Masum 70. Bölüm Özeti 31 Mayıs 2020 Ahem Gopi’ye Hayran Kaldı

furkan 19 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Ahem, Gopi sayesinde İsviçre’deki ihaleyi almış ve aile mutlu bir şekilde Hindistan’a geri dönmüştü. Urmila, Rashi’yi odaya çekip getirdiği hediyelerin çoğunu almak istemişti. Ancak Kokila gelip hediyeleri akrabalar arasında dağıtacağız diyerek Urmila’nın hevesini kursağında bırakmıştı. Masum 31 mayıs özeti sizlerle…

Masum 70. Bölüm Özeti

Kokila’nın hediyelere el koyması üzerine Rashi, Jigar’a gidip Kokila’yı şikayet etmiş ve para istemiştir. Jigar parasının olmadığını söyleyip oradan ayrılır. Urmila kendi evine döndüğünde Kinjal ile Daval’ın farklı bir eve taşınacağını düşünmüş ve onlara engel olmak için hasta taklidi yapmıştır. Daval doktor çağırırken Urmila, Kinjal’e sarılıp evden ayrılmanız benim sonum olur diyerek duygusal bir konuşma yapar. Bunun üzerine Kinjal ile Daval taşınma planını başka zamana ertelerler.

masum 31 mayıs özeti

Modi konağında Kokila, Ahem’in Gopi’ye olan tavrını düşünerek oğluna hesap sormaya gider. Gopi sayesinde ihaleyi kazandın, ona iyi davranmaktan başka çaren yok diyerek tepki gösterir. Ahem tam konuşacakken Kokila odayı terk eder. Kokila’nın ardından Gopi içeri gelir ve Ahem’in bavulunu boşaltmaya başlar. Kıyafetleri düzenlerken kolu cam şişeye çarpar ve şişe yere düşerek parçalanır. Gopi korka korka Ahem’in yüzüne bakar. Ancak Ahem’in yüzünde herhangi bir sertleşme göremeyince rahatlar.

masum 70. bölüm özeti

Bir müddet sonra Kokila tekrar Ahem’in yanına gelip başarılı iş görüşmeni kutlamak amacıyla puja yapacağız der ve Gopi’nin yanına gider. Kokila, Gopi’ye Ahem ile beraber puja yapacaksınız iyi hazırlan der. Gopi bunu duyunca çok heyecanlanır ve kendi kendine konuşma provası yapar. Bu arada Rashi, Ahem ile Gopi’nin beraber olduklarını zannedip odaya girer. Ancak Gopi’yi kendi kendine konuşurken görünce şaşırır ve neler oluyor diye sorar. Gopi her şeyi bir bir ona anlatınca Rashi odasına koşup Urmila’ya telefon açar.

masum 31 mayıs 3. kısım

Urmila olanları duyunca şeytanlık düşünüp Gopi ile Ahem’i asla yakınlaştırmamalısın bu yüzden sende pujaya katıl der ve telefonu kapatır. Rashi, annesinden aldığı talimatla Jigar’ın yanına gelip pujaya katılmak ister. Jigar kabul eder. Puja zamanı geldiğinde Gopi her Ahem’e yakınlaştığında Rashi devreye girip buna engel olur. Pandit gelip gelenek üzerine Gopi’den dilek tutmasını ister. Gopi de güzel bir araba ve Ahem’in başarısının devamını diler.

Gopi dileğinden sonra etrafta koşuşan çocuklardan birine tatlı verip onunla sohbet eder. Çocuk okuluyla alakalı şikayetler ederken Gopi o tatlı diliyle sevimli bir konuşma yapar. Bu arada Ahem onu duyar ve çok etkilenir.  Urmila’nın evinde ise Kinjal, Urmila’nın hastalığından dolayı doktor çağırdığını söyler.

masum 70. bölüm 4. kısım

Urmila paniklerken doktor gelir ve onu muayene eder. Ancak Kinjal rahat durmayıp doktordan aşı yapmasını da ister. Urmila bunu duyunca korkudan tir tir titremeye başlar.Ahem ile Gopi’yi birbirinden uzak tutmaya çalışan Rashi ise şeytani bir plan yapıp Gopi’nin ayakkabılarına inek gübresi sürer. Gopi pis ayakkabılarla topluluğa gelince herkes pis kokuyu fark eder. Masum 31 mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 70. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir