Masum 61. Bölüm Özeti 22 Mayıs 2020 Gopi’nin İtirafları

Burak 13 May 2020 Analizler  0

Ekranların sevilen dizisi Masum’un son bölümünde evde herkes birbirini boyarken Ahem ve Kokila boyanmak istemeyip Nani tarafından tepki görmüştü. Gopi, Ahem’in dışarıda olmadığını görüp onu çağırmak için odasına gittiğinde peşinden Jigar ve Nani gelmişti. Nani Ahem’e festivale katılmadığı için kızıp onu odasından çıkarmıştı. Masum 22 Mayıs Özeti sizlerle. Keyifli okumalar dilerim.

Masum 61. Bölüm Özeti

Urmila ve ailesi festival için Modi konağına geldiğinde Rashi annesinin anına gidip para aldığını söyler. Urmila parayı duyunca heyecanlanır fakat Rashi, Kokila’nın paranın çoğunu fatura için geri aldığını söyleyince Urmila’nın hevesi kursağında kalır. Urmila ne halt edeceğiz diye düşünürken Gopi’yi tutup ona tatlı ikram eder. Rashi gördüklerine  inanamaz ve ne yapıyorsun diye sorar. Urmila tatlısına içki koydum diyerek planını açıklar. Masum Gopi her şeyden bir haber tatlıyı yeyince kafası güzel olur. Daha sonra o kafayla Ahem’i görüp ona yanaşır.

Gopi, Ahem’e yanaşıp eline sürdüğü boyayı yüzüne uygular. Ahem yüzünün boyandığını fark edince öfkeyle arkasını dönüp Gopi’ye sert sert bakar. Gopi yılışık bir şekilde çok sinirleniyorsun bu sağlığına zarar getirecek der. Ahem bunu duyunca neler olduğunu anlayamaz ve şok olur.

Gopi susmak bilmemektedir Ahem’e en son sen olmadan hayatın bir anlamı yok deyince Ahem iyice şaşırır. Urmila ve Nani onları izlerken Urmila planı tuttuğu için Nani ise romantik bir ortam olduğunu düşündüğü için mutludur. Gopi Ahem’e bakıp yüzünde toz var deyip yüzüne üfler Ahem kıpkırmızı olurken Nani oraya gelir.

Rashi ile Urmila’nın aklına Nani’nin sandığı gelir ve onu açmak için tam zamanı diyerek harekete geçerler. Nani ile Gopi dansa tutuşurken ikili çaktırmadan Nani’nin cebine el atıp anahtarlığı alırlar. Gopi’yi de bir bahane ile uzaklaştırınca Nani’nin odasına dalıp sandığı açmaya başlarlar. Ancak tam o sırada Gopi bir şeyler devirerek onları korkutur. Urmila ve Nani korka korka kapıyı açtığında Gopi’yi görünce rahatlarlar. Urmila, çaktırmadan anahtarı Rashi’ye verip kalıbını çıkar diyerek onu gönderir. Kafasında ise bu olayı Gopi’nin üstüne atmak vardır.

Masum 22 Mayıs özeti devam ediyor

Nani nefeslenmek için durduğunda anahtarlığının kaybolduğunu fark eder. Endişeyle Mani’yi sorgularken Urmila ve Rashi işlerini halledip evden çıkarlar. Rashi hiç bekletmeden Nani’ye anahtarlığını verip uzaklaşır. Kokila ise Gopi’yi meydanda göremeyince endişelenip onu arar. Urmila onun yanına gelip endişelenme onu eve dönerken gördüm der.

Kokila hiç beklemeden eve geldiğinde her tarafın boya olduğunu görüp öfkelenir. Sinirle Gopi’yi çağırınca onun içki içtiğini anlar ve çok şaşırır. Sabah olunca Gopi geceyle ilgili hiçbir şey hatırlamaz. Daha sonra Ahem’in kıyafetlerinin boyalı olduğunu görünce bir şey yaptım diyerek af dilemek ister.

Ahem duştan çıkınca Gopi ona yanaşıp af diler. Ahem nasıl bir şey hatırlamıyor diyerek şaşırır. Gopi odadan ayrılırken Ahem kıyafetinin ipliğini göremez ve Kokila’ya bağırır. Ancak Kokila yerine Nani gelir ve karından yardım istemelisin diyerek çıkar. Daha sonra Gopi’ye gelir ve kocana destek ol deyip ayrılır.

Rashi ise endişelidir çünkü akşam Nani’nin anahtarlığının baskısını çıkardığı sabunu bir türlü bulamaz. Evin her yerinde onu ararken Gopi’nin çamaşırları yıkadığını görür. Rashi, Gopi’nin kullandığı sabuna bakınca baskıyı çıkardığı sabunun o olduğunu anlayıp hemen yeni bir sabun vererek o sabunu alır.

Rashi buldum diye sevinirken Kokila gelip mutfağa gidip yemekleri hazırla der. Şirag ve Parag’ta karınlarının aç olduğunu belirtince Rashi mutfağa gider. Rashi elinde sabunuyla mutfaktayken Hetal içeri girer. Rashi heyecanla sabunu gizleyeyim derken sabunu yemeğin içine düşürür.

Sabunun yemeğe düşmesiyle yemekten köpükler çıktığını fark eden Rashi, Mani’yi suçlar. Hetal ve Kokila içeri girdiğinde durumu görünce çok şaşırırlar. Kokila kaşıkla yemeği çorba yaparken yemekten sabunu çıkarır. Kokila sinirle Rashi’ye bakarken Rashi kem küm etmeye başlar. Kokila onu dinlemeyip Gopi’yi çağırtır ve yardım ister. Gopi hemen yemek hazırlığına başlayıp yemek yetiştirmeye çalışırken Hetal ve Kokila ona sevgiyle bakarlar. Masum 22 Mayıs Özeti bu kadar arkadaşlar.

Masum 62. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.