masum 68. bölüm 6. kısım

Masum 68. Bölüm Özeti 29 Mayıs 2020 Gopi İsviçre’de

Burak 18 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Ahem bir iş için İsviçre’ye gitmesi gerektiğini söylemişti. Ahem, Jigar ve Chirag’ın da kendisiyle geleceğini belirtince Chirag, eşiyle beraber gideceklerini söylemişti. Bunun üzerine Kokila, Ahem’in de Gopi ile gitmesi gerektiğini söylemişti. Ahem ne kadar itiraz etse de Kokila, Gopi’ye bavulunu hazırlamasını söylemişti. Masum 29 Mayıs Özeti sizlerle.

Masum 69. Bölüm Özeti

Gopi, Ahem ile beraber seyahate çıkacağını düşünerek içten içe sevinirken evin kapısı çalar. Gopi kapıyı açtığında bir adam uçak biletlerini getirmiştir. Gopi biletleri alıp daha çok  heyecanlanırken Ahem gelip o sert tavrıyla biletleri alarak bu biletler senin için değil der. Zavallı Gopi’nin hevesi kursağında kalırken Kokila’da öfkelenir. Rashi ise Jigar ile İsviçre’ye gitmenin verdiği heyecanı durduramayıp annesine durumu anlatır.

Urmila ise kızının Avrupa’ya gitmesinden ötürü kibirlenip bu seyahati bütün komşuların duyması amacıyla bastıra bastıra anlatır. Daval, bunları duyduğunda Rashi’nin heyecanını paylaşırken Kinjal evdeki kötü ekonomiyi hatırlatarak Rashi’nin İsviçre’ye gitmesine bir anlam veremez. Daval onu duyunca senin Rashi’ye karşı tutumun çok saçma der. Kinjal duydukları karşısında çok öfkelenir ve sinirle Daval’a bakar. Ancak tek bir söz etmeden oradan uzaklaşır.

Evde ise Ahem’in Gopi’ye bilet vermediğini gören Kokila ne yapıyorsun sen! diye tepki gösterir. Ahem ise benim Gopi’yi yanımda götürmek gibi bir görevim yok deyince Kokila sesini çıkaramaz. Olanları gören Hetal’in morali bozulurken Rashi gelip neden yüzünüz asık diye sorar.

Hetal, Ahem’in Gopi’ye kötü davranıp onu üzdüğü için rahatsız oluyorum ve kötü hissediyorum der. Gopi’nin İsviçre’ye gidemeyeceğini duyan Rashi içten içe sevinse de belli etmez. Bu arada Kokila, Gopi’nin yanına gelip Ahem adına özür dilemek ister. Ancak Gopi hiçbir şey olmamış gibi yaparak Ahem’e kalın kıyafetler koyar ve onun bavulunu hazırlar.

masum 68. bölüm özeti

Rashi hemen odasına koşup Urmila’ya telefon açar ve Gopi’nin seyahate gelemeyeceğini söyler. Urmila onun yerine kim gelecek diye sorunca Rashi, Kokila gelecekmiş der. Urmila, Kokila’nın gelmesi seni baskı altında bırakmak demek keşke başkası gelseydi der. Rashi telefonu kapattığında Jigar üzgün bir şekilde gelip Kokila bizimle gelemiyor deyince Rashi adeta zevkten dört köşe olur. Seyahat günü geldiğinde Kokila ümitsizce Ahem’in yanına gelip Gopi hakkında neler düşündüğünü öğrenmeye çalışır. Ancak Ahem, Gopi’yi götürmemekte kararlıdır. Kokila üzgün bir şekilde geri dönerken Ahem, Jigar ve Rashi evden ayrılır.

masum 29 mayıs 3. kısım

Ahem uçaktan iner inmez konağı arar. Zaten telefonun başında nöbet tutan Gopi hemen açar. Ahem telefondakinin Gopi olduğunu fark edince telefonda bile ona bağırır. Gopi bütün heyecanını kaybedip telefonu Kokila’ya verirken gözünden yaş geliyordur. Ahem, annesini selamlayıp İsviçre’ye vardığını söyler ve kapatır. Kokila, Gopi’nin halini görüp üzülürken Urmila eve telefon açınca sinirden küplere biner.

Urmila’nın evinde ise Kinjal bir davet üzerine arkadaşının konağına gider. Kinjal ve arkadaşı sohbet ederken evin kapısı çalınır. Kapıyı Kinjal açar ve şoka girer. Çünkü karşısında Daval’ı seyyar satıcılık yaparken bulur. Daval da utanıp çantasını toparlar ve hızla oradan ayrılır. Modi konağında ise Gopi, odaya gidip Ahem’in yatağına dokunup onu hatırlar ve hüzne boğulur.

masum 68. bölüm 3. kısım

Ahem, Jigar ve Rashi hava alanında ilerlerken Rashi buranın büyüklüğü ve temizliği karşısında adeta büyülenmiştir. Gözü sürekli etrafa bakarken bir direğe parmağını sürer ve hiç kir olmadığını görür. Rashi’nin şaşkınlıktan ağzı açık kalırken Ahem ve Jigar onu kendine getirip metro durağına giderler. Rashi bir fırsatını bulup hemen Avrupai bir kıyafet giyerek ikiliyi şaşırtır.

masum 29 mayıs 5. kısım

Rashi görgüsüzce sürekli fotoğraf çekilip etrafta dolaşırken Ahem’in azarıyla kendine gelir. Daha sonra otele vardıklarında Ahem eve telefon açıp otelde olduklarını ve odalarının numaralarını söyler. Kokila hemen Gopi’yi çağırıp bu numaraları kağıda geçirmesini ister. Zavallı Gopi yazı yazmayı bilmediğinden dolayı numaraları aklında tutmaya çalışır. Kokila daha sonra Gopi’ye dönüp bavulunu hazırla İsviçre’ye gidiyoruz der. Ertesi gün Kokila ve Gopi İsviçre hava alanına geldiğinde Ahem’e telefon açıp kendilerini almasını isterler.

masum 68. bölüm 6. kısım

Ahem telefonu alır almaz onları karşılamaya gider. Ancak Kokila ve Gopi yoğun bir trafiğe takılırlar ve mecburen yürüyerek Ahem’in yanına giderler. Ahem hava alanında volta atarken arkasını döndüğünde Kokila’yı görüp mutlu olur. Kokila ile kucaklaşırken Kokila sana bir sürprizim var diyerek Gopi’yi işaret eder. Ahem şoka girer. Masum 29 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 68. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir