masum 4 haziran özeti 6. kısım

Masum 74. Bölüm Özeti 4 Haziran 2020 Gopi Rashi’ye Sinirlendi

Burak 21 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Daval’ın kredi kartı borcu çıkmıştı. Modi ailesi işbirliği yapıp bu olayı ele almış ve Urmila’nın yanına gitmişti. Kokila, Urmila’ya para uzatıp onu mutlu etmiş daha sonra bu paranın borç olduğunu söyleyerek hevesini kursağında bırakmıştı. Masum 4 haziran özeti başlıyor.

Masum 74. Bölüm Özeti

Bölüm Kinjal’in Daval’a Kokila’nın verdiği parayla güzellik merkezi açmasını söylemesiyle başlıyor. İkili konuşurken Urmila gelip Daval’a kendi fikirlerini de söyler. Daval ikisini de susturup saçmalamayın bu parayı akıllıca kullanıp sermayemiz haline getirmeliyiz diyerek oradan ayrılır. Kinjal onun ardından bakarken Urmila yüzünü eğip sırıtmaya başlar.

masum 74. bölüm özeti

Modi konağında Hetal, Gopi’yi bulduğu akıllıca yardım planından dolayı överken Rashi onları duyar. Daha sonra Hetal’in oradan ayrılmasıyla Rashi hiç beklemeden Gopi’nin yanına gelir. Rashi, Gopi’ye sana yardım etmek için geldim deyip onun dikkatini çeker. Belli ki Rashi yine bir plan yapıp Zavallı Gopi’yi rezil edecektir. Rashi, Gopi’ye seni Ahem’e bağlamak için bir yol buldum der. Gopi meraklanınca Rashi, git kıyafetlerini yatağın üzerine çıkar ve onlarla Ahem yaz der. Rashi’nin planı Ahem’in kıyafetlerindeki gülünç yazıyı görmesini sağlamaktır.

Gopi mutlu bir şekilde denileni yapıp salona geçer. Bu arada salonda olan Jigar onun yanına gelip Ahem’in kıyafetlerine ”Seni Seviyorum Ahem” yazmak ne kadar doğru sence der. Gopi bunu duyunca adeta şok geçirir ve kıyafetlere diktiği yazının doğru olmadığını anlar. Hemen odaya gidip onları saklamak ister ancak Ahem’in odasına gittiğini görür. Onu nasıl durduracağım diye düşünürken Kokila, Ahem’i çağırıp konuşmaya başlar. Gopi fırsat bu fırsat deyip odaya dalar.

masum 74. bölüm 3. kısım

Akşam olduğunda Modi ailesi puja yapmaya başlar. Urmila da kızını ziyaret etmek için konağa gelmiştir. Rashi ve Urmila beraber pujadayken Ahem’in Gopi’ye çekeceği azarı merakla beklemektedir. Bekleyiş devam ederken Rashi elindeki zili yere düşürür. Zili almak için eğildiğinde Ahem’in çoraplarında sadece ”Ahem” yazdığını görüp şok olur. Hemen odaya dalar ve Gopi’nin ”Seni Seviyorum” yazılarını söküp attığını görür. Rashi ve Urmila planlarının suya düştüğünü anlayıp mal gibi kalırlar.

masum 4 haziran 4. kısım

Masum 4 haziran özeti devam ediyor

Gopi mutfakta Ahem için limonata hazırlarken Rashi onun yanına gelip çoraplardaki yazıyı neden söktüğünü sorar. Gopi gülümseyerek orada sadece ”AHEM” yazmadığını biliyorum der. Rashi bir şey diyemez ve onun işine karışmaya başlar. Rashi, Ahem’in limonatasına buz koyacakken Gopi onu durdurup Ahem’de sinüzit var bu buzu onun içeceğine atamayız der. Rashi tam ağzını açacakken Gopi onu susturup bundan sonra işlerimi kendim halledeceğim deyip ayrılır.

Urmila’nın evinde Daval birisiyle konuşarak gelir. Adam Daval’a yarından sonra deyip ayrılır. Urmila ve Kinjal neler oluyor diye onun yanına geldiğinde Daval, Açılış törenimiz için gün belirledik der. Urmila çok sevinirken bütün Modi konağın davet edip göz boyamak ister. Ancak Kinjal bu fikre karşı çıkıp Urmila’nın kendi akrabalarını çağırmasını söyler. Bu arada Rashi, Urmila’yı arayıp bugün olanlar hakkında rapor verir.

Urmila kızının başarısız olduğunu duyunca onu azarlayıp telefonu kapatır. Rashi’de bir ondan bir bundan azar yeyince sinirlerine hakim olamaz ve fanı son hızda açarak gazeteleri uçurur. Bu arada Jigar onu görüp neler olduğunu sorar. Rashi  ters ters cevaplar verip oradan ayrılırken Jigar aptal aptal onun ardından bakar. Daha sonra kafasını eğip kara kara düşünmeye başlar.

masum 74. bölüm 5. kısım

Ertesi gün Urmila, Kinjal ve Daval gelip Modi Ailesini açılış törenine davet eder. Jigar merakla Daval’a dükkanının aıdnı sorar. Ancak Daval sürpriz deyip onun sorusuna net bir cevap vermez. Bu arada bahçede mango düşürmeye çalışan Gopi yanlışlıkla  Ahem’in arabasına mango düşürür. Ahem arabadan çıkınca Gopi korka korka onu bekler. Ahem hızla yaklaşır ancak Gopi’ye gık bile demez Gopi çok şaşırırken Ahem ona mango düşürmeyi öğretmeye çalışır.

masum 4 haziran özeti 6. kısım

Ancak bu sırada telefonu çalar ve oradan uzaklaşır. Gopi tekrar mango düşürmeye çalışırken Urmila gelir. Urmila, Gopi’nin Rashi’den yanında olmamasını istediğini biliyordur. Hemen Gopi’nin kulağını sıkıp asıl Rashi’nin sana ihtiyacı yok! Sen iyi bir kardeş değilsin der. Gopi acı acı ağlarken Rashi gelip Urmila’yı durdurur. Urmila onu bırakınca Gopi hızla oradan ayrılır. Masum 4 Haziran Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 74. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir