Masum 69. Bölüm Özeti 30 Mayıs 2020 Gopi Kayboldu

furkan 18 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Ahem, Jigar ve Rashi İsviçre’ye gitmişti. Gopi gidemediği için üzülse de kimseye belli etmemişti. Ahem İsviçre’de ki otele vardığında Kokila oda numaralarını vermiş ve onu İsviçre’ye çağırmıştı. Kokila’da Gopi’yi alarak İsviçre’ye varmıştı. Ahem annesiyle kucaklaşırken Gopi’yi görünce şok olmuştu. Masum 30 mayıs özeti sizlerle.

Masum 69. Bölüm Özeti

Urmila Rashi’ye ulaşamayınca erkenden Modi konağına gider. Hetal onu karşılayıp bugün erkencisin diyerek güler. Urmila, Rashi’ye ulaşamıyorum sizin telefonunuzdan aramam lazım der. Hetal kabul edip ev telefonundan Kokila’yı arar. Kokila daha otele varmadıklarını söyleyip kapatır. Urmila, Kokila’nın da İsviçre’de olduğunu anlayınca şoka girer. İsviçre’de ise hunharca alış veriş yapan Rashi biraz sonra Gopi’nin yaklaştığını görünce şoka girer. Daha sonra Kokila’yı da fark edince kendisini batılı kıyafetlerle görmemesi için saklanır.

Rashi’nin gizlendiğini gören Jigar ona durumu sorar. Rashi her şeyi anlatınca Jigar hemen gidip buraya gelirken giydiğin sarini giyin der ve onu gönderir. Kendisi de gidip Kokila ve Gopi’yi karşılar. Biraz sonra Rashi pis sariyi giyip yanlarına gelir. Kokila onu kontrol edip sarinin altındaki kot pantolonu görür ve durumu anlayarak ona kızar. Jigar hiç sari getirmediği için bu pis sariyi giydi deyince Kokila bizim geleneklerimizde kadınlar kot pantolon giymez diyerek onları azarlar. Ahem onu sakinleştirip odasına götürür.

Ertesi gün ailede herkes İsviçre’nin keyfini çıkarırken Rashi çok mutsuzdur. Modi konağında da Urmila rahat değildir. Urmila, Kokila’nın İsviçre’ye gitmesini kıskanmış ve Rashi’nin kendisini çağırması için Tanrıya dua etmiştir. Aile İsviçre’de kızağa binmek ister. Rashi de Gopi tatilimi mahvedemez diyerek onlara katılır. Kızaklara Rashi ve Jigar bir otururken Ahem ve Gopi’nin de bir oturması istenir. Ancak Ahem öksürmeye başlayınca Kokila ona ilaç hazırlayıp Gopi’yle gönderir. Ahem, Gopi’ye bakıp çok sert davranarak ilaçları elinden çeker. Ahem ve Kokila kızağa beraber girerken Gopi de onlara bakarak gülümser.

Aile otele döndüğünde güzelce oturup keyif yapmak ister. Kokila, Ahem’i Gopi’nin yanına oturtmaya çalışır ve bunu başarınca çok mutlu olur. Urmila’nın evinde ise Kinjal, Daval’ın seyyar satıcılığını sorgulamaya başlar. Daval utanarak sana söylemem lazımdı özür dilerim Kinjal diyerek onun gönlünü almaya çalışır. Kinjal onun için bir şeyler almak ister ve Chirag ile görüşmeye karar verir. Ertesi gün aile gezinirken istasyonda Gopi biraz geride kalır. Bir müddet sonra Gopi ile Ahem karşı karşıya olmalarına rağmen birbirlerini göremezler ve aile Gopi’yi kaybeder.

Masum 30 mayıs özeti devam ediyor

Gopi aileden iyice uzaklaştığını fark edince çaresiz etrafa bakınmaya başlar. Aile endişeyle onu arar ancak bulamazlar. Kokila o kadar çok endişelenir ki adım atmaya mecali kalmaz. Ahem ve Jigar polise gidip Gopi’yi bulmaları için yardım isterler. Hava iyice karardığında Gopi’den hala ses seda yoktur. Gece olunca aile otele döner. Gopi ise ağlaya ağlaya bir bankta uyumaya çalışır. Sabah olunca Gopi kalkıp etrafa bakınmak ister. Bu arada elindeki kırmızı bezi yere düşürür.

Ahem yine Gopi’yi aramaya çıktığında esen rüzgar Gopi’nin bezini Ahem’in önüne getirir. Ahem bezin Gopi’ye ait olduğunu anlar ve o tarafa doğru koşup Gopi’yi bulur. Gopi Ahem’i görünce ona sarılır. Ahem ise hemen Gopi’yi tutup otele götürür. Kokila çok mutlu olurken ağlamaya başlar. Gopi’de ağlayıp kucaklaştıktan sonra odalarına çekilirler. Ertesi gün olduğunda Ahem önemli bir toplantı için evden ayrılırken Gopi’yi görüp onunla sohbet eder. Bu durum Gopi’yi çok mutlu eder.

Ahem toplantıya giderken her katılımcının yanında bir eş getirmesi gerektiğini duyar. O Gopi’yi götürmek yerine dil bilen Rashi’yi yanında götürmek ister. Bu arada Rashi, Urmila ile telefonda konuşmaktadır. Jigar gelip onu götürse de yetişemezler ve Ahem’in eşi olarak Gopi podyuma çıkarılır. İş adamları ona şirket ve İsviçre hakkındaki görüşlerini sorar. Gopi kem küm etmeye başlayınca Ahem öfkelenir.

Gopi daha sonra susup bir anda mükemmel bir konuşma yaparak şirket sahiplerini adeta büyüler. Şirketin patronu Ahem’e gelerek bu büyüleyici konuşmadan sonra sizlerle yeni bir sözleşme imzalama kararı aldık der. Kokila çok mutlu olup Gopi ile gurur duyar.

masum 30 mayıs 7. kısım

Ertesi gün Modi konağının kapısı çalınır. Hetal ve Urmila kapıyı açtığında karşılarında Kokila’yı görürler. Hemen herkesi içeri buyur edip İsviçre’den gelen hediyeleri dağıtırlar. Urmila ile Rashi odada Rashi’nin getirdiklerine bakarken Kokila içeri gelip bu hediyeleri akrabalarımıza dağıtacağız der. Rashi ve Urmila şoka girer. Masum 30 mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 69. Bölüm Özeti

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.