Masum 62. Bölüm Özeti 23 Mayıs 2020 Urmila Sandığı Çalıyor

furkan 13 May 2020 Analizler  0

Masum dizisinin son bölümünde Gopi, festivalde Ahem’e yaptıklarından dolayı özür dilemişti. Ahem çok tepki vermeyip bizleri şaşırtmıştı. Rashi ise Nani’nin anahtarlığının kalıbını çıkardığı sabunu mutfakta Hetal’den gizlemeye çalışırken yemeğin içine düşürmüştü. Kokila, Gopi’yi çağırıp yardım istemişti. Gopi hızlıca yemekleri hazırlarken Kokila ve Hetal ona övgülerde bulunmuştu. Masum 23 Mayıs Özeti sizlerle.

Masum 62. Bölüm Özeti

Herkes yemekleri afiyetle yiyip Rashi’yi överken Hetal yemeklerin Gopi tarafından yapıldığını söyler. Bu arada parmaklarını yiyen Ahem ise şoka girer. Urmila’nın evinde ise Urmila, Kinjal’in küpesini düşürür. Kinjal onu görünce bu ne diye sorar. Urmila, Daval’ın hediyesi dese de küpenin Kinjal’e ait olduğu bellidir. Urmila daha sonra Kinjal’e sebzeleri doğrayıp servis et deyip ayrılır. Kinjal sebzeleri saçma saçma doğrar ve sunar. Urmila bunu görünce sebze böyle kesilir mi? diyerek sitem eder. Kinjal’de doğramayı bilmediğini söyleyip Daval’dan mutfak robotu almasını ister.

Yemekten sonra Rashi tabakları yıkarken Gopi’yi azarlıyordur. Tam o sırada Hetal gelip sorun ne diye sorar. Rashi Kokila’nın sürekli Gopi’yi övdüğünü söyleyip sitem eder. Hetal cevap vermeden çıkınca Rashi yine sinirlenir. Kokila Ahem’in saçına krem sürüyor aynı zamanda onunla sohbet ediyordur. Bu arada Gopi odaya gelir.

Masum 23 Mayıs özeti devam ediyor

Kokila elindeki krem kasesini Gopi’ye verip götürmesini ister. Ancak Gopi kaseyi tam tutamaz ve kase yere düşer. Bu durum üzeri kıpkırmızı olan Ahem tam bağırmaya başlarken Gopi onun elini tutup özür diler. Daha sonra dökülen yağı silmeye başlar.

Rashi odasında annesine telefon açıp evdeki durumları anlatır. Urmila ise işlerin iyi gitmediğini söyleyip artık sandığı almalıyız der. Sabah olunca Gopi, Kokila’nın emriyle sabah gazetesini aramaya başlar. Onu gören Rashi ne oluyor diye sorunca Gopi cevap vermeden depoya gider. Ahem ile Kokila eve gelip gazeteyi sorunca Gopi gazeteyi bulup onlara verir.

Evdeki durumlara dayanamayan Rashi, Urmila ile plan yapıp ondan uyku ilacı alır ve eve getirir. Bu arada Gopi, Nani’nin isteği üzerine ona süt kaynatıyordur. Rashi sinsice gelip sütün içine uyku haplarını boşaltır. Gopi sütü ona götürürken Kokila çağırır ve ona yemekler hakkında bir şeyler söyler. Bu arada Rashi’nin kendilerini dinlediğini fark edip onu içeri alıp azarlar.

Rashi’nin Nani’yi uyutma planı tutmayınca bu sefer Gopi’nin yaptığı yemeğin içine hap atar. Gopi yemeği dağıttığında Kokila dışındaki herkes yemeği afiyetle yer. Rashi ise hemen odasına gidip ailenin uyku haplarını yuttuğunu annesine söyler. Urmila hemen geliyorum deyip telefonu kapatır. Urmila bir arabayla eve gelince Rashi sessizce kapıyı açar ve ona ne yapacağız diye sorar. Urmila, Nani’nin sandığını kaçıracağız deyince Rashi heyecanlansa da kabul eder. Gürültü olmaması için Nani’nin sandığını iple çekerken sandık Kokila’nın kapısına çarpar. Urmila ve Rashi çok korkup gizlenir.

Urmila’nın evinde ise Kinjal ile Daval romantik anlar yaşamaktadır. Daval, Kinjal’e aldığı hediyeleri ona verip onu mutlu eder. Kinjal ile Daval ilk defa bu kadar romantik bir ortam yaşarken Kinjal bu gece Urmila’nın odasında uyumak ister. Daval ne kadar itiraz etse de Kinjal durmaz ve Urmila’nın odasına girer.

Modi evinde ise Kokila’nın uyanmadığını gören Urmila hemen sandığı alıp dışarı çıkarmak ister. Bu arada Rashi kanepeyi geçip uyuyakalmıştır. Urmila öfkeyle onu kaldırır ve sandığı dışarı çıkarırlar. Evde sadece Gopi uyumamıştır. O da odasında Ahem’in dosyalarını düzenlemeye çalışmaktadır. Urmila ve Rashi sandığı dışarı çıkarırken çok gürültü yapar.

Gopi sesleri duyup oraya gider. Gopi’nin geldiğini gören Urmila ve Rashi hemen mandirin arkasına saklanırlar. Gopi gelip etrafa bakınır ancak kimseyi göremeyince odasına geri döner. Gopi odaya dönüp Ahem’in kolları arasındaki dosyayı kaldırmak ister. Ancak dosyaya elini attığında Ahem dönüp iki eliyle Gopi’yi yakalar. Gopi hem korkar hem de şok olur. Masum 23 Mayıs özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 62. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.