Masum 71. Bölüm Özeti 1 Haziran 2020 Daval Ofiste İşe Başlar

Burak 19 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Ahem ile Gopi’nin yakınlaşmasını engellemek isteyen Rashi bir plan kurmuş ve Gopi’nin ayakkabılarına gübre sürmüştü. Yeni bölümde Rashi, Gopi’nin ayakkabılarını göstererek onu rezil eder. Bunun üzerine Ahem çılgına döner ve onu arabaya atıp eve götürür. Bu arada Daval Şirag’ın emriyle ofiste çalışmaya başlar. Ahem ile Jigar birlikte ofise geldiğinde Daval’ı görünce şok olup sorarlar. Daval da onlara durumu anlatıp işine bakar. Masum 1 haziran özeti devam ediyor. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 71. Bölüm Özeti

Kokila, Gopi’nin yanına gelip Ahem için yemek yapmasını söyler. Gopi mutfağa gidip müthiş bir özenle Ahem için yemekler yaparken Ahem de  Kinjal’e telefon açar. Ona Daval hakkında sorular sorar. Kinjal bu işi ben ayarladım bundan Kokila’nın haberi olmasın deyip kapatır. Akşam olunca Ahem eve gelir.

masum 1 haziran özeti

Gopi’nin mutfakta çalıştığını gören Rashi şeytanlık yaparak bir sürü yemek getirir. Aile sofraya oturduğunda Kokila, Gopi’ye bu kadar yemek israfa yol açar deyip kızar. Ahem ise iştahla yemeğini yerken tüm bunların Gopi tarafından hazırlandığını duyunca odasına gider. Rashi ikilinin kötü durumunu Urmila’ya rapor eder. 

Kinjal, Ahem’in yanına gelmiş ve Daval hakkında konuşmak istemiştir. Kinjal, Daval’ın paraya ihtiyacı olduğunu söyleyip Ahem’den ona maaş vermesini ister. Ahem ise iyi çalışırsa maaş verebilirim diyerek her şeyi zamana bırakır. Modi konağında ise Rashi annesinin evinde kötü şeyler olduğunu anlamış ve onun yanına gitmek için bütün Modi ailesini karşısına alabileceğini söylemiştir. Hetal bunları duyunca şok olurken Kokila, Rashi’yi duyunca adeta öfkeden çılgına döner. Rashi kimseyi aldırmayarak Urmila’nın evine döner.

Konakta Kokila, Gopi’nin yanına gidip yemek hazırlığı yapmasını söylerken Nani’den telefon alır. Nani, Gopi ile konuşmak istediğini söyleyince Kokila telefonu Gopi’ye verir. Nani, Gopi’ye birkaç soru sorar. Gopi bütün soruları cevapladıktan sonra telefonu tekrar Kokila’ya verir. Nani, Gopi’yi övüp bu gelinin önünü açmalıyız onu benim yanıma göndermelisin der. Kokila ise Rashi’nin gideceğini düşünüp Gopi’yi göndermek istemez.

Bu arada kızının evdekilere isyan ettiğini öğrenen Urmila onu azarlayıp geri gönderir. Rashi kapıyı çaldığında Hetal onu karşılayıp ben seni affettim buyur içeri diyerek Rashi’yi biraz olsun rahatlatır. Kokila ise Hetal’in tam aksine Rashi’ye kan kusturmayı amaçlamaktadır. Evde Gopi’nin Rashi ile muhatap olmasını yasaklayıp onu tamamen kendi himayesine alır. Rashi’nin işi zor görünüyor.

Evde kimseyle konuşamayan Rashi, Gopi’yi odasında görüp yanına gider. Gopi’nin Ahem için odayı toparladığını ve etrafı temizlediğini görünce ona yardım eder. İşler bitince Gopi yardımları için Rashi’ye teşekkür eder. Ahem odaya geldiğinde etrafı süslü bir şekilde görüp şaşkınlıkla banyoya girer. Banyodan sonra elinde çayla gelen Gopi’yi görüp oturur ve çayı içer. Bütün bunları Gopi’nin yaptığını anlayıp gülümser. Gopi bu gülümsemeyi görünce çok mutlu olur.

Ertesi gün Urmila, Daval’ın ofiste çalıştığını öğrenip Modi konağına ziyarete gelir. Kokila’ya yaklaşıp yüzsüzce Chirag’a çok teşekkür etmeliyim oğlumu ofisinde çalıştırıyor der. Kokila bunu duyunca kan beynine sıçrar. Akşama doğru Urmila evden ayrılınca Chirag ve Ahem’i toplayıp böyle önemli bir gelişmeyi niçin bana anlatmadınız diyerek tepki gösterir. Urmila bu iş yüzünden olunun evden ayrılmak isteğini anlamış ve bu işi bozmak istemiştir. Masum 1 haziran özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 71. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir