masum 6 haziran 4. kısım

Masum 76. Bölüm Özeti 6 Haziran 2020 Gopi Korkunç Olaylar Yaşıyor

Burak 23 May 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde Rashi, Gopi’ye melek gibi davranmış ve bütün izleyicileri şok etmişti. Rashi’nin bir plan içinde olduğunu hepimiz tahmin edebiliyoruz. Ancak bu planın ne olduğu hakkında henüz bir bilgi alamadık. Acaba bu plan ne? Masum 6 haziran özeti sizlerle.

Masum 76. Bölüm Özeti

Gopi odasındayken Rashi onun yanına gelir. Gopi, Rashi’ye üzgün olduğunu söyleyip suçu sen üstlendin ama her şey benim yüzümden oldu der. Rashi onu teselli edip duygusal bir konuşma yapar. Gopi bu hatam için bir düzenleme yapmak istiyorum der. Bunun üzerine Rashi ona Ahem’in yatak odasını baştan aşağı yenilemesini söyler. Gopi, Ahem’in buna kızacağını düşünse de Rashi onu ikna eder. Gopi kabul edip her şeyi dikiş ile ayarlamak ister. Ancak Rashi buna itiraz edip Ahem’in en sevdiği renklerden almasını ve kullanmasını ister.

masum 76. bölüm özeti

Gopi, Rashi’nin fikrini gidip Kokila’ya anlattığında Kokila’da bu fikri onaylar. Kokila, Rashi ve Gopi’ye 5000 lira vererek onları Ahem’in odasının yenilenmesi için alışverişe gönderir. Rashi hemen Urmila’ya telefon edip 5000 lirasının olduğunu söyler. Bunu duyan Urmila’nın ağzı kulaklarına varır. Rashi onu da davet eder ve Gopi’yle beraber alışverişe giderler. Ancak alışverişte Gopi’nin beğendiği hiçbir ürünü pahalılığından dolayı beğenmez ve onu ucuz mağazalara götürmeye çalışır.

masum 6 haziran özeti

İkili ucuz mağazadan bir ürün alır. Gopi, Rashi’ye faturayı ve bu ürünün fiyatını sorunca Rashi sinirlenip bana güvenmiyor musun diye çıkışır. Gopi başını eğer ve güveniyorum der. Bunu duyan Rashi daha sonra Urmila ile buluşmak için bir yalan söyleyip Gopi’yi eve yollar. Gopi ayrılınca Urmila ve Rashi hunharca alışverişe başlarlar. Dükkanlarda gezinirken Rashi bir vazoya çarpar ve vazo kırılır. Dükkan sahibi çıkıp öfkeyle vazonun parasını isteyince ikili fiyatını sorar. Adam 8.000 lira deyince ikili şoka girer.

masum 76. bölüm 3. kısım

Masum 6 haziran özeti devam ediyor

Konakta ise Kokila, Gopi’ye yeni bir eşyanın odaya konması Ahem’i kızdırabilir. Sen sadece orayı süsle ve sürpriz yap deyip ayrılır. Gopi denileni yapıp Ahem’i bekler. Bu arada Rashi odanın yakınlarında Ahem’in gelip Gopi’ye kızmasını bekler. Ancak Ahem odaya girdiğinde mutlu olur ve Gopi’ye teşekkür edip gülümser. Rashi adeta çıldırırken Gopi çok mutludur.

Gece Gopi, Ahem uyurken onu seyretmektedir. Derken Ahem uyanır ve ona bakarak lütfen uyumama izin ver deyip yumuşak davranır. Gopi tamam deyip uyku pozisyonu aldığında kapı yavaşça açılıp sertçe kapanır. Gopi neler oluyor diye bakınsa da bir şey göremez. Kapıyı kapatıp tekrar yatar ancak kapı yine aynı şekilde açılıp kapanınca Gopi korkmaya başlar. Gopi sabah mutfaktayken de turşu bidonu kendi kendine düşüp kırılınca bütün aile oraya toplanıp neler olduğunu sorar. Gopi durumu anlatsa da Kokila senin hatan diyerek oradan ayrılır.

Gopi odasında kara kara olanları düşünürken Rashi onun yanına gelip limonata verir. Gopi tam onu içecekken Rashi ona gidip bir duş almalısın ve tanrıya dua etmelisin der. Gopi korka korka denileni yapar ve banyoya girer. Ancak banyodayken kapı sertçe kapanır. Gopi korkup o tarafa bakarken birden kan lekeleri görüp iyice korkar. Kapıya baktığında ise kırmızı bir el görüp bayılma noktasına gelir. Banyodan sonra çay servisi yaparken de ayak izleri görüp çığlık atmaya başlar. Ahem onu hava alması için dışarı yollar.

masum 6 haziran 4. kısım

Rashi, Gopi’nin yanına gelip odaya geçip konuşalım der. Gopi odaya gidip bütün gördüklerini Rashi’ye anlatır. Rashi sakin sakin dinlerken Gopi ona gördüklerini göstermek ister ancak hiçbir iz yerince yoktur Gopi izlerin kaybolduğunu görünce iki kat daha fazla korkar. Rashi kan lekelerinin bir içeceğe katılmış boya olduğunu söylese de Gopi inkar eder. Rashi, Gopi’yle konuşurken Gopi sakinleşmez, aksine iyice korkar ve hayaletlerin kendisiyle uğraştığını düşünür. Masum 6 Haziran Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 76. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.