Masum 75. Bölüm Özeti 5 Haziran 2020 Rashi Melek Oldu

Burak 22 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Gopi, Rashi’nin kötü planını son anda anlamış ve Ahem’in çamaşırlarındaki yazıyı düzeltmişti. Rashi ona yanaşmaya çalışırken onu azarlamış ve ona ben her şeyi tek yaparım diyerek tepki göstermişti. Urmila bunu öğrenince çok sinirlenmiş ve Gopi’nin kulaklarını çekip onu küçük düşürmüştü. Masum 5 haziran özeti sizlerle.

Masum 75. Bölüm Özeti

Evde Gopi’yi üzgün gören Kokila onun yanına gelip neler olduğunu sorar. Bu arada Rashi onları dinlemek için yaklaşır. O sırada Kokila onu fark edip ne yapıyorsun diye  sorar. Rashi evdekilere bahçeyi tanıtıyorum deyince Kokila bir kahkaha patlatıp daha çiçeklerin ismini bile bilmiyorsun der. Rashi utanırken Kokila, Gopi’ye dönüp Daval’ın dükkanının açılışı için yarın tatlı yap der. Rashi, Daval’ın hangi tatlıları sevdiğini söyler. Gopi ona yaklaşıp yardım istese de Rashi onu reddedip yoluna devam eder.

masum 5 haziran özeti

Urmila’nın evinde ise Daval gelen tebrik mesajlarıyla ilgilenirken komşuların ona ne satacağını sorması üzerine iç çamaşırı satacağım der. Komşular dükkanın adını sorunca bu sürpriz diyerek bu soruyu yine cevaplamaz. Modi konağında ise Kokila, Ahem ve Jigar’ın gecikmesinden dolayı endişelenirken kapı çalar ve ikili kapıda görülür.

Jigar ve Ahem arasında, Ahem’in Gopi ile olan fotoğraflarının sohbeti dönmektedir. Jigar fotoğraflara bakıp Ahem’i kızdırırken bütün aile buna dahil olup gülümser. Bu arada Gopi içeri gelir. Kokila adeta nispet yaparak ona görevler dağıtırken Rashi rahatsız olur.

masum 75.bölüm özeti

Rashi hemen odasına gidip annesine telefon açar ve Gopi’nin yok edilmesi için bir planının olduğunu söyler. Daha sonra telefonu kapatıp pis pis gülümser. Rashi, Gopi’nin Daval için tatlı alacağını düşünmüş ve buna göre plan yapmıştır. Sabah olunca Rashi, Gopi’yi madirde görüp rahatsız olurken Gopi onun yanına gelir. Ancak Rashi ona yüz vermeyip yoluna devam edince Gopi üzülür. Gopi daha sonra eve gelen adamın Mani’ye tatlıları teslim ettiğini görüp bir nebze olsun mutlu olur.

masum 5 haziran özeti

Daval’ın dükkanının açılışı için herkes oraya toplandığında Daval, Kinjal’i yanına çağırıp ipi çekmesini söylüyor. Kinjal ipi çekince herkes dükkanın adını görüp şok oluyor. Dükkanın adı ”Kinjal Baniyan” topluluk bu ismi çok beğenmese de saygı göstermek amacıyla alkışlıyor. Kokila hemen Gopi’ye dönüp tatlıları getirmesini söylüyor. Gopi arabaya gidip yanlış tatlıları görünce çok şaşırıyor ancak mecburen bu tatlıları Daval’a getiriyor. Daval tatlıları görünce çok sevinip mutlu oluyor çünkü bunlar onun en sevdiği tatlılardır.

masum 75. bölüm özeti 4. kısım

Modi ailesi Daval’ kutlayıp eve döner. Ahem bu dükkandan oldukça rahatsızdır çünkü Daval kendisine bir el ilanı vermiş ve onu arabasına yapıştırmıştır. Ahem hemen eve dalıp hızlıca yemek hazırlanmasını önemli misafirlerinin olduğunu söyler. Kokila bütün görevleri Gopi’ye yüklerken Rashi rahatsız olur. Gopi yemekleri hazırlarken toplantının iptal olduğu haberi gelir.

Ertesi gün Gopi çalışırken Rashi’den yardım ister. Rashi şaşırtıcı bir şekilde bunu kabul edip yanına gider. Sonra Urmila’ya telefon açıp Gopi hakkında güzel şeyler söyler. Telefon kapandığında Gopi her şeyi duymuş ve ona teşekkür etmiştir. Rashi’nin bu kafa karıştırıcı sözleri Urmila’yı şok etmiştir. Rashi bir plan yapmış ve Gopi’nin hazırladığı kutulara meyve yerine broşür koymuştur.

masum 5 haziran 5. kısım

Ahem’in iş arkadaşları eve gelince Gopi onları mükemmel ağırlayıp her birine kutuları verip yollamıştır. Ahem mutluyken iş arkadaşları onu arayıp bu kutularda ne oluyor hepsinin içinden broşür çıktı derler. Ahem şok olurken Rashi çok mutlu olur. Ahem hiç vakit kaybetmeden Gopi’ye azar çekerken Rashi gelip bütün sorumluluğu üstlenir. Gopi ona ne yapıyorsun deyince Rashi biz kardeşiz deyip onun gönlünü alır. İkili sarılırken Ahem oradan uzaklaşmıştır.

Kokila gelip Rashi’ye kızınca Gopi adeta kahrolur. Ancak Rashi yine güzel güzel konuşup onu mutlu eder ve mutfağa gider. Mutfağa girer girmez Urmila’ya telefon açıp Kokila’yı şikayet eder. Urmila ona Kokila ile yaşamayı öğrenmelisin der. Rashi’ye Gopi ve Ahem’le ilgili sessizce bir şeyler söyler. Masum 5 haziran özeti sona erdi.

Masum 75. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.