Masum 63. Bölüm Özeti 24 Mayıs 2020 Gopi Ahem’in Elini Tuttu

furkan 13 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Rashi ve Urmila, Nani’nin sandığına göz dikip onu çalmışlardı. Onu evden çıkarana kadar çok ter atan ikili sandığı dışarı atınca çok ses çıkarmışlardı. Gopi sesleri duyup oraya gelirken Rashi ve Urmila mandire saklanmıştı. Ancak Gopi bir şey fark etmeyip odasına gittiğinde ikili tekrar harekete geçmişti. Masum 24 Mayıs Özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 63. Bölüm Özeti

Rashi ve Urmila sandıkla beraber konaktan uzaklaşırken polis sirenlerinin çaldığını fark ederler. Bu arada Kinjal evde uyumak için Urmila’nın odasına girmiş ve onu göremeyince Daval ile beraber onu aramaya başlamıştı. Urmila çalan sirenleri görüp Kokila’nın uyandığını ve sandığın çalındığını fark edip polisleri aradığını düşünür. Urmila ve Rashi bir ormana kaçıp su kuyusunun yanına gelirler. Urmila sandığı Rashi’ye verip karanlıkta kaybolur.

Bir müddet sonra Urmila geri gelip sandığı kuyunun önüne gizler kendileri de kuyunun arkasına gizlenir. Polisler geldiğinde karanlıkta kimseyi göremeyip geri dönerler. İkili derin bir oh çekerken Urmila sandığı Rashi’ye verip tutmasını ister. Ancak Rashi sandığı tam kavrayamayıp kuyunun içine düşürür. Urmila onu azarlarken telefon çalar. Rashi telefonu açtığında Daval, Urmila kayıp ama endişelenme polisi aradık der. Rashi şaşkınlıkla telefonu kapatıp polis seni arıyor Urmila der.

Saat iyice geç olduğunda Rashi eve dönmek ister. Urmila onu dinlemese de evdekiler fark etmeden onu eve gönderir. Rashi eve gelirken Jigar uyanıp onun evde olmadığını fark eder ve endişelenmeye başlar. Rashi eve gelirken sütçünün satıcılığa başladığın görüp bir plan yapar. Hemen sütçünün arkasına gelip ailenin kendisi için endişelenmemesini sağlamaya çalışır.

Rashi eve gelince Jigar ve Kokila onu karşılar. Kokila ona neden bu kadar erken kalktın diye soru sorup onu sıkıştırmaya başlar. Rashi bahaneler üretip işin içinden sıyrılır. Urmila da eve dönünce Kinjal onu karşılar. Urmila puja yapmaya gittim deyince Rashi gecenin bu saatinde ne pujası diye sorar. Urmila ona kızıp Tanrı için zaman önemsizdir diyerek ayrılır. Rashi evde uyumaya çalışırken Urmila telefon edip Nani’nin sandık hakkında bir şey sormamasını kötüye yorumlar.

Akşama doğru Urmila ve Kinjal, Kinjal’in odasına eşya alabilmek için pazara giderken Urmila, Rashi’yi de çağırır. Rashi pazara gelince Urmila hamam böceklerini ona verip Nani’nin odasına yaymasını ve onu odaya sokmamasını söyler. Modi konağında yemek zamanı geldiğinde Gopi servis yapar ama Ahem yemez. Gopi ona çay vermek istese de Ahem yine reddeder. Gopi dayanamayıp mutfağa gider ve ağlamaya başlar. Ahem oraya gelip Gopi’nin ağladığını görür.

Sabah olunca Gopi uyanıp Ahem’in ellerini tutar. Ahem birden uyanınca neler oluyor diye çıkışsa da hemen sakinleşir. Rashi’de salonda oturan Nani’ye çay ikram edip onu olabildiğince odasından uzak tutmaya çalışır. Nani sıkılıp odasına gitmek isteyince odasının böceklerle dolu olduğunu söyleyip onu odasına göndermez. Urmila da sandığı almak için kuyunun etrafında dolaşırken bir adam gelip kuyudan uzak kalmasını çünkü kuyuda zehirli yılanlar olduğunu söyler.

Masum 24 mayıs özeti devam ediyor

Konakta Kokila, Gopi’ye Nani’nin odasını temizlemesi gerektiğini söylerken Nani böceklerden korktuğunu söyler. Kokila onu cesaretlendirmeye çalışsa da nafile. Nani’nin odasının böcekler tarafından istilasını kaldıramayan Kokila, Rashi ve Gopi’ye o odayı temizlemelerini emreder. İkili odaya girse de böceklerden çekinip kaçarlar ve Nani’ye odaya girmemesi gerektiğini söylerler. Nani sandıktan önemli şeyler almam lazım deyince Rashi korkarak annesinin bir planı olması için Tanrı’ya dua eder.

Rashi çaresiz annesini arayıp sandığı sorar. Urmila hala bulamadım deyince korkmaya başlar. İkili konuşurken Kinjal’de onları dinlemektedir. Urmila banyoya girmek için ayrılırken Kinjal’de onun odasında onu beklemeye başlar. Urmila banyoya girip pencereden atlayıp evden ayrılır. Kinjal onun odasını karıştırırken dolabında kendine ait eşyaları bulunca tiksinmeye başlar. Öfkeyle Urmila’ya bağırınca neden cevap vermediğini düşünmeye başlar.

Sabah olunca Kokila’nın çağırdığı böcek ilaçlayıcı firması eve gelir. Onların peşinden Urmila da eve gelince Kokila bütün neşesini kaybeder. Bu arada Gopi, Ahem’e çay ikram etmiş ve Ahem de ona övgüde bulunmuştur. Urmila’nın geliş amacı Nani’nin kaybolan sandığının yerine sahtesini koymaktır. Urmila ve Rashi sahte sandığı eve yerleştirirken Kokila onları yakalar ve ne oluyor diye sorar. İkili bahaneler üretirken Kokila o sandığa dokunmayın deyip ayrılır. Urmila oyunu bozulmadığı için memnunken Nani gelip bu sandığı yarın evin gelinine taktim edeceğim diyerek onları endişelendirir.

Urmila eve döndüğünde Kinjal onun bir şeyler karıştırdığını anlamış ve onu sorgulamak istemiştir. Ancak Urmila ona aldırış etmeden terasa çıkıp Rashi’ye telefon açar. Kızına farklı bir planım var boş bir kutu bulup Gopi ile beraber yanıma gelin der. Rashi denileni yapmak için ilerlerken Hetal onu durdurur ve ne oluyor diye sorar. Rashi, Nani’ye hediye alıp bu kutuya koyacağımm ve Gopi ile beraber ona sürpriz yapacağız diyerek onu atlatır. Bu arada onları dinleyen Kokila, Rashi’nin sandığı kazanmak için bir plan yaptığını düşünür. Masum 24 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 63. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.