masum 7 haziran fragmanı

Masum 77. Bölüm Özeti 7 Haziran 2020 Ahem Gülmeye Başladı

furkan 24 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Gopi’nin Ahem’in sevgisin kazanmaya başlaması Rashi’yi çok sinir etmişti. Öte yandan Gopi banyodayken paranormal olaylar yaşamış ve çok korkmuştu. Yaşadığı olayları Rashi’ye anlatmak istese de gördüğü izleri yerinde bulamayınca iyice korkmaya başlamıştı. Acaba bütün bunlar Rashi’nin oyunu mu? Masum 7 Haziran Özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 77. Bölüm Özeti

Hetal, Jigar’ın üzgün ve düşünceli halini görmüş onun yanına gidip sorun ne diye sormuştur. Jigar bir şey yok dese de Hetal ben senin annenim seni tanıyorum der. Hetal daha sonra Jigar’ın Rashi ile bir  probleminin olduğunu  anlar ve ona tavsiyeler verip ayrılır. Jigar da bu tavsiyeleri dinleyip Rashi ile konuşur ve morali bir nebze olsun düzelir. Gopi ise mutfakta iş yaparken yaşadığı korkunç olayları düşünüyordur. Bir ara dalgınlığına gelip süt kabını düşürür. Kokila tam o sırada gelip kabı tutar ve bir şey mi oldu? diye sorar.

masum 7 haziran özeti

Gopi bahaneler üretip Kokila’nın sorusunu atlatır. Kokila daha sonra ondan baharatlı yemekler yapmasını ister. Gopi, Ahem’in baharat sevmediğini söylese de Kokila karışma sen deyip ayrılır. Gopi odasına giderken Rashi’nin telefonu çalar. Gopi telefonu açtığında Rashi arkadan gelip bir anda seslenerek onu korkutur. Daha sonra telefonunu alıp gider. Gopi odasına geldiğinde Rashi’nin yardımına ihtiyacı olduğunu düşünüp onu arar. Ancak Rashi onun dediklerine anlam veremez ve ben iki saattir tapınaktayım der. Gopi hayaletlerin kendisine bulaştığını düşünüp korkar.

masum 77. bölüm özeti

Masum 7 haziran özeti devam ediyor

Urmila’nın evinde Daval bugün çok iyi satış yaptığını anlatırken Urmila’nın telefonu çalar. Urmila telefonu açtığında Rashi ona Gopi’ye yaptığı oyunu anlatır. Daha sonra buluştuğumuzda detaylı konuşuruz diyerek kapatır. Konakta ise Kokila, Gopi’ye yaptığı yemeği Ahem’e vermesini ister. Ancak Ahem sert bir tepkiyle bu yemeği eskiden seviyordum artık sevmiyorum diyerek bağırır.

Akşam puja zamanı geldiğinde Kokila, Gopi’nin hasta olduğunu fark edip onu evde bırakır. Urmila ve Rashi fırsat bu fırsat diyerek elektriği kesip beyaz bir sariyle onu korkutmaya çalışırlar. Gopi kendisini odaya kilitleyip çok korkar. Gopi sesleri duyup odadan ağır ağır çıkar. Bu arada beyaz sarili kadın onun önüne geçip ben Anita! Ahem’i geri alacağım der. Gopi ağlayarak peşimizi bırak diye bağırır. Daha sonra koşa koşa Rashi’nin yanına gelir.

Rashi ona aptal muamelesi yapıp azarlar. Gopi ona sarinin altında senin yüzünü gördüm der. Rashi ona mal mal bakarken kapı zili çalar. Gopi korkup hayalet diye bağırır. Rashi onu sakinleştirip kapıyı açar. Kapıyı açtığında bütün aile içeri girer. Rashi hemen Urmila’nın yanına gelip Gopi beni görmüş ama herhalde hiçbir şeyi anlamadı der. Daha sonra planımız suya düşmesinde ne oluyorsa olsun diyerek konuyu kapatır.

Gopi Chirag’ın yanına gelip puja hakkında sorular sorar. Chirag, sen ve Rashi olmadan eksik kaldı diyerek uzaklaşır. Bu arada odada plan hakkında konuşan Rashi ve Urmlia, Jigar’ın yaklaştığını görüp endişelenirler. Urmila hemen tuvalete saklanıp Rashi’ye Jigar’ı oyala ki odadan fark ettirmeden çıkabileyim der. Rashi, Jigar’ı oyalarken Urmila odadan çıkar. Gopi odada kara kara düşünürken Ahem onun bu halini görüp neler  olduğunu sorar. Gopi onu geçiştirir. Ahem ona bakıp bir espri yaparak onu güldürür.

masum 7 haziran fragmanı

Urmila’nın konağında Daval, Kinjal’i  dükkanına davet eder. Kinjal evde yapılacak işlerimi bitirebilirsem gelirim der. Daval ona bir kumbara uzatır ve kazancımızın çoğunu buraya koyalım ki ilerleyen zamanlarda kullanabilelim der. Modi konağında ise Gopi, Ahem için tatlı yapar. Ahem eve gelince tatlıyı görüp Kokila’ya teşekkür eder. Kokila’da bunu ben değil Gopi yaptı der. Gopi utanırken Ahem gülümser. O sırada Jigar gelip bizde istiyoruz diyerek herkesi güldürür. Evde Gopi’nin yaşadığı olaylar hariç her şey normal bir şekilde devam eder. Masum 7 haziran özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 77. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“Masum 77. Bölüm Özeti 7 Haziran 2020 Ahem Gülmeye Başladı” üzerine 1 yorum

  1. melek dedi ki:

    Ahem we gopi bir birine çok yakishiyor. ama en çok ahemi begeniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir