masum 14 haziran özeti

Masum 78. Bölüm Özeti 8 Haziran 2020 Şeytan Rashi!

Burak 24 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi ve Urmila, Gopi’yi adeta korkudan delirtmiş ve onu evden göndermeyi amaçlamışlardı. Ancak Gopi hiçbir zaman bu konuyu düşünmemiş aksine Ahem için daha çok çalışmaya başlamıştı. Bunu üzerine Urmila, Rashi’ye onunla daha çok uğraşmasını söylemişti. Masum 8 haziran özeti sizlerle.

Masum 78. Bölüm Özeti

Sabah Mani mutfakta yemek pişirirken rafın üzerindeki un bir anda üzerine dökülür. Bu arada içeriye giren Gopi onu beyazlar içinde görünce hayalet! diye bağırarak korkar. Onun sesiyle oraya gelen Kokila ve Rashi Mani’nin bu haline gülerler. Kokila oradan ayrılırken Rashi, Gopi’nin yanına gelip birtakım paranormal olaylar anlatarak onu iyice korkutur. Gopi korka korka odasına gittiğinde telefon çalar. Gopi telefonu açtığında Rashi sesini değiştirip Ahem’i bırakmayacağım! Diyerek telefonu kapatır. Zavallı Gopi korkudan sapsarı olur.

masum 8 haziran özeti

Rashi, Urmila’nın yanına gidip evdeki durumları anlatır. Şeytan Urmila ona bir tavuk vererek müthiş bir plan yapar ve Gopi’yi korkutmasını ister. Rashi eve gelince tavuğun boynuna Ahem’in bilekliğini geçirerek onu Gopi’nin banyosuna koyar. Gopi odadayken tavuğu fark eder ve şok olur. Daha sonra Rashi’nin ruhlar hayvan kılığına girebilir sözlerini hatırlayıp tavuğu Ahem zanneder. Tavuğa Ahem diye hitap etmeye başlayıp ondan af diler.

Tavuk bir anda kaçınca Gopi ona Ahem nereye gidiyorsun diyerek peşine takılır. Kokila bunu görünce bu tavuk nereden çıktı diye tepki gösterir ikili bilmediklerini söyleyip Kokila’yı geçiştirmeye çalışırken Kokila öfkeyle bu tavuğu hemen evden atın deyip oradan ayrılır. Gopi tavuğa dışarıdayken Ahem seninle ne yapacağım diye sorar. Tam o esnada Ahem oraya gelip onu duyar ve ona delirdin herhalde diye tepki gösterir.

Sabah Gopi mutfakta Ahem’e çay hazırlarken düşüncelere dalar. Kokila ona gelip sen iyi değilsin Ahem ile bir gezintiye çıkıp hava al der. Gopi mutlu olup odasına gider. Olanları duyan Rashi, Gopi’nin yanına gelip dışarıdayken dikkatli ol ruhlar görünmez olup peşine takılabilir der. Gopi çok korkup Kokila’ya gelir ve gitmek istemediğini söyler. Ancak Kokila inat eder ve gideceksin der.

masum 78. bölüm özeti

Rashi odadayken Gopi’yi görür ve nereye gidiyorsun diye sorar. Gopi her şeyi anlatacağım deyince Rashi buna engel olmak ister ancak başaramaz. Gopi, Kokila’nın karşısına geçtiğinde Kokila onu dinlemez ve yanından uzaklaştırır. Rashi Gopi’nin her şeyi anlatamadığını görüp sevinir. Rashi odasına geçince Urmila arar ve Gopi’yi daha çok korkutman gerek deyip kapatır. Bu arada Gopi ve Ahem dışarı çıkmışlardır Gopi mutlu gözükse de içinden dualar etmektedir.

Gopi ve Ahem yürüyüşten döndüğünde Kokila onlara nasıl geçti diye sorar. Ahem çok öfkelenerek Gopi arkadaşlarımın yanında beni rezil etti ne dediğini bilmiyor diyerek oradan ayrılırken Kokila peşinden gidip neden böyle yaptığını sorar. Ahem, Gopi benim bütün aktivitelerimi mahvediyor lütfen onu benimle dolaşmaya zorlama der. Kokila çok üzülür. Urmila’nın evinde ise Kinjal odasında para saymaktadır. Urmila heveslenip paraları ben sayayım dese de Kinjal onu reddedip hevesini kursağında bırakır.

masum 8 haziran 3. kısım

Gopi mutfaktayken Rashi ona yanaşır ve ağzını aramaya başlar. Gopi tanrıya çok dua ettim artık korkmuyorum der. Bunu duyan Rashi üzülerek odasına gidip Urmila’yı arar. Urmila başka bir plan devreye sokup yarın gece bir şeyler olacak ve o zamandan sonra Gopi senin olacak deyip telefonu kapatır. Urmila’nın evinde ise Urmila, Kinjal’in kazığını büyüterek Daval’a anlatır. Bunu üzerine Daval, Kinjal’e gelip paraları annesine teslim etmesini söyler. Daha sonra mutfağa girip yemekleri de sen yap diyerek ayrılır. Urmila, paraları alınca gözleri açılırken Kinjal rahatsız olur.

Ertesi gün Rashi yine ev telefonunu arar. Telefonu Gopi açınca Rashi, ben Anita! Peşinizi bırakmayacağım diyerek onu korkutur. Gopi öyle korkar ki elindeki sindor kutusu yere düşer. Sesi duyan Kokila oraya geldiğinde sindoru yerde görüp Gopi’ye dikkatsizliğinden dolayı bağırır. Masum 8 Haziran Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 78. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.