masum 79. bölüm 3. kısım

Masum 79. Bölüm Özeti 9 Haziran 2020 Gopi Rashi’ye Vurdu

furkan 25 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde şeytanların üstadı Rashi, Gopi’yi korkudan titretmeye devam eder. Gopi ne kadar korkmamaya çalışsa da Rashi profesyonel davranıp her seferinde onu korkutmayı başarır. Gopi bu korkunç olayları düşünmekten işleri düzgün yapamaz ve Kokila’dan azar işitir. Masum 9 haziran özeti başlıyor.

Masum 79. Bölüm Özeti

Gopi mutfaktayken Hetal yanına gelip sebze doğramasını ve Rashi’ye yardımcı olmasını söyler. Urmila’nın evinde de Urmila, Kinjal’i mutfağa yollayıp dükkana Daval’ın yanına gideceğini söyler. Konakta Gopi sebzeleri doğrarken aklı yaşadığı olaylardadır. Bu yüzden istenilen özeni gösteremez. Bu arada Kokila gelip onun sebzeleri mahvettiğini görür ve ona kızarak işi Mani’ye verir.

masum 79. bölüm özeti

Gopi avluya çıkıp çamaşırları toplarken rüzgarın etkisiyle bir şey yere düşüp ses çıkarır. Gopi çok korkarken Rashi oraya gelip sana ne oldu? Diye sorar. Gopi bir telefon aldığını ve gece 12’de Ahem’in kaybolacağını söyler. Rashi yalandan şaşırmış gibi yaparken Gopi çok korkmaktadır. Ofiste ise Jigar’ın aklı Rashi’de kalmıştır. Onu nasıl etkileyebilirim diye düşünürken Ahem onun düşünceli halini görüp ofiste sadece iş yap bir şey düşünme diye kızar.

Kokila ve Hetal, Gopi’ye neler olduğunu anlamaya çalışırken Gopi, Rashi’ye gelip yardım ister. Rashi yine şeytanlık edip Ahem’e telefon aç ve halini hatırını sor diyerek ayrılır. Gopi denileni yapar. Bu sırada toplantıda olan Ahem telefonu açar ve Gopi’ye meşgul olduğunu söyleyip kızarak telefonu kapatır. Bu arada Kokila gelir ve ona bir kutu verir. Gopi kutuyu açtığında içinde Ahem’in saatini görür. Kokila, Gopi’ye bu saati Ahem hiç görmedi bunu ona hediye olarak verip gönlünü kazan der.

Akşam olunca Chirag ve Jigar ofisten döner. Gopi, Ahem’i göremeyince endişelenip Jigar’a sorular sorar. Jigar onun işi olduğunu söyleyip endişelenmemesini söyler. Bu arada Rashi, Gopi’ye gelip saat ilerliyor Ahem için bir şeyler yap der ve ayrılır. Gopi üzgün bir şekilde tanrıya dua ederken Ahem eve gelir. Gopi çok mutlu olup Tanrıya şükredip onu karşılar. Gece olduğunda Ahem uyurken Gopi birtakım sesler duyup korkar. Daha sonra Ahem’i bu hayaletten korumalıyım diyerek odadan çıkar.

masum 9 haziran özeti

Rashi hayalet kılığına girmiştir. Gopi hayaleti görünce onu durdurur. Lütfen kocamı ve beni rahat bırak diyerek yalvarır. Hayalet ise durmayacağım, Ahem benim olacak der ve Gopi’nin üzerine yürür. Gopi de madem öyle onu kazanmak için beni aşmalısın diyerek bir sopa alır ve ona vurur. Canı acıyan Rashi, Ahem diye bağırır. Gopi arkasını döndüğünde Rashi hemen kaybolur. Bu arada sesleri duyup oraya gelen Kokila neler olduğunu sorar. Gopi olanları anlatsa da Kokila inanmaz. Gopi daha sonra bunları anlatmamam gerekti diye düşünüp yalan söyler. Kokila onun yalanına inanmayıp ona kızar ve oradan ayrılır.

Rashi acı içinde odasına geldiğinde ayağının çok ağrıdığını hissedip Urmila’ya telefon açar ve durumu anlatır. Urmila ona yaralarını kimseye gösterme diyerek telefonu kapatır. Bu arada Gopi uyandığında yanında Ahem’i göremez ve endişeyle onu ararken yerde kan lekeleri görür. Gopi bağırarak uyandığında her şeyin rüya olduğunu fark edip Tanrıya dua eder. Bu arada Jigar uyanmış ve Rashi’nin uyanık olduğunu fark edip ona yürüyüşe çıkma teklifi etmiştir. Ancak Rashi bir bahane bulup bu teklifi geri çevirince Jigar üzülüp odadan ayrılır.

masum 79. bölüm 3. kısım

Urmila’nın evinde Kinjal hazırladığı yemeği Daval ve Urmila’ya sunar. Urmila yemeği yediği gibi tükürerek Kinjal’e iyi yapamıyorsun diyerek kızar. Bunu duyan Kinjal ben mutfakta değil hesapta iyim bu yüzden sen mutfakta çalış bende paraları sayayım der. Urmila şok olurken yemeği eline alıp yemeye başlar ve bu teklifi reddeder. Modi konağında ise Jigar’ın üzgün olduğunu gören Hetal ona Rashi ile ilgili öğütler verip ayrılır.

Hetal ve Kokila otururken Rashi’nin aksayarak yürüdüğünü fark eder. Hetal hemen ne oldu diye sorar. Rashi banyoda düştüm der. Kokila hemen atılıp neden bu sıcakta uzun bluz giydin diye sorar. Rashi bahaneler üretip onları atlatır. Kokila, Gopi’yi çağırıp işlerini Mani’ye bırak ve Rashi’ye yardımcı ol diyerek ayrılır. Gopi, hemen Rashi’nin koluna girip onu odasına götürür. Masum 9 haziran özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 79. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 79. Bölüm Özeti 9 Haziran 2020 Gopi Rashi’ye Vurdu” üzerine 1 yorum

  1. Masum hindizisi dedi ki:

    Gopyny beýle gowşak oýnatmalydäl azajyk dogumlanmaly ýöne özini aladýar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir