masum 28 mayıs özeti

Masum 67. Bölüm Özeti 28 Mayıs 2020 Ahem İsviçre’ye Gidiyor

Burak 17 May 2020 Analizler  0

Urmila’nın evine komşuları gelin görmeye gelmiştir. Kinjal’e para verirler. Urmila ise bu duruma seviniyordur. Daval Kinjal’e aldığı küpeyi verir. Bu durum Kinjal’in hoşuna giderken Rashi için kıskançlık yaratır. Gece Gopi Ahem’in doğum gününü kutlamak için tedirgin tedirgin odaya girer. Ahem o sırada duştan çıkmıştır. Gopi’yi dinlemeden sırtını döner ve uyur. Gopi ise bu duruma çok bozulur. Ahem uyurken ona Mutlu Yıllar dileklerini iletir. Masum 28 mayıs özeti devam ediyor.

Masum 67. Bölüm Özeti

Ahem’in doğum gününde Pasta eve yanlış gelmişti. Kokila pastaneyi arayarak aşçıyı eve çağırır. Aşçı Kokila’ya biri telefonla arayıp pastanın tarifini değiştirmemi söyledi der. Kokila onu sesinden tanıyabilir misin? diye sorar. Rashi Urmila’yı arayarak her şeyin ortaya çıkmasından korktuğunu söyler. Urmila ondan sesini değiştirmesini ister. Rashi mutfağa giderek bir şeyler yapmaya çalışır ama başaramaz.

masum 28 mayıs özeti

Kokila herkesi salona toplar. Rashi ise yalandan öksürüyordur. Kokila ondan ılık su içerek boğazını rahatlatmasını ister. Kokila telefonla aşçıyı arar ve evdeki herkese tek tek vererek konuşmasını ister. Sıra Rashi’ye geldiğinde öksürerek konuşursa anlamayacağını düşünür ve öyle de olur. Aşçı Rashi’nin sesini tanımaz. Kokila bu olayı açıklığa kavuşturamadığı için mutsuzdur.

masum 67. bölüm özeti

Jigar Kinjal’e düğün hediyesi olarak küpe ve yüzük almıştır. Rashi elmas olduklarını görünce kendine vermesini ister. Jigar bunlar Kinjal’in para biriktirince sana da alacağım dese de nafile Rashi o mücevherlere göz koymuştur. Sabah olur Ahem odasında kırmızı bir dosyasını arıyordur.

Kokila dosyayı bulur ve Gopi’ye sen bulmuş gibi götür der. Gopi tedirgin bir şekilde dosyayı Ahem’e götürür. Ahem nereden bulduğunu sorunca cevap veremez. Ahem dosyayı onun bulmadığını anlamıştır. Bozuntuya vermeden ofise gider. Gopi, Kokila’nın bu planından hiç memnun değildir ve yalan söylemek istemiyordur.

masum 28 mayıs 3. kısım

Ahem akşam eve gelir ve tüm aileyi salona toplar. İş için Chriag ile beraber İsviçre’ye gideceğini söyler. Chriag’ın eşiyle geleceğini söyleyince Rashi kulaklarını diker. Kokila hemen Gopi’ye haber vermek isteyerek oradan yarılır. Ahem ise Gopi’yle gitmek istemediğini söyler ve Hetal’den onunla gelmesini ister. Kokila bunu duymaz. Masum Gopi’nin hiçbir şeyden haberi yoktur içeriden tatlı getirerek oturan herkese sunar.

Gopi mutfaktayken Kokila onun yanına gelerek yukarı çık ve eşyalarını hazırla Ahem ile iş gezisine gideceksin der. Bunu duyan Rashi kıskançlığından patlıyordur. Hemen annesi Urmila’yı arayarak bilgilendirir. Urmila ise Gopi’nin tatile çıkmaması için bir plan düşünür. O sırada Jigar’ın da İsviçre’ye gitmesi haberi gelir. Zavallı Gopi de Ahem’e eşlik edenin kendisi olacağını düşünerek hazırlanıyordur.

masum 67. bölüm 4. kısım

Bunu duyan Rashi onu da götürmesini ister. Jigar ise benim tek kişilik biletim var ama deneyeceğim diyerek Rashi’yi geçiştirir. Rashi ise Gopi’nin çok mutlu olduğunu kendinin ise mutsuz olduğunu dile getirerek Jigar’ı ona değer vermemesiyle suçlar. Bu durumda Jigar çok rahatsız olur. Biraz zaman geçtikten sonra Rashi’nin yanına gelerek bavulunu hazırla der. Rashi çok mutludur. Masum 28 mayıs özeti bu kadardı arkadaşlar.

Masum 67. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.