Masum 64. Bölüm Özeti 25 Mayıs 2020 Gopi Kuyuya İndi

Burak 14 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi ile Urmila’nın kaçırdığı sandık kuyuya düşmüş ve mecburen sandığın yerine sahtesini koymuşlardı. Ancak Nani sürekli sandıkla ilgili bir şeyler söyleyince Urmila, Rashi’ye büyük bir kutu alıp Gopi’yle yanıma gelin deyip bir plan yapmıştı. Masum 25 mayıs özeti sizlerle.

Masum 64. Bölüm Özeti

Rashi evden çıkarken Gopi’nin de gelmesini istemiş ve Kokila’da izin vermişti. Rashi, Gopi ile beraber Urmila ile anlaştıkları gibi kuyunun yanına gitmişlerdi. Urmila kuyuda onları beklerken bir arkadaşını da çağırmıştı. Kuyunun kenarında Gopi evden getirdikleri kutuya temas edince Rashi kutuyu kuyuya doğru itler. Zavallı Gopi de kutuyu kendisinin düşürdüğünü zannedip kuyuya iner.

Urmila’nın çağırdığı arkadaşı Gopi’ye kuyuya girmesine yardım ederken Gopi kuyudaki yılanları görüp korkmaya başlar. Bu arada konakta Nani sandığını açmaya çalışmış ancak kilidi uymayınca şok olmuştur. Sonunda Gopi sandıkla beraber kuyudan çıkar. Urmila ve Rashi zevkten dört köşe olduktan sonra Urmila sandığı kucaklar ve üçü beraber pazara doğru yol alırlar.

Kinjal’in arkadaşları yeni yapılan bir güzellik merkezine onu davet ederken Kinjal parası olmadığı için gitmemek ister. Daval onların konuşmalarını duyup Kinjal’e üzülür ve yanına gidip arkadaşlarıyla gitmesini ister. Modi konağında ise kilidi açamayan Nani endişeyle mutfağa gelir ancak ne diyeceğini unutur. Kokila’ya dönüp kızını aramasını ister. Kokila Kinjal’e telefon açıp Nani’ye uzatınca Nani önce sen konuş deyip reddeder.

Kokila isteksiz isteksiz konuşarak telefonu Nani’ye uzatır. Kinjal ile Nani telefondayken kapı çalar. Kinjal kapıya baktığında bir adam görür. Adam Urmila’nın kendisine bir anahtar yaptırdığını söyleyip anahtarı teslim etmeye geldim der. Kinjal şaşkın bir şekilde anahtara bakar. Modi konağının erkekleri akşam olunca yorgun argın işlerini bitirip konağa dönerler.

Şirag koltuğa oturup Gopi’nin o güzel çayından içmek ister ancak Gopi ve Rashi hala eve dönmemiştir. Kokila öfkeyle Rashi’yi arayıp ona ateş püskürttükten sonra Gopi ile beraber hemen eve dönmelerini ister. Rashi ile Gopi endişeyle bir taksiye atlayıp yola koyulurlar.

Hava iyice kararmış Modi ailesi oturup çay içmeye başlamıştır. Aile sohbet ederken birden kapının çalmasıyla herkes kapıya yönelir. Aile karşılarında Kinjal’i görünce endişelenip evde bir şey mi oldu diye sorarlar. Kinjal bu soruya cevap vermeden Nani ile konuşacaklarının olduğunu söyler. Bu arada Gopi ile Rashi de orijinal sandıkla beraber evin kapısına gelmişlerdir. Rashi içeri girmeden önce Gopi’yi kolundan tutup kimseye bir şey çaktırmamasını ister. Kinjal ise Nani’nin odasına çıkmış ve sandığı gösterip bu senin sandığın mı diye sorular sormuştur.

Nani hiçbir şey anlamamış gibi bakarken Kinjal, Urmila’nın bu sandığın benzerini satın alıp bir oyun çevirdiğinden şüphelendiğini söyler. Urmila ise kızına orijinal sandığı çaktırmadan yerine yerleştir demiştir. Gopi her şeyden bir haber Rashi’nin oyununa ortak olmuş ve ikili sandıkla beraber içeri girmiştir. Kokila ise Kinjal’in söylediklerinden yola çıkarak sandıkların içini kontrol edersek her şey ortaya çıkacaktır demiştir. Rashi sandıkları değiştirmek için gittiğinde Kokila Gopi’yi fark edip geciktiği için azarlamaya başlar.

Kokila, Gopi’nin yanından ayrılıp Nani’nin yanına gelir. Bu arada Rashi orijinal sandığı yerine yerleştirmiş ve kapıya doğru yol almıştır. Nani’den anahtarlığı alan Kokila sandığı kontrol için odaya girince Rashi mecburen içeride bir yere saklanır. Kokila sandığı açtığında bir gariplik olmadığını düşünür ve Kinjal’i azarlar. Bu arada Urmila da telefon açıp kimseden izin almadan evden ayrılan Kinjal’i şikayet edince Kokila’nın öfkesi ikiye katlanır ve Kinjal’e ailemizi rezil etme hemen evine git diyerek kızar. Masum 25 mayıs özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 64. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.