Masum 72. Bölüm Özeti 2 Haziran 2020 Gopi Zor Durumda

Burak 20 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi büyük bir utanç yaşamış ve Gopi’ye yardımcı olmak zorunda kalmıştı. Şimdilik Gopi’ye iyi davransa da ilerde yine kötü bir plan uygulayacağı aşikardır. Gopi’de Ahem için hazırlıklar yapmış ve onun beğenisini kazanmıştır. Ayrıca Urmila eve gelip Daval’ın işini bozmayı planlamıştır. Masum 2 haziran özeti başlıyor.

Masum 72. Bölüm Özeti

Kinjal evde Urmila’yı ararken Urmila gülerek gelip yakında Daval işsiz olarak evine geri dönecek der. Kinjal şok olurken Urmila gülümser. Modi konağında ise Chirag, Kinjal’in kendisine kadar gelip Daval için iş istediğini ve onu geri çeviremeyeceğini söyler. Kokila, her ne kadar Chirag’a hak verse de bunu belli etmez ve bu gelişmelerden kendisine bahsetmedikleri için onlara tepki göstermeye devam eder.

masum 2 haziran özeti

Ertesi gün Rashi ile Gopi ellerinde malzemelerle ilerlerken Rashi bir şeyi düşürüyor.  Gopi düşen şeyleri almak isterken ayağı kayıp kafasını dolaba çarpar. Rashi gülümser çünkü bir plan yapıp yeri ıslatmış ve Gopi’nin kafasını çarpmasını sağlamıştır. Mani onu yerleri ıslatırken görmüş ve oyununu anlamıştır. Gopi’nin kafasını çarpması üzerine bütün aile oraya toplanmış ve doktor çağırmıştır.

masum 72. bölüm özeti

Kokila ise yerlerin ıslaklığını fark edip Rashi’yi sorgulamaya başlar. Rashi kem küm etse de kaçamaz ve Kokila her şeyi anlayıp ona bağırır. Gopi kendine geldiğinde Hetal ve Rashi mutfağa giderken Kokila onların ardından uzun uzun uzun bakıp acaba Rashi Gopi’yi öldürmek mi istedi? diye düşünmeye başlar. Urmila’nın evinde ise Daval’ın işten atıldığını düşünen Kinjal daha fazla dayanamayıp Kokila’ya gelir ve Daval’ın seyyar satıcılık politikasını anlatır. Kokila üzülse de bir şey demez.

Masum 2 haziran özeti devam ediyor

Bu arada Rashi, okların kendisine çevrildiğini görüp Gopi’nin dizinin dibinden ayrılmaz. Kokila gelip Gopi’ye bir sari ve sindor verdiğinde Rashi hemen atılıp sariyi ben giydireceğim sindoru ben uygulayacağım diyerek herkesi şok eder. Daha sonra Rashi dışarı çıkarken Gopi’nin yanına gelip parfüm verir. Ancak Rashi parfümü çok sıkıp Gopi’yi katalog gibi dolaştırmak ister.

Gopi, salonda oturan Ahem’i görüp ona çay vermek ister. Ancak Ahem’in yanına yaklaşınca Ahem hapşırmaya başlar ve Gopi’yi azarlayıp yanından gönderir. Bu arada onları gözleyen Kokila durumu görür ve Ahem’in yanına gelip neler oluyor diye sorar. Ahem, Gopi’nin parfüm mağazası gibi gezmesi beni rahatsız etti deyince Kokila öfkelenip Gopi’nin yanına gelir. Kokila, Gopi’ye parfümü abartılı kullandığı için kızar. Zavallı Gopi sesini bile çıkaramaz.

masum 72. bölüm 4. kısım

Urmila’nın evinde pis işlerde çalıştırılan Daval şikayetlenirken Urmila onun yanına gelip işlerimizi ufak ufak büyüteceğiz, canını sıkma diyerek moral verir. Modi konağında Ahem ile Gopi odadayken Gopi, Ahem’in bir türlü rahat edemediğini görür. Ahem çırpınarak uyurken Gopi eline yağ sürüp Ahem’in alnına masaj yapar. Ahem başının rahatlığıyla çırpınmaktan kurtulur ve rahat bir uykuya dalar. Gopi bunu görünce çok mutlu olur.

Sabah olunca gelinler mutfaktayken Mani de çamaşırları yıkamaktadır. Kokila gelip Gopi’ye çamaşırların arasından Ahem’in çoraplarını ayırmasını ister. Gopi de çare olarak Rashi’den yardım isteyip çoraplara Ahem’in adını dikmek ister. Rashi şeytanlık yapıp bir kağıda ”Seni Seviyorum Ahem” yazıp Gopi’ye verir ve bunu onun çoraplarına dik der. Masum Gopi okuma yazma bilmediği için bu numarayı yutar ve uzaklaşır.

Urmila’nın evinde ise Daval heyecanla gelip bugün çok iyi satış yaptım. Ünüm Kokila’nın evine kadar gitmiş olmalı ki bugün beni evine davet etti sizde benimle gelir misiniz? der. Urmila zevkle kabule dip Modi konağına giderler. Urmila konağa gelir gelmez Rashi’nin yanına gidip evdeki olayları dinler. Bu arada Jigar gelir. Ancak Rashi onu dinlemeyip yanından gönderir. Jigar uzaklaşırken dikiş makinesinin üzerinde bir kağıt görür. Kağıtta ”Seni Seviyorum ….” yazılıdır. Jigar bunu Rashi’nin sürprizi olarak yorumlar.

masum 72. bölüm 6. kısım

Öğle vakti Ahem kıyafetlerini giyerken çoraplarına dikkat etmez ve yazıyı da göremez. Hızla iş yerine doğru giderken Kokila onu durdurup tapınağa gitmesini söyler. Ahem denileni yapar ve tapınağa gidip dua eder. Tapınaktan çıkmak için ayakkabılarını giyerken Kokila ona sarılıp her şeyin yolunda gitmesini ister. Bu sayede Ahem yine çoraplarını göremez. Bu arada Gopi gelip Ahem’in bütün eşyalarını ona verip sağlık diler. Kokila bu davranışından dolayı onu kutlarken Gopi mutludur. Masum 72. bölüm özeti sona erdi.

Masum 72. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir