masum 84. bölüm özeti

Masum 73. Bölüm Özeti 3 Haziran 2020 Daval’a Borç Geldi

Burak 21 May 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde Rashi, Gopi için kötü bir plan uygulamış ve başarılı olmuştu. Ayrıca Kokila Gopi’ye gelmiş ve Ahem’in çamaşırlarını karıştırmamasını istemiştir. Bunun üzerine Gopi onun çamaşırlarına adını kazımak isterken Rash onu kandırmış ve rezil etmeyi amaçlamıştı. Masum 3 Haziran Özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 73. Bölüm Özeti

Modi konağında Rashi mutfakta yemek hazırlarken Gopi gelir. Gopi’nin yüzündeki tebessümü gören Rashi şaşırarak Ahem’in çorabına yazdığın yazıyı Ahem gördü mü? diye sorar. Gopi hayır ama görünce mutlu olur herhalde der. Rashi içinden kesin mutlu olacak diye geçirip pis pis sırıtır. Masum Gopi Rashi’ye yardımlarından dolayı minnet edip ona yardımcı olmaya çalışır.

Ahem ofise gitmiş ve işçileriyle toplantı yapmıştır. Ancak toplantı sırasında üzerine su dökülür. Ahem öfkeyle cebinden mendilini çıkarıp üstünü siler. Ardından mendili masaya bırakır. Jigar mendili görüp gülümser. Çünkü mendilin üstünde ”Seni Seviyorum Ahem” yazmaktadır. Ahem hala yazıyı görmemiştir ve Jigar’a sert bakışlar atarak onun yüzündeki neşeyi yok eder.

masum 3 haziran özeti

Urmila’nın evine ise banka çalışanları gelip Daval’ın yüksek miktarda kredi kartı faturasının olduğunu söyler. Urmila bunu duyunca şok olurken bankacı adamlar devam ederler. Eğer yakın zamanda bu borç ödenmezse sonunun hacize varacağını söyleyip giderler. Urmila şok olurken Kinjal gelir. Urmila tek çare olarak Kinjal’i gördüğü için ona bakıp sırıtmaya başlar.

Öğle vakti Kokila, Ahem’i arayıp kahvaltı yapıp yapmadığını sorar. Ahem yapmadım ayrıca kurt gibi açım der. Kokila da gururlu bir şekilde Gopi yemek hazırladı geldiğinde afiyetle yersin der. Ahem bunu duyunca küçük bir tebessüm edip telefonu kapatır. Bu arada Jigar onun yanına gelip iş ile ilgili sorunları danışır. Ahem görevlerimi yerine getirmekten onur duyuyorum deyip bunu kelimelerle ifade edemeyeceğini belirterek işine döner.

Jigar eve dönünce kapıyı Gopi açar. Jigar Gopi’yi süzüp Ahem yazıları çok beğendi ama pek konuşamadı der. Gopi utanır ve yüzü kızarır. Ancak Ahem’in taktirini aldığı için de çok mutlu olur. Kokila da ikilinin ilişkisinin düzeldiğini düşünerek için için sevinir.

masum 73. bölüm 3. kısım

Herke salonda otururken evin telefonu çalar. Hetal telefonu açıp Kokila’ya verir. Kokila telefonu aldığında Kinjal hiç bekletmeden her şeyi anlatır. Kokila bunları duyunca Ahem ile beraber Urmila’nın evine gider. İkili eve geldiğinde Daval, Kinjal’in büyük mağazalarda alış veriş yaptığı için bu borç çıktı der. Kokila, Daval’a hak verir ve Kinjal’e kızar. Daha sonra Daval’ı teselli edip eve döner. Kokila ve Ahem ev halkına durumu anlatınca Rashi pislik yapıp Kinjal’i ezikler. Kokila çok üzülüp yalnız kalmak ister.

masum 3 haziran 4. kısım

Akşam olunca aile yemek masasına toplanıp Daval hakkında konuşur. Chirag, Daval’ın şirkete geri işe alınmasını talep eder. Her kafadan bir ses çıkınca Ahem herkesi susturup bu kadar hızlı karar vermemeliyiz der. Bu arada Rashi odasına çekilip Urmila’ya telefon eder. Ona Gopi’ye yaptığı dikiş planını anlatır ve hala Ahem’in Gopi’ye kızmadığını söyler. Urmila, şuan kızması bizim için kötü olur. Çünkü Kokila, Gopi’nin üzülmesinden dolayı seni zora sokabilirdi der.

Bunun üzerine Rashi gidip bütün yazılı kıyafetleri alıp ilerler. Ancak Gopi onu durdurup Daval’a nasıl yardımcı olabiliriz? Diye sorar. Rashi ona para yardımında bulunmalıyız der. Gopi’de gidip bunu Kokila’ya anlatır. Kokila para yardımı teklifine sıcak bakar. İkili sohbet ederken Ahem onları duyup içeri girer. Ahem bir hışımla içeri girmesi Gopi’yi çok korkutur.

Ahem gelip Kokila’ya hak verince Kokila ve Ahem, Urmila’nın evine gider. Urmila onları karşılayınca ikili hiç bekletmeden mevzuya girer. Kokila onlara para yardımı yapacağını söyler. Urmila sahte bir mütevazılıkla gerek yok dese de Ahem bir çek yazıp ona verir. Urmila’nın gözleri açılırken Kokila bu para için size 6 ay süre veriyorum der.

Urmila sarsılırken Kokila bu parayı 6 ay içinde geri ödeyebilirsiniz diyerek Urmila’nın hevesini kursağında bırakır. İkili eve döndüğünde Kokila, Gopi’ye kendisine böyle bir fikir verdiği için övgüde bulunur. Bunu duyan Rashi içinden fikri ben buldum diye geçirip öfkelenir. Masum 3 Haziran Özeti bu kadar.

Masum 73. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir