masum 80. bölüm özeti

Masum 81. Bölüm Özeti 11 Haziran 2020 Kokila Rashi’yi Yakaladı!

Burak 27 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi, Gopi’ye yaptığı oyunu devam ettirirken kendisi de ruhani sesler duymaya başlar. Rashi çok korkup neler olduğunu anlamazken Gopi onun yanına gelir ve ona sakin ol diyerek destek olmaya çalışır. Bakalım bu durumlar ilerleyen bölümlerde nasıl bir şekil alacak? Masum 11 haziran özeti sizlerle.

Masum 81. Bölüm Özeti

Rashi yine iş başı yapmış ve Gopi’yi korkutmaya çalışmıştır. Ancak yine farklı farklı sesler duyup korkuyla arkasını döndüğünde karşısında Kokila’yı bulur. Kokila onun neden böyle bir şey yaptığını sorarken Rashi yalanlarla onu geçiştirmeye çalışır. Ancak Kokila her şeyi çözmüştür. Rashi’ye bu konuyu herkesin önünde tartışacağız deyip ayrılır.

Rashi olanları rapor etmek için Urmila’yı aradığında Urmila plan işliyor değil mi? Diye sorar. Rashi üzgün bir sesle Kokila’nın kendisini suç üstü yakaladığını söyler. Urmila öfkelenip Rashi’ye bağırır ve başka bir yol bulacağım deyip telefonu kapatır. Bu arada Gopi odada bugün hiç tuhaf ses işitmediği için Tanrıya dua etmektedir. Kokila’da Rashi’nin Gopi’yi korkutmak için kullandığı halhalı alıp saklar.

Kokila, Rashi’nin cezasız kalmamasını hatta evden bile kovulması gerektiğini düşünürken Urmila, Rashi’ye telefon açar. Rashi telefonu açtığında Urmila hemen git ve Gopi’den özür dile aksi halde seni evde tutmazlar deyip kapatır. Rashi onunla nasıl konuşması gerektiğini düşünürken sütçü eve gelir. Gopi sütü almaya giderken Rashi hemen fırlayıp sütü alır ve Gopi’ye yardımcı olur.

masum 10 haziran 3. kısım

Gopi mutfaktan ayrılıp odasına giderken Rashi onun peşine takılır. O odasına girer girmez Rashi içeri dalar ve onunla konuşmak ister. Tam o sırada Kokila içeri girip her şeyi Gopi’ye anlatır. Gopi olanları duyunca şok olurken Anita’nın ruhu kılığında beni korkutan da sendin deyip Kokila’yı da şoka sokar. Kokila adeta küplere biner ve kıpkırmızı olup öfkeyle Rashi’ye bakar.

Gopi bunu bana nasıl yaparsın diye Rashi’yi sorgularken Rashi onun masumluğunu kullanmak ister. Hemen gözlerini yaşartır ve bunu senin için yaptım diye bahaneler üretirken Kokila onu susturur ve niyetinin ne olduğunu çok iyi biliyorum. Gopi’nin saflığını sana kullandırtmam diyerek bağırır. Daha sonra senin ve arkandakilerin nasıl bir üçkağıtçı olduğunu herkese göstereceğim deyip oradan ayrılır.

masum 80. bölüm özeti

Kokila odadan ayrılınca Rashi diz çöküp Gopi’ye Kokila’yı ikna etmesi için yalvarmaya başlar. Atık saf mı dersiniz salak mı dersiniz bilemem ama Gopi bu teklifi hemen kabul edip Kokila’nın karşısına dikilir. Gopi, Rashi’yi korumaya başlayınca Kokila öfkelenir. Ancak Gopi susmayıp tatlı diliyle Kokila’yı ikna eder. Kokila pekala ona son bir şans daha vereceğim deyince Rashi derin bir oh çeker.

Rashi hemen Gopi’nin yanına gelip ona minnet ederken Gopi’de mütevazılık yapıp onu susturur. Rashi bu günden itibaren her işinde sana destek olacağım Ahem ile aranı bile ben düzelteceğim der. Gopi bir anda ciddileşip sen bu işe karışma deyince Rashi şok olur. Gopi daha sonra bu işi ufak ufak ben halledeceğim der ve oradan ayrılır. Gopi uzaklaşırken Rashi sulu gözlerle onu seyreder.

Rashi hemen odasına gidip Urmila’ya olanları rapor eder. Ayrıca Gopi’nin yardım istemediğini de söyler. Urmila bunu duyunca şaşırırken bırak o havalansın sen kendi işine bak, o evden kovulmaman için Jigar’ı kendine bağla deyip telefonu kapatır. Rashi aklından Gopi’nin de peşini bırakmamalıyım diye geçirip sırıtır.

masum 10 haziran özeti

Hava kararırken Ahem gelip Gopi’ye yarın anne ve babamın evlilik yıldönümü bunu kutlamalıyız, bu yüzden yarın ofise gitmeyeceğim der. Gopi masum masum onu dinlerken kendini tutamaz ve yıldönümü nasıl bir şey diye sorar. Ahem sakin sakin onu cevaplarken Gopi geçen gece yanına yatmasının asıl sebebini ona açıklar. Ahem gülümseyip hayaletlere inandığı için onunla alay eder. Rashi de Jigar’a yanaşmaya çalışırken Hetal gelip Kokila ve Parag’ın yarın evlilik yıldönümü bu yüzden Urmila ve Daval’ı eve davet et deyip oradan ayrılır. Masum 11 haziran özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 81. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.