girdiğinde Ahem telefon görüşmesi yapmaktadır. Konuşmalardan anladığımız üzere Ahem, Kokila için bir sari almaktadır. Gopi kendini tutamayıp koyu renkli bir sari alalım der. Ahem kafasıyla buna destek verirken Gopi mutlu olur. Ahem telefonu kapattığında Gopi’yi de yanına alıp pazara giderler. Bir dükkanın önünde durup sari beğenirler. Orada bulunan satıcı kıvrak diliyle Gopi’ye bir sari giydirir ve onu Ahem’e gösterir. Ahem, Gopi’nnin bu güzelliğini görünce kendini kaybederken o sariyi ona hediye eder.

Gopi musmutlu bir şekilde eve geldiğinde Ahem onu yanına çağırır ve bir miktar para vererek desteğe ihtiyaç duyarsan bana gelebilirsin der. Gopi kendisini bir rüya aleminde gibi hisseder, öyle mutlu olurki adeta havalara uçar. Puja zamanı geldiğinde Hetal sürekli Rashi’nin girdiği zahmetleri anlatırken Rashi aldığı ucuz hediyenin etiketiyle oynayarak pahalıymış gibi gösterir. Kokila, Ahem’in getirdiği armağana bayılırken Ahem bunu Gopi beğendi deyip mütevazılık yapar.

masum 12 haziran 3. kısım

Zavallı Mani ise Rashi’nin emirlerini yerine getirirken Hetal onun yanına gelir ve haplarını alır. Ayrıca bu ilaç kutularının tarihi geçmiş yeni kutuları dizip bunları yok et deyip ayrılırken Mani bütün kutuları yere düşürüp eski yeni hepsini karıştırır. Mani çömüp onları ayırmak isterken Rashi gelip ona iş vererek kızı iyice yorar.

Mani çok halsiz olduğunu söylerken Gopi’de ona ilaç getirmek istemiş ancak tarihi geçmiş ilacı ona getirmiştir. Mani ilacın etkisine dayanamaz ve baygınlık geçirir. Aile hemen doktor çağırır. Doktor onun zehirlendiğini anlayıp hangi hapı verdiklerini sorar. Gopi elindeki kutuyu verince doktor bunun tarihi geçmiş der. Masum 12 haziran özeti bu kadar.

Masum 82. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 82. Bölüm Özeti 12 Haziran 2020 Mani Bayıldı” üzerine 1 yorum

  1. melek dedi ki:

    hindistana geldigim zaman seni mutlaka gorecegim ahem cunki seni chok begeniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.