masum 10 haziran özeti

Masum 80. Bölüm Özeti 10 Haziran 2020 Evi Hayaletler Bastı

furkan 26 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Gopi cesaretini toplayıp hayalet kılığındaki Rashi’ye sağlam bir dayak atmıştı. Urmila durumu öğrendiğinde Rashi’ye bu durumu kimseye anlatma demiş ve yeni bir plan düşünmeye başlamıştı. Rashi’nin evde sekerek yürümesi Kokila’nın dikkatini çekmişti. Masum 10 haziran özeti sizlerle.

Masum 80. Bölüm Özeti

Kokila, Rashi’nin neden bu hale geldiğini araştırmayı düşünürken Gopi ve Ahem dışarıda yağmur altında kalmıştır. İkili göz bağı kurarken romantik bir ortam olur. İkili eve geldiğinde Gopi banyoya girer. Daha sonra saçlarını tararken o romantik anlar aklına gelir ve içten içe mutlu olur. O sırada Kokila, Gopi’nin yanına gelmiş ve gece ne olduğunu ona sormuştur. Gopi her şeyi anlatırsa hayaletlerin Ahem’i rahatsız edeceğini düşünüp yalanlar söylemiştir.

masum 10 haziran özeti

Gopi, Rashi’nin yanına gelip ona yardımcı olmak ister. Bu arada Rashi onun Kokila’ya bir şey anlatıp anlatmadığını anlamak için hayaletlerle ilgili korkunç şeyler anlatır. Daha fazla şey anlatmak ister ancak Kokila oraya gelince mecburen susar. Rashi odasına gittiğinde telefonu çalar. Rashi telefonu açtığında Jigar onu akşam sinemaya davet eder. Rashi evde kalması gerektiğini söylerken Jigar ısrar eder.

Jigar reddedilmenin acısını yaşarken Kokila, Gopi’nin yanına gelip Ahem’in saatini verdin mi diye sorar. Gopi şunalık o işle uğraşamam der. Kokila sinirlenir ve hemen halletmesini ister. Gopi, Rashi’nin hayaletlerin Kokila’ya zarar verme ihtimalini anlattığı aklına gelir ve Kokila’nın yanında kalmak ister. Kokila onun ilgisini görüp memnun olur.

Gopi ve Kokila sürekli beraberken Rashi, Urmila’ya telefon açıp durumu anlatır. Urmila da Rashi’ye kendi başına iş gördüğü için kızar ve senin yüzünden planlarımız suya batacak der. Rashi üzülürken Gopi’nin kendi ettiği sözler yüzünden Kokila’nın yanından ayrılmadığını anlar. Urmila öfkeyle bugünden sonra benim sözümden çıkmayacaksın deyip kapatır.

Kokila gelinlerini salona toplayıp evde temizlik yapılacağını ve herkesin bu temizliğe katılacağını söyler. Evde temizlik başlayınca Gopi hala Kokila’nın dibinden ayrılmamaktadır. Kokila, Gopi’nin kendisine bu denli yakın davranmasından dolayı şüphelenmeye başlar. Kokila artık dayanamaz ve temizliği Rashi’nin odasına taşır. Rashi odasına girilince şok olurken Kokila ondan dolabı boşaltmasını ister. Rashi denileni yaparken Kokila istediği delilleri bulamaz.

masum 80. bölüm özeti

Kokila otururken masanın üzerindeki yüzükleri görür. Rashi ve Mani de oraya gelince Rashi yüzükleri fark edip çaktırmadan onları cebine atar. Kokila, yüzüklerin Rashi tarafından alındığını anlayıp öfkelenir. Gece olunca Ahem’in uyuduğunu gören Gopi bir hevesle onun yanına uzanır. İkili bugüne kadar ilk defa beraber yatmaktadır. Gopi mutlu bir şekilde uyur. Ancak gece uyandığında Ahem’in yanından kalkıp yere yattığını görür ve çok üzülür.

Sabah olunca Rashi, Urmila’ya telefon açıp Gopi’yi kandırdığını ve Ahem’in yanına yatırdığını söyler. Daha sonra Ahem ona bağıracak deyip pis pis güler. Urmila da sevinir ve telefon kapanır. Kokila salonda otururken Gopi yine hızla gelip onun dibine oturur. Bir müddet sonra Rashi gelip Gopi ile konuşmak ister. Gopi onunla giderken Kokila acı acı bağırır. Gopi endişeyle onun yanına geldiğinde Kokila’nın elinin kesildiğini görüp rahatlar.

masum 10 haziran 3. kısım

Daval’ın dükkanında Urmila bir müşteriyi ağırlarken aralarında bir tartışma çıkar. Müşteri dükkanı da Urmila’yı da kötüleyip hiçbir şey satın almadan gider. Modi ailesi yemek yemek için toplandığında Rashi bir ses duyup ayağı kalkar. Ayağı kalkınca yemeği biraz yere dökülür. Kokila neler olduğunu sorunca Rashi sesler duyduğunu söyler. Kokila öfkeyle onu odasına yollayıp yemeğine devam eder.

Rashi odasındayken tekrar aynı sesleri duyar. Korkuyla bağırdığında bütün aile oraya gelir. Hetal neler olduğunu sorar. Rashi yine aynı şeyleri tekrar eder. Hetal, Gopiğ’yi onun yanına verip oradan ayrılır. Rashi, Gopi’ye çok korktuğunu söyler. Gopi’de ben sesler duyarken bana verdiğin tavsiyeleri uygula deyip onu rahatlatmaya çalışır. Masum 10 haziran özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 80. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 80. Bölüm Özeti 10 Haziran 2020 Evi Hayaletler Bastı” üzerine 1 yorum

  1. azerfezulla dedi ki:

    Selam superdi tesekur ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.