Masum 65. Bölüm Özeti 26 Mayıs 2020 Sandık Açıldı Nani Gidiyor

furkan 15 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Urmila, Gopi’ye plan yapıp kuyuya düşen sandığı ona çıkarttırmıştı. Bu arada Kinjal, Urmila’nın evde olmadığını fark edip Modi konağına gelmiş ve onun bir oyun içinde olduğunu söylemişti. Kokila sandıkları kontrol etmek isterken Rashi gidip sandığı yerine yerleştirmeyi başarmıştı. Kokila bir değişiklik görmeyince Kinjal’e kızıp evine yollamıştı. Masum 26 mayıs özeti başlıyor

Masum 65. Bölüm Özeti

Rashi ve Urmila avluda bir iş çevirirken Jigar onların yanına gelir. Rashi, Jigar’ı göndermeye çalışırken Jigar bana neden mesafeli davranıyorsun diyerek sitem eder. Bu arada Gopi odada çalışan Ahem’e çay ikram etmiştir. Ahem ise onun yüzüne bile bakmadan çayı içip teşekkür eder. Avludaki durumlara bakacak olursak Rashi acele acele Jigar’a bahaneler üretirken bugünden sonra hep senin yanında olacağım diyerek onu mutlu eder ve gönderir.

Gopi odada Ahem’in yemek yemesi için ona ısrar ederken Ahem yine sertleşip benim halimden sana ne diyerek onun kalbini kırar. Zavallı Gopi’nin kafasını eğip arkasını dönerken gözünden yaş gelir. Rashi ise odasına giderken Nani’nin kapısını açık görüp içeri dalar. Hemen sandığı açarak içindeki değerli mücevherleri üstüne alır. Tam o sırada Kokila içeri girip onu azarlamaya başlar. Rashi çığlıklarla uyandığında her şeyin rüya olduğunu anlar. Daha sonra Nani’ye verilecek bir hediye almadığını hatırlayıp endişelenmeye başlar.

Ertesi gün Nani tapınaktayken Gopi ona harika hediyeler sunup gözüne girerken Rashi uyduruktan bir kupa alıp Nani’ye verir. Nani daha kupayı alamadan kupa yere düşüp kırılır. Rashi işte şimdi ayvayı yedik artık o sandığı rüyamda görürüm diye geçirir. Nani, Gopi ve Rashi’nin rekabetinin sonlandığını söyleyip artık sandığı birinize vereceğim der. Gopi gidip bütün aileyi salona toplar. Kokila hariç bütün aile çok heyecanlıdır. Kokila sandığı Gopi’nin alacağına kesin gözüyle bakarak hiç istifini bozmaz.

Evde adeta zaman durmuş herkes Nani’nin sandığı kime vereceğini merak etmeye başlamıştı. Nani tam ağzını açacakken boğazı düğümlenir ve öksürerek lafını bitiremez. Herkesin heyecanı iki kat artarken Gopi, Nani’ye su verip nefes almasını sağlar. Nani tekrar söze başlayıp iki bahunun da kendisi için yaptıklarını hatırlatır. Evde nefesler kesilmişken Nani sonunda sandığı Rashi’ye verir.

Gopi ve Kokila adeta dehşete düşerken Rashi’nin mutluluğuna diyecek yoktur. Rashi heyecanla sandığı alıp açarken Nani onu durdurup önce kendisine verilen nimetler için şükretmesini ister. Rashi, mandire gidip Tanrıya şükürler eder. Ailenin yanına geldiğinde Nani ona sandığı açma izni verir.

Rashi heyecanla sandığı açtığında içinden geleneksel bir idol çıkınca yüzü düşer. Nani bu idolün önemini anlatmaya başlarken Kokila içten içe mutlu olur. Gopi sandığı kazanamadığı için Kokila’nın üzüldüğün fark etmiştir. Onun yanına gidip af dilemek ister ancak Kokila onu susturup gönderir.

Masum 65. Bölüm özeti devam ediyor

Rashi mutfakta sandıktan çıkanlar için üzülürken Hetal’in geldiğini görüp sahte bir mutluluk takınır. Kokila ise bu olayın içinde bir iş olduğunu düşünüp Nani ile mandirde konuşmaya başlar. Ona benim gelinimi seçmeyerek bana hakaret ettin der ve sitem eder. Nani üzülürken Kokila oradan ayrılır.

Gopi koridorda giderken Rashi’ye onun adına mutlu olduğunu söyleyip Rashi’yi bir kez daha şaşırtır. Rashi odasına gidince idolü dolabına koyup üzülmeyi keser ve belki de ilk defa elinde olan bir şey için mutlu olmaya çalışır. Kinjal ile arkadaşları ise bir mağazaya gelip pahalı birer sari alırlar.

Kinjal, Daval’ın parası olmadığını hatırlayıp üzülse de arkadaşlarına ayak uydurmak için mecburen sari (Elbise) alır. Modi evinde ise Ahem, Kokila’nın yemek yemediğini fark edip onun için endişelense de Kokila onu ikna edip üzülmemesini söyler. Kokila öfkesine yenik düşüp Nani’nin yanına gider ve kendisini ailenin önünde utandırdığını söyleyerek ona tekrar sitem eder.

Kinjal eve gelince Urmila pahalı etiketleri görür ve kızmaya başlar. Modi konağında ise Nani elinde bir dua kitabıyla gelip kitabı Kokila’ya verir. Kokila kitabı aldığında şok olur çünkü kitapta kardeşinin fotoğrafı vardır. Nani eğer onu senden ayırdığımı düşünüyorsan yanılıyorsun seni daha çok sevdiğim için hep sana katı davrandım diyerek Kokila’nın gönlünü hoş eder. Daha sonra Gopi eşiyle ilişkisinde hiç iyi değil ancak Rashi Jigar ile mükemmel bir biçimde anlaşıyor. Bu yüzden sandığı ona verdim deyip ayrılır.

Nani ertesi gün evden ayrılacağını söyleyip Gopi’den kendisine erzak vermesini ister. Daha sonra onu mandire gönderip çantasını getirmesini söyler. Gopi çantayı getirdiğinde Nani ona bir sindor verir. Ahem ile senin yakınlaşman bu sindor sayesinde olacak der. Gopi içinden Nani’nin her şeyi öğrendiğini geçirip endişelenir. Jigar odasına çıktığında Rashi onunla sohbet etmek ister. Ancak Jigar sandığı aldığından beri bana soğuk davranıyorsun der. Bu arada Hetal onu çağırır. Jigar öfkeyle odadan ayrılırken Rashi şok olmuştur.

Jigar geldiğinde Hetal, Nani’nin elbiselerini ona verip bavula yerleştirmesini söyler. Bu arada Nani, Rashi’ye gelip idolü dolaptan çıkarmasını ister. Bu arada dolabın üstünde bir valiz görüp şok olur. Onu indirmek isterken de belini incitir. Gopi hemen gelip valizi tutar ve Nani oradan uzaklaşır. Ahem, Gopi’ye gelip son kez bir işe yarıyorsun deyince Gopi dayanamayıp ağlamaya başlar. Kokila olanları görüp üzülür. Masum 26 mayıs özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 65. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.